Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
ogolnie to nie moge na niego nic poweidziec.. ale leniuch jest straszny.. wiem ze ma dzis wolne i chce odpoczac ale ja tez mam dosc i mam prawo sie zle czuc..

powiedzialam mu ze nastepnym razem zamieniamy sie jak cos..

ja chodze do pracy... a on bedzie w ciazy, bedzie pracowal do 8 miesiaca ciazy a pozniej jak bedzie siedziec w domu to bedzie sprzatac i gotowac.. a ja bede lezec przed tv

dobra, koniec narzekania.. dam rade 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh faceci, ale niestety jak zostali wychowani tacy są całe życie, ja w swoim mężu niestety widzę i słyszę teścia, który siedzi przed tv i tylko nic mu nie pasuje, mój W jest taki sam, wszędzie mu źle a w naszym kraju to już tragedia, ja jeszcze nie słyszałam, żeby on się z czegoś cieszył, ehhh szkoda gadać

Aga nie przejmuj się, on już się raczej nie zmieni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja chyba nie moge narzekać na mojego,chociaż czasem to bym go ukatrupiła własnymi rękoma,ale jak trzeba to posprząta u nas w domu to on myje okna 🤪 i jak jesteśmy razem to mnie w mieszkaniu przypada tylko łazienka do sprzątania :P a i większość kolacyjek też do niego należy :P no ale to wszystko jak jest w domu i pracuje na miejscu.Niestety w tym roku tak wyszło że większość czasu jest na wyjeździe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki w świateczny dzień 😁

W pierwszej kolejności oklask dla Marty!!! Normalnie w szoku byłam jak zobaczyłam Twojego posta już dziś! To prawda - tak piszesz o swojej córci, że łza w oku się kręci ze szczęścia 🙂
Czyli pierwszy poród za nami...

Aga84 - weź Ty sama osobiście kopnij w dupe swojego D. albo przywiąż mu do brzucha 5 kilo cukru i niech łazi cały dzień po domu 🙂 To zrozumie 🙂 A Ty się Kochana połóż i tak samo miej gdzieś.. On może a Ty nie?! Buziak na pocieszenie łap! 😘

Ale mi się nic nie chce :P

Uciekam na jakies śniadanko ale będę zaglądać od czasu do czasu, czy wszstkie w dwupaku jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi trochę mąż też pomaga, bo ja jestem typ, tobie się nie chce to mi też, ja np. gotuję obiad to on zmywa, myje podłogi a ostatnio nawet okna, aż tak źle to nie jest ale i tak baaardzo dużo nerwów mi napsuje, ciekawe jak to będzie z podziałem obowiązków przy dziecku:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie śmiejcie się ze mnie ale nie wiem jak poznać skurcze... Mi twardnieje brzuch od czasu do czasu ale często nie wiem czy to cały brzuch czy się Basieńka wypina - a robi to nadzwyczaj często, bo juz przecież mało miejsca ma...

Oprócz tego twardnienia nic więcej sie nie dzieje. Czasami plecy bolą ale to należy do rzadkości raczej...

Nie żebym panikowała :laugh: :laugh: :laugh: ale boje się, że nie poznam kiedy to będzie "już" 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf ja też sie boje, że nie poznam, że "to już" 😉

jest tu gdzieś taki wątek jak rozpoznac, że poród sie zaczął więc zajrzyj i poczytaj 🙂

a u nas w domu jest tak, że 5 dni w tyg ja gotuje a w weekend mój M, pozatym podłogi to jego zadanie i ja sie raczej nie tykam, kuchnia jest moja, łazienka należy do M, pranie i prasowanie też moje ale ja to uwielbiam a zakupy i śmieci to już wspólne 🙂 jestem bardzo wdzięczna teściowej, że go tak wychowała pomino, że jest jedynakiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki

Po pierwsze wielki oklask dla Marty i Natalki że były bardzo dzielne. A Natalka rzeczywiście malutka ale zobaczysz szybko nadrobi stratę. Przynajmniej nie będą Ciebie ręce boleć jak ją będziesz nosić 🙂

Agnieszko a ty to tego swojego to porządnie kopnij w dupę a ty sie walnij do łóżka i leż do góry brzuchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!!

Ja jeszcze w dwupaku 😠

Martus ogromne gratulacje i milion buziakow dla ciebie i malenstwa!!! Ohhh ale masz fajnie!!! Czyli was juz puscili do domu, tak szybko? Mnie tu beda trzymac 5 dni, w Polsce jest chyba 3 tak?

W nocy dostalam jakis bolow brzucha i plecow ale szybko przeszlo 🤨

Agnieszka Ty wez swojego szanownego D kopnij w dupe, po co sie nadwyrezasz, nie sprzataj, nie rob obiadu i nie rob z siebie meczennicy bo tak sie on niczego nie nauczy a ty sie bedziesz meczyc tak do konca zycia. Ja na swojego nie moge narzekac jezeli chodzi o gotowanie to ja sie od niego wszystkiego nauczylam na poczatku :laugh: wstyd sie przyznac :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholce i mamusiu naszego pierwszego grudniowego dzidziusia :laugh: :laugh: :laugh:

Martusiu jeszcze raz serdeczne gratulację i dużo zdrówka dla Was i przede wszystkim cierpliwości w wychowywaniu 😘

Aga84 ja już nie będę powtarzać po dziewczynach ale spróbuj cokolwiek teraz w domu robić sama to ja też przyjdę i Tobie dam po dupie i Twojemu D 😠 Kobieto Ty masz teraz odpoczywać a nie za służącą i kuchtę domową robić, a ten Twój D niech podniesie swoje szanowne 4 litery i obiadek żonce ma zrobić 😠


A ja dziewczynki pospałam jak nigdy bo praktycznie wstałam jakieś 40 min temu no i oczywiście z samego ranka męża zmolestowałam tym razem troszkę bardziej perwersyjnie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Akompf wierz mi rozpoznasz te właściwe skurcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...