Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witaj Edyta. Tylko pozazdrościć braku dolegliwości 🙂 Jednak myślę, że jak przyjdzie czas na poród to poznasz że to już to 😉

Ami ta dziewczyna to prawdziwa szczęściara 🙂

Agnieszko84 nie wiem co Ci doradzić, czy powinnaś jechać do szpitala czy jeszcze poczekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

no nie tak pod koniec bo wcześniej byłam z wami ale nie odzywałam się bo to jednak wymaga natchnienia i dłuższej obecności przy kompie! miałam mały problem z wysiedzeniem pół godziny na krześle bo kręgosłup od połowy ciąży mnie przy tym bolał! a teraz to mogłabym być w ciąży do końca życia, żeby tylko brzuszek nie przeszkadzał w zwykłych czynnościach! może uda mi się mieć mało bolesny poród, marzę o tym! miesiączki w życiu miałam mało dokuczliwe wiec może! narazie mam plan donosi do terminu!!!!! ale i tak to ja nie wybieram wiec czekam do godziny zero!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga Agnieszko! może spróbuj się położyć, może przejdzie, a mierzysz częstotliwość tych skurczy?! może to tylko macica trenuje przed porodem! nie znam się na tym za bardzo ale położna mi powiedziała że jeśli skurcze nie bedą regularne, i w odstępach co min 15 minut to nie mam po co sie fatygować do szpitala bo mnie odeślą! ale ja niestety w Norwegii jestem a tutaj do tego podchodzą inaczej troszkę! jeśli masz blisko do szpitala to może wybierz się, sprawdzą co i jak i może coś poradzą na to, będziesz spokojniejsza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tzreba sobie troszke poleniuchować bo potem będzie tak jak Marta napisała przez pierwszy miesiąc mało snu i na pełnych obrotach 🙂

Jupi a ja pojade jednak dzisiaj po tą komode 😁 i wreszcie bedę mogła się zabrać za pranie i prasowanie ciuszków 🙂 lepiej późno niż wcale :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lasencje ja tylko na chwilkę bo u szwagra na kompie siedzę 🙂
Ami sen miałaś rewelacyjny, to jeszcze lepiej urodziłaś niż to co na prawdę rodziła całkiem bez bólu :laugh: :laugh:

Anja ja normalnie poryczałam się z tej historyjki :laugh:
Ty i prostata ale z skąd takie dziecko w ogóle wie o takich rzeczach :laugh: :laugh:

Witak Edytko na naszym forum tylko szkoda że tak późno się do nas odezwałaś ale lepiej to teraz niż wcale 😉 A to że teraz nie masz żadnych dolegliwości to tylko Tobie pozazdrościć 🙂

Wiola może Maja posłuchała naszych próśb i już niedługo będzie z Wami :laugh:

AgaW zgadzam się z Ewą jak nie teraz to kiedy sobie poleniuchujesz :P

To na tyle jak będę u siebie na kompie to coś może więcej nabazgrole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baaa oczywiście macie świetą racje z tym lenistwem kobietki 🙂
Tylko ze ja to naprawde przeginam. Już sie nie da jeśc u mnie z podłogi , jak to kiedys Ewa napisała. :laugh: :laugh:
Teraz bym tylko siedziała w fotelu i pilotem po kanałach skakała lub na necie.
Nawet naczynia w zlewie mnie nie przerażają, co kiedys było nie do pomyslenia u mnie, żebym ja jakies nieumyte naczynia miała lub nie poodkurzane buhahah

Zaraz mąz wróci, juz sie nie moge doczekac, bo wkońcu rusze dupe żeby mu zagrzać pomidorówki wczorajszej hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobra jesteś Ewa 🙂 :laugh: :laugh: :laugh:

