Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgaW26 ja smaże kapustke z cebulką i pieczarkami-czasem bez jak nie mam akurat i potem zawijam farsz w naleśniki, obtaczam w bułce tartej i na patelnie do zrumienienia 🙂

a mój mały tak sie napina dziwnie-nagle brzuch staje i po chwili puszcza, no i krzyże mnie bolą... coś czuje, że bedzie szybciej...

a ma ktoś tabelke naszą? chciałabym sprawdzic czy nadal jestem na tym samym miejscu czy już gdzieś wyżej :P

musze iśc do banku rachunki popłacic ale pada mocno i wieje 😠 wczoraj poszłam a pieniądze w domu zostały :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry szanownym Paniom 🙂
Co za wiadomości... Kurce Wiolka... Nooo, wypadałoby żeby Majeczka w końcu nam się pokazała 🙂 aż miałam wyrzuty sumienia jedząc śniadanko i wiedząc że Wiolka biedna głodna siedzi w szpitalu...
A dziś mi się śniło, że razem z Wilolką i Emmax w jednym szpitalu czekałyśmy na poród i się ścigałyśmy na korytarzach na wózkach :p
Poza tym dziś mi tak nogi spuchły jak nigdy... aż się wystraszyłam bo z trudem wepchnęłam stopę w papciucha... Masakra... Jak to mi mama powiedziała- "zaczyna się"
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie wizyty i tam wiecie- te co powinny to rozpakowywać się po kolei 🙂 ! grudzień jakby nie patrzeć!!! 🙂 ha, a za 10 dni urodzinki 🙂 i to ćwierćwiecze więc jestem ciekawa na co mężulek się szarpnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki humoru troszkę więcej proszę 🙂
Pomimo takiej paskudnej pogody trzeba się cieszyć bo grudzień się zaczął więc już powoli na każdą z nas przyjdzie pora aby urodzić maleństwo 🙂
Trzeba się cieszyć że za chwilę będziemy mieli następne już 100% grudniowe maleństwo :laugh:

Teraz zmykam ale jak Wiola da znać to na pewno Wam przekażę wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Gosia no dobry pomysł,może jakie bony dostane jak urodze na środku pasażu 🤪 😉 :laugh: nie no aż tak to myśle że nie będzie 🙂 ale na wszelki wypadek torbe spakuje zanim pojade do tego sklepu 🤪 bo jeszcze czeka nie wiem na co :P to znaczy ja czekam 😁

Kajtucha no niezły sen 🤪 mnie tam się ostatnio nic nie śni bo wogóle mało co śpie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i wczoraj wieczorkiem napisałam do misi_alis i napisała mi że miała wczoraj wyjść,ale ordynator kazał powtórzyć badanie OCT dzisiaj i zobaczą co się będzie działo,albo ją wypuszczą,albo będzie rodzić 🤪 pozdrawia Was serdecznie 🙂
To kto wie może dziś dwoje dzieciaczków będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!no i mamy grudzień, możemy zaczynać chociaż to łatwe nie jest 🙂
fajnie że już Wiolcia w szpitalu to muszą jej tam pomóc nie widzę innej opcji!moja siostra też miała tak że wody odeszły i skurczy żadnych, ale nie trzymali jej długo bo od odejścia wód 12 godzin i zrobili cesarke, więc mam nadzieję że jej nie będą męczyli za długo!
byłam wczoraj znowu u lekarza i lipa, mały nawet myśli się wybrać na tą stronę, macica wysoko, główka nie zeszła do kanału wiec za tydzień znowu, jedyne co może być objawem porodu to spadek wagi, ale to nie koniecznie a i nogi trochę spuchły zdaniem lekarki, bo ja tam nic nie widzę 🙂 !mam jeszcze trochę do terminu wiec luz ale już tak bym chciała być po i zobaczyć swoje maleństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...