Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja mam w brzuszku 118 cm 🤪 Od 15 października przybyło mi 6 cm!

AguśK odpoczywaj, ciekawa jestem czy jutro będziesz jeszcze 2w1 🙂

Mojej znajomej musieli przecinać obrączkę bo ona jej nigdy nie zdejmowała i przegapiła moment kiedy palce jej bardzo spuchły.

Ciekawe jak czuje się Fredeczka 🙂

Jeszcze 4 godziny i dzieciątka, które się urodzą będą w 100% grudniowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A moja Niunia ma już 3 raz dzis czkawkę, normalnie kosmos..ile to mozna czkac hahaha
Rano około 5 mnie obudziła swoim czkaniem....

Spać mi sie chce, chyba już pójdę...
Jak nie zasnę to jeszcze zajrzę.

Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi poszedł centymert do przodu, teraz mam 107 🤪

Ja się nie mogę położyc z nóżkami na opduszkach bo wttedy Majka uciska mi na płuca i nie mogę oddychać :laugh: To ja już wolę chodzić opuchnięta niż nie oddychać :laugh: :laugh: :laugh:

Spadam obejrzeć jaką komedię albo Housa bo sie wkurzam jak mnie co chwilkę wywala z brzuszka. Zajrzę później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie net padł 😠 jak nie brzuszek to net, ale widzę, że niewiele się działo 😞

kurde coraz bardziej boli mnie gardło, takie kłucie, coś czuję, że się angina szykuje 😞

dobranoc wszystkim uciekającym do wyrka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnie 🙂

niestety nie było gazetki 😞 będę musiała się przejść jutro i kupić 😉

Na szczęście nie puchną mi nogi ale palce u rąk owszem musiałam zdjąć obrączkę niedawno 🥴

Kamil mi tak szleje że brzuch fale meksykańską przypomina 😁
Dostał oficjalne pozwolenie na wychodzenie na świat 😁
Teraz już same Grudniowe dzieciaczki będą, no chyba że któraś o styczeń zahaczy:P

Idę pod prysznic i lulu.
Przespanej nocy Grudniówki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam lasencje 🙂

Ja melduję się nadal w dwupaku i jak na złość wszystkie skurcze minęły 😠

Ale to nic z tym co mam Wam do przekazania otóż dziś w nocy dostałam eska od Wioli że jej wody odeszły i jechała do szpitala ale nie miała żadnych skurczy, to było o godzinie 3.40 także możliwe że może jednak Maja jest już na świecie albo jeszcze Wiola ją rodzi także musimy czekać cierpliwie (tylko jak :laugh: ) na dalsze wieści :laugh: :laugh:
A nie mówiłam że Maja jak na grudniówkę przystało urodzi się w grudniu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów dostałam eska od Wioli:

"CIĄGLE NIC SIĘ NIE DZIEJE, WIĘC LEŻĘ I CZEKAM CO DALEJ. LECĄ ZE MNIE WODY ALE NADAL NIE MAM SKURCZY. DOSTAŁAM ANTYBIOTYK ŻEBY NIE DOSZŁO DO INFEKCJI. KURKA WODNA WYGLĄDA NA TO ŻE SOBIE TU POLEŻĘ A GŁODNA JESTEM JAK WILK. BUŹKA 😘 "

No to jeszcze się bidulka pomęczy 😞 Ale najważniejsze że już się coś zaczęło i Maja na pewno lada moment przyjdzie na świat 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, no mam nadzieje iż Wiola już trzyma swoją słodką pociechę w ramionach.
Ja przez cały weekend i wczorajszy dzień biegałam po sklepach z art. budowlanymi. Przypłaciłam to samopoczuciem bo wczoraj od 18.00 źle się czułam, męczyły mnie skurcze. Na dodatek brzuch mi się obniżył. Dziś idę na 10.30 na KTG. Zobaczymy co pokaże.
Pozdrawiam Was gorąco...
Trzymajcie się ciepło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was Mamusie 🙂 Przepraszam że tak wchodzę ale chciałam wam wszystkim życzyć powodzenia 🙂
Żebyście się nie męczyły a wasze pociechy was oczarowały!!!
Pozdrawiam!!!!
p.s Ale tak na marginesie to zaczynajcie bo my następne 😉)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ło rany Wiola wreszcie poszła rodzić o jak superaśnie 😁 trzymam kciuki i mam nadzieję że niedługo będzie już po 🙂

A ja nocke koszmarną miałam nad ranem nawet jakieś regularne skurcze miałam 🤪 ale jak zwykle wszystko przeszło :P

ania23 my już dawno zaczęłyśmy się rozpakowywać bo od 10 listopada 🤪 :laugh: więc spoko i na Was przyjdzie czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...