Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O rany Dziewczynki, widzę, że dolegliwościom cd. Dużo cierpliwości życzę 🙂 Dobrze, że ja już po, chociaż mimo, że jestem na chodzie, to swoje bolączki też mam.
Właśnie sobie ugotowałam rarytas - pierś z kurczaczka z marchewką i ryżem, to tak a propos wspomnianego kapuśniaczka 😉

Mój mały włochacz się budzi, czyli dosyć lektury 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No Marta Ty już nie możesz sobie pozwolić na niektóre pyszności :P ale co tam wżne że malutka już z Tobą.Kochana czekamy na fotki małej Natalki bo poumieramy tu z ciekawości 😁 😉

Emmax ja wiem że pogadać to każda sobie może niestey nie nam decydować o tym kiedy maleństwa zechcą powychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko bo moi rodzice nakisili takąaaa więlkąąą bekę kapusty i teraz jemy albo bigos, albo kapuśniak, albo surówkę z kapusty kiszonej itd hahahah

No ja też czekam na zdjęcie małej Natalki 🙂 i fajnie że do nas zaglądasz Mrata, a napisz jak Ty się ogólnie czujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po obiadku się położyłam i niedawno wstałam bo mnie straszliwe ciśnienie na czekolade wzięło. Z racji, że nic nie mam czekoladowego w zapasie to zaczęłam wyjadac kakao rozpuszczalne, bo slodkie jest, kilka łyżeczek pomogło, przegryzłam rogalem marcińskim mniaaaaaaaaaammmmmmmm

A teraz siedzę i czytam co skrobiecie i czy któraś się znowu rozpakowuje :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi opuchła lewa powieka i opuchlizna z nóg nie chce zejść. Nie wiem co mi się dzisiaj dzieje. Wypiłam wapno i chyba zaraz idę spać. Jutro pójdę do swojej gin, niech mnie zbada to będę spokojniejsza.

Martuś ja nadal nie mogę uwierzyć, że masz już swoje słoneczko przy sobie 🙂 Wstaw nam fotkę bo oszalejemy tutaj.

Emmax piszesz, że jesz dzisiaj jak mała świnka, a ja obżeram się jak wielki prosiak :laugh: Normalnie taki obiad zjadłam, że chyba nawet mój mąż by tyle nie zmieścił :laugh:

Dziewczyny jeszcze trochę i wszystkie będziemy 'po wszystkim' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłam znów trochę porządków i odpoczywam.
Skurczy nie miałam jeszcze, ale czasem mam brzuch jak głaz i mam wrażenie, że mi dzidzia zaraz wyleci, bo tak napiera na krocze 🙂

Kapusty kiszonej bym pojadła, ale odkąd jestem w ciąży kapusta, czosnek, cebula sprawiają, że mam straszne niestrawności i niestety muszę sobie odmawiać 😞

Ewa to dobrze, że jutro masz wizytę, bo zastanawiająca jest ta opuchlizna... a ciśnienie mierzyłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewus co do nóg to opuchlizna mnie nie dziwi, bo tez mam nogi jak balony, ale powieka.. hmm.. dziwne, masz racje, idz jutro do gina, bedziesz spokojniejsza.

PannoNikt ja włsnie zjadłam kanapeczki z czosnkiem 🙂 a teraz zapijam zimnym mlekiem, bo zgaga mnie zaraz zabije ;/

Akompf dobre z tym kakao hahah czego to nie potrafi zjeść zdesperowana cięzarna kobieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lasencje już wróciłam 🙂

Brzuszek mnie jak na razie nie boli a i skurcze są rzadsze 😉
U kuzynostwa to może 3 miałam a teraz jak na razie cisza 🙂

Martusiu i ja czekam na focie Twojej kruszynki :laugh:

Dagmara będziemy czekać na wieści od Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...