Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hahaha słyszałam już kiedyś tą rozmowe 😁
A ja tam też wyluzowana zaraz jade na zakupy spoko,tylko tak siedze i myśle czy spakować torbe czy nie hehe AgnieszkoW jak widzisz ja to mam luz 10 dni do terminu a ja się zastanawiam czy torbe spakować 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mittko no Ty to chyba największa luzara wśród grudniówek 🙂
Pakuj tą torbę bo potem , tak jak juz pisałam Emmax, na ostatnia chwile to połowy rzeczy pozapominasz.

Ale pojadłam krupniczku, aź mi brzuch wysadziło hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuszki no i już nie brzuszki. Z tej strony Ewy mąż Rafał. Dziś od godziny 12 jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 🙂 Piotruś waży 3700 i długi jest na 56cm hehe. Dostał 10 pkt.
Ewcia wymęczona po porodzie ale była naprawdę bardzo bardzo dzielna... tak od siebie to napisze że podziwiam WAS KOBIETY!! Przed wami sporo roboty. Ale dacie rade. Życzę wszystkim powodzenia. Napisać moge że personel: położna lekarz i studentki ze szkoły położnych naprawde odwaliły kawał dobrej roboty wszystko fajnie tłumaczyły i dbały o wszystko, no a lekarz to na gotowe przyszedł.!!! Ewcia pewnie napisze smska do kogoś albo może już napisała ale ja nie czytałem forum.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ POWODZENIA.
SZCZĘŚLIWY TATUŚ.. niesamowite trzymać własne dziecko w ramionach... !!!!!!!!!!!!!! papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uczę się od nich jak dogłębnie przeżywać uczucia 🙂 nie, no tak poważnie to oglądam albo MTV albo Rozmowy w toku a w przerwie przełączam na modę zobaczyć o się dzieje 🙂 jak siedziałam u babciu przez tydzień 1,5 miesiąca temu kiedy mąż leżał w szpitalu to razem z nią oglądałam, a w sumie nie maiłam wyjscia... no i było kilka ciekawych momentów i do dziś nie wiem co wyszło bo się ciągnie i ciągnie a ja sporadycznie zaglądam... ale czucia to okazują że nie dej się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajnie Mittko. U mnie w mieście to nawet kina nie ma, nie mówiąc o jakimś centrum handlowym...największy market to Biedronka i Stokrotka 😞

Męzu Ewy gratuluje serdecznie 🙂 teraz tylko zasadzić drzewo i zbudować dom Ci pozostało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo wszystkim dziękujemy. Jejku jakie to jest niesamowite przeżycie... po prostu chyba słowami się nie da tego opisać. A moment gdy pierwszy raz zobaczyłem syna był cudowny, oczywiście nie obyło się bez łez, ale nie da się nad nimi zapanować. super super super Kolejny raz poleciały jak miałem go na rekach i otworzył oczka i spojrzał na mnie. super super super.
Ok dobra dziewczynki nie będę wam tu głowy zawracał. Mam nadzieje że Ewcia i Piotruś szybko wrócą do domku. Wtedy na pewno wszystko opowie wam ze szczegółami.
papa i miłego wieczorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w "mieście" to oprócz 400 wścibskich mieszkańców i jednego sklepiku "abc" też nic nie ma... w sumie jest market auchan i jakieś inne centra handlowe, bo to obrzeża Poznania ale... mi się po prostu nie chce... a o kinie to mogę pomarzyć... mój pęcherz nie pozwoliłby mi obejrzeć filmu do końca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki...
Mezu Ewy serdecznie gratuluje 🤪 🤪 to musialo byc wspaniale uczucie fakt... 😉 😉

No to mamy Grudniowego maluszka suuuper

Wiolka nareszcie w szpitalu...Mam nadzieje ze juz wroci z Majeczka..


Dziewczynki mam dola bo maz po prodt wyprowadza mnie z rownowagi i cos mi sie wydaje ze juz dluzej nie dam rady...To nie tak zeby przystopowal bo wie ze juz niedlugo rodze,, teraz jeszcze bardziej przegina od wczoraj brzuch mi sie bardzo obnizyl zasnelam w ogole o 6rano wszystko mnie boli i jeszcze moj cudowny maz... 😠 😠 😠 czy Ci faceci nie maja umiaru???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Serdeczne Gratulacje dla szczęśliwych rodziców!!!!!!!! Ewci i Piotrusiowi i jego tatusiowi życze dużo zdrówka i uśmiechów!!!!!

Swoją drogą fajnie, że tatusiowie zaczynają pisać na naszym forum!

Ide wstawić Baskowe ciuszki do prania i pomyslec nad obiadem dla siebie, choć Basia cos sie dziś wierci i kręci...

Julia - trzymaj sie i nie daj sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja to musiało śmiesznie wyglądać :laugh:
Teraz co raz więcej będzie taki chwil ze łzami 😆

Kurcze tak czekam na eska od Wioli a tu cisza 😞
Mogli by jej przecież pomóc i wywołać poród przecież to dla niej męczące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dla szczesliwych rodziców 🙂 🙂ktos poinformował Wiolcie???jestem ciekawa co tam u niej i jak długo maja zamiar ja trzymac????a to prawda ze wody jej odeszły???ciezko nadrobic z tymi postami 😞 Ewuniu jeszcze raz gratulacje dla Ciebie Meza i duzego Piotrusia gridniusia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...