Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Akompf no ja zostawie mojemu meżowi żeby mi przywiózł,niestety nie mam takiej możliwości 😞 chyba że pójde rodzić po 11 grudnia i właściwie tak powinnam bo maż mi szlafroczek z francji wiezie do szpitala :laugh: 🤪

A to france jedne zachciało im się kontroli u ciężarnej robić,jak siebie to nie skontrolują złodzieje jedne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie dziewczynki, kaskę trzeba płacic, a państwo biedne bo zewsząd okradane... szkoda słów.

Ja dla Maluszka nie biorę do szpitala nic, u mnie wszystko zapewniają (ale juz chyba ze 100 razy o tym pisałam haha)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski ja juz uciekam do łóżka bo ja nie śpię już od 3.40 od momentu jak dostałam eska od Wioli więc wybaczcie ale juz pójdę sie położyc 🙂
Na dodatek brzuch mi sie stawia i twardnieje jak cholera ale nie boli 🤢

DOBRANOC GRUBASKI I MAMUSIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, no ta kontrola to "mała" przesada ale jak mojej koleżance zrobili o 8 nalot na dom i nie otworzyła bo... Spala i nie słyszała to musiała napisać wytłumaczenie że spala i kontrol przyjechał po tygodniu o 10... Więc pewnie i Ty też będziesz musiała napisać że tam nie mieszkasz i spodziewać się kontroli w inny dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojebani za przeproszeniem w tym ZUSie...chociaz z drugiej strony dobrze, bo znam dużo osób, które chodza na zwolnienia a naprawdę nic im nie jest, tylko po prostu mają wielkiego lenia w dupie.

No to ja też czekam na zdjęcie Piotrusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...