Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Tak Agniesiu masz rację, musimy być pozytywnie nastawione!

Kolorowych snów dziewczynkom, które idą już spać. Ja też muszę jeszcze posiedzieć bo później budzę się w nocy. A tak w ogóle to dopiero gotuję ziemniaki bo nie zdążyłam jeszcze zjeść obiadu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej pozbylam sie juz gosci :laugh:

Kurcze to teraz Fredeczka do szpitala, mam nadzieje, ze bedzie dobrze 🤨 .

Co u Dagi, moze miala dzisiaj to cc i dlatego sie nie odzywa, a Persy i Akompf????????

No Akompf dostanie po dupie bo miala dac znac co i jak u lekarza a tu cisza....

No i ch.... u mnie czarna dupa, zakazali wityt u mnie w szpitalu czyli odpada porod rodziny. Teraz to ja nie chce wczesniej urodzic, macie wolna reke moje drogie, nie musicie na mnie czekac ALE PEWNIE JAK NA ZLOSC ZACZNE RODZIC WCZESNIEJ BO JA MAM TAKIEGO ZAJEBISTEGO PECHA, za przeproszeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko czytam co z Fredeczką i przypomina mi się moja sytuacja nawet sobie nie wyobrażacie co dziewczyna teraz czuje to jest najgorsze usłyszeć że coś jest nie w porządku z dzidziusiem którego nosi się pod serem aż się popłakałam mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiolka masz racje, akompf powinna juz nam dac znac co u lekarza... 😠

persy z tego co wiem to w jakiejs podrozy i nie wiem czy wrocila...

u mnie w szpitalu mozna rodzic z kims., d wymiekl ale zotaje mi jeszcze mama 🙂

u maluszka fredeczki napewno bedzie wszystko ok, napewno bardzo sie martwi tak jak i my ale musimy mysle pozytywnie... to juz prawie konieci takie wiadomosci.. szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki! Jestem! Wróciłam!

Z góry przepraszam, że tak późno ale nigdy nie piszę posta jak nie nadrobie... 😁

A nie wiedziałam, ze się tak stresujecie ... w sumie to faktycznie nasza końcówka nerwowa bardzo...

A więc:

Ami - ale sen 😁 Sporo będzie dzieciaczków malych w rodzince! U nas też sporo się na horyzoncie pojawi (dziewczynka i chłopiec) a już się tez sporo pojawiło(3 dziewczynki)
Anja - ale sie uśmiałam z tą prostatą!
Tez zaoptrzyłam sie w mandarynki :P
Edyta2509 - to chyba dobrze że się tak nie męczysz jak niektóre z nas... nieprzespane noce, skurcze i zgaga to podstawowe dolegliwości ostatnio na naszym watku 😁
Dorunia - napewno będziesz nam potrzebna - pytania i prośby o radę dopiero się zaczna 😁 heheh
AgnieszkaK - jak bedziesz miała niusy o Fredeczce to daj szybciutko znać!
A mi brzuch twardnieje...
Wiolka - byle bez komplikacji a reszta to sie sama rozwiąże!

A teraz co po wizycie:

Szyjka znacznie skrócona ale bez paniki, rozwarcie minimalne - na opuszek palca, mam się oszczędzać (zapytałam jak mam to robić jeszcze skoro i tak tylko siedze na brzuszku albo oglądam Brzydule 🙃 🙃 🙃 🙃 ) hehehe
Z zaświadczeniem o becikowe nie bedzie problemu, mój lekarz bez problemu wystawi za cały okres prowadzenia ciązy, za 2 tygodnie ponowna wizyta. Nie dawał mi żadnych leków przeciw skurczowych bo działają odwrotnie na leki na moje serducho i mogłabym miec tylko kłopoty, więc poki nie mam wiekszego problmu to lepiej poczekac. Znowu zapomniał mi zapisać coś na zapalenie ;/ Postanowiałm brac ten clotrimazol (czy jak mu tam) bo mam w zapasie :P

Ide zjeść kolację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężunio zgrzał parowki więc musiałam szybko posta napisać ale już jestem 😁

Po wizycie u lekarza spedziłam godzine w aucie (z wyboru) bo mąż na korki był umówiony a nie chciało mi sie autobusem wracac do domu...

jak juz wróciliśmy pojechaliśmy na zakupy bo w lodówc kompletne zero oprócz słoika z powidłami, teraz mam zaopatrzenie na reszte miesiaca i nie musze sie martwić, ze nie bedzie co jesc 😁

Zrobiłam pierwszy krok do spakowania torby do szpitala: kupiłam szczoteczkę do zębów 😁 😁 😁 😁:

Ciekawe co u DagiM i Fredeczki.... Martwi mnie to...

Zamelduję się jutro jak się obudzimy 😁

Buziaki i dobranoc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochane grudnióweczki 🙂

Najpierw hasełko naszego forum aby żadnej smutne myśli do głowy nie przychodziły

WIARA I POZYTYWNE MYŚLENIE!!!

Akompf najważniejsze że z Basieńką jest wszystko ok 😉

Jak będę mieć wieści od Fredeczki to na pewno zaraz napiszę na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Anja masz buziaka 😘 i oklaska za tego misia kompletnie o nim wczoraj zapomniałam,a dzisiaj jak go zobaczyłam to przypomniała mi się skórka,od której też żadnych wieści 😞

U mnie nocka w miare ok nie powtórzyły się na szczęście te skurcze i jakoś spokojniejsza byłam.

Akompf no to teraz siedź grzecznie na tyłeczku bo Basia jeszcze troszke musi posiedzieć w brzuszku.Fajnie że z Wami wszystko ok 🙂

AgnieszkoK jak się trzymasz?? mężulka już pewnie odwiozłaś,ale nie smutaj się wróci za kilka dni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ja się czuję dobrze ale tak troszkę smutaśno jak męża nie ma ale cóż taka praca 😉
Teraz to jest ten czas że można zacząć rodzić a nie chcę aby go nie było jak się zacznie coś dziać 😉
Po prostu muszę trzymać nogi teraz razem :laugh:
A Tomka odwoziłam o 6 rano a wstała o 5.20 więc jestem trosze śpiąca ale zaraz zacznę coś robić to może się obudzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...