a ja zagrzałam tą pomidorówkę i ją jem, chociąz wcale nie jestem głodna 🤨 no i czekam na męza, oszleje w tym domu niedługo, taka cisza i spokój... jejku jak ja te 8 miesięcy wytrzymałam no nie wiem, dobrze ze sie niedługo malutka pojawi na świecie to coś zacznie się dziać wreszcie w moim nudnym życiu hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja się już nie mogę doczekać jak Piotruś będzie mi tu skrzeczał :laugh: Zacałuję go w te pierwsze dni!!!!
Teraz wieszam pranko, uwielbiam jak na suszarce są śpiochy, pajacyki, body... 🙂
Boję się, ale chyba ciekawość jest już większa niż strach! Chcę już synka na tym świecie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny idze ze piatek 13 stego nierobi wam zadnej róznicy dalej siedzicie w lodówkach i na kanapach hi hi ale to zrozumiałe ,jeszcze kawałek ja złapałam dzis doła bo na swojej poczcie miałam zawsze od poradnika dziecko list kazdy tydzien ciazy dopiero traz skasowałam a jednak przeczytałam ze dzis wchodziłabym w 37 tydzien 😞ach ale dosyc o smutach co tam u Dagi??wiecie cos juz???a jak Ty Wiocia sie masz??mittka zgryz fredeczka i cała reszta????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dorunia 🙂
Mnie jeszcze nie było na forum jak u Ciebie ta cała tragedia wyszła. Możesz mi powiedziec w którym tygodniu ciąży straciłaś maleństwo?? Oczywiście jesli nie chcesz to nie mów, szanuje to i pozdrawiam Cię cieplutko.
Ale widze na Twoim avatarze, że masz juz dzieci 🙂
A co do piatku 13 to dzień jak codzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz minał ten okres kiedy niemogłam o tym mówic teraz nierobi mi to problemu,a wiec tak Aga mam trojke dzieci Paula12lat 7tyg ciazy.Przemek 5lat 33tyg ciazy i Mart4 latka 39tyg ciazy ..w tym roku w kwietniu zbaczyłam dwie kreski i sie przeraziłam ale jak juz byłam na usg to płakałam ze zczescia bo było poderzenie blizniaczej ciazy 🙂niestety od tamtej pory był juz tylko gorzej najpierw zaczełam plmici według lekarzy jak byłam w 9 tyg oni mwili ze to 45tydzien ciaza bardzo zle sie rozwijała i tak w 4miesacu koniec 13tyg ciazy urodziłam synka Nataniela 28maja,potem miałam ałamanie nerwowe...wkoncu sie jakos podniosłam...wiem ze byłam pierwsza grudniuwka ale niestety zaraz po mnie Słoneczko straciło tez swoje malenstwo i jescze jedna kolezanka juz wysokiej ciazy Gosia jak dobrze pamietam...jest to bardzo przykre marne pocieszenie ale niezostałam z tym sama jest duzo kobiet które to przzyły i jakos wspierac sie trzba 🙂 ja w tej chwili nieplanuje juz dzieci a miałam jeden fałszywy alarm...a obiecałam grdniówa ze bede tu z nim az do konca hi hi chetnie udziele rad na temat dzieci i ogólnie czuje sie potrzebna...ale sie rozpuisałam...to chyba tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez pierwsza ciąże straciłam w 10 tyg i nie przypuszczałam ze ta mi minie tak bez komplikacji!!!!!!!!!!!!!!!!! to prawda ze co nas nie zabije to nas wzmocni
a u nas juz wyszłay skurcze na badaniu KTG i ciekawe jak jezcze długo bede czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze ich nie ma wiec sie troszku zdrzemnelam na kanapie, od razu mi lepiej.

Czesc Dorunia!! U mnie wszystko ok, Malej sie nie spieszy poki co na swiat ale chyba w koncu cos sie zaczyna u mnie dziac, cos mnie zaczelo pobolewac wszystko :laugh:

Czesc Bti a ty jak zwykle z doskoku :laugh: ja nie mialam robionego KTG wiec nie wiem czy sa skorcze jakiekolwiek. NO moze za niedlugo sie rozpakujesz 🤪

A jak tam wogole u was samopoczucie dzwiewczynki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dorunia miło Cie widzieć i słyszeć. U mnie wszystko ok, właśnie wchodze w jak mi się zdaje 37 tydzień. I dziś zrobułam alarm męzowi bo poczułam skurcze, biedny przyjechał specjalnie z pracy a tu nić, chyba mi sie dawało. 🙂 Zmykam za chwilę. Ostatnio zadko tu bywam, raczej zaglądam co dzień , sprawdzam co słychać, co u dziewczyn i uciekam.
Ściskam cie mocno Dorunia, i apropos Twojej opowieści parę postów niżej, ja tez mam podobne doświadczenie, wiem jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia fajnie że do nas zaglądasz i przykro mi że tak się stało z Twoja kruszynką ale masz jeszcze trójkę wspaniałych dzieci więc pewnie są jakąś podporą w Twoim życiu 😉

Ewcia wydaje mi się że dziewczynki powoli już weekendują 🙂
Dlatego może takie pustki tu są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...