Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂

Widzę że kolejna grudniówka nie długo utuli swojego bobaska ale super:laugh: :laugh: :laugh: no dziewczyny dzisiaj 1.12 więc do dzieła rozpakowywać się już kochane życzę Wam wszystkim bezbolesnych i szybkich porodów i przede wszystkim zdrowych dzieciaczków 🙂 A ja mam doła brzuch mnie boli i nic mi się nie chce brr czekam z niecierpliwością na nowe wiadomości od Wioli miłego dnia dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

witajcie Grudnióweczki 🙂

noo, teraz Wasza kolej 🙂 🙂 🙂
Raaany, jak to zleciało!
Trzymam kciuki za wszystkie i za każdą z osobna 🙂
Ja na brzuszku zeczynałam od waszego Forum, bo miałam termin sylwestrowy, potem mi sie przesunął na 4 stycznia i tak już zostało, ale...teraz to lekarz nawet świątecznym terminem mnie "straszy" 🙂 wiec moze i ja bede grudniowka 😉
Bede zagladac do Was i czytac ktora kolejna tuli już swoje Maleństwo 🙂 🙂


pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem kochana łatwo mi mówić,ale wiem co przeżywasz wierz mi przechodziłam przez podobną sytuacje i do teraz wszystko dokładnie siedzi w pamięci nawet najdrobniejsze szczegóły.Jesteśmy jednak silne i damy rade 🙂
Widać tyle aniołków mu potrzeba chodź dla nas to trudne do zrozumienia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 niestety wszystko możliwe,nasze grudniowe dzieciaczki też dość wcześnie zaczęły się pojawiać na świecie.Ciebie lekarz straszy świątecznym terminem a nasza koleżanka która miała termin na święta 18 listopada została mamusią,więc wszystko jest możliwe 🤪 Pozdrowienia dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki kolejny esek od Wioli:

" 😜RZENIEŚLI MNIE NA GINEKOLOGIĘ, MAM LEŻEĆ I CZEKAĆ AŻ COŚ SIĘ RUSZY I NIE MOGĘ CHODZIĆ. MOGĘ LEŻEĆ TAK NAWET 3 DNI. SZLAG MNIE TRAFI"

Jejku to możliwe że mogą ja 3 dni przetrzymać 😞 Przecież Ona zwariuje w tym szpitalu bo już ile w domu się wyczekała a oni każą jej czekać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu2301 łap całuska na pocieszenie i nie smutaj się 😘

Wiem że jest Ci ciężko bo też miałaś zostać w grudniu ponownie mamusią ale wierzę że jeszcze będziesz cieszyć się maleństwem zdrowym i pełnym uśmiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was grudniowo 🙂

Akompf tez odeszły wody i zaraz urodziła, więc niech Wiola nie smuta , bo naprawdę teraz to juz bliżej niz dalej ma do przytulenia Majeczki 🙂
Ale cudowne wiadomości od rana. A jeszcze jak sie obudziłam, to sobie myślałam o Wiolci i o tym, kto zostanie z jej pieskiem jak ona pojedzie rodzić 🙂

Zjadłam sniadanko i podczytuje Was 🙂

Moja Niunia oczywiście ma czkawkę ....
Dziewczyny a moze to nie dobrze, ze ona tak czka 3 razy dziennie???

W nocy mnie troszkę brzusio pobolewał, ale niestety teraz juz nic mnie nie boli ( haha pierwszy raz jestem zawiedziona , ze nic mnie nie boli haha)

Gosiu trzymaj się kochana 🙂 i fajnie , że masz takiego męza który potrafi Cię rozweselic 🙂

Aga84 trzymam kciuki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki z ranka 🙂
mam nadzieje ze Wiola jeszcze dzis sie rozpakuje - przeciez ja cos wezmie w tym szpitalu jak bedzie tak musiala lezec przez te 3 dni ... trzymam kciuki za ciebie Wiolu 🙂
Zaczal sie juz grudzien wiec dziewczynki do roboty :P
zajze pozniej bo cos malo nas tutaj a mnie brat juz nad glowa cos mowi :P
pa do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ja już z góry pisałam w Waszym imieniu że trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wieści 🙂
AguśW też tak myślę że dziś jeszcze urodzi Majeczkę :P
Aguś i nie martw się że mała ma tak często czkawkę w ten sposób ćwiczy już płucka i wcale się nie męczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AgaK , wiem że dzidzia sobie ćwiczy płucka i przeponę, ale martwi mnie to, że ona tak często czka... oj mam nadzieje, że jest tak jak piszesz i że się nie meczy Maleńka moja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie kobietki 🙂

haha Wiolka no wreszcie, jak sie cieszę i czekam z niecierpliwością na wieści i narodzinach, wadze i długości 🙂

Agaw ja tak właśnie czytałam, że dziecka czkawka nie męczy nawet po narodzinach, więc nie zamartwiaj się tylko ciesz, że ćwiczy płucka, a jakoś od wczoraj ubzdurałam sobie, że Ty i ja będziemy rodziły w podobnych terminach:laugh:

Kurcze a moja mała znów się bardzo mało rusza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie uparta Majeczka daje sygnał, że nie długo będzie na świecie :laugh:
Trzymam za Wiolę kciuki i mam nadzieję, że szybko coś ruszy i że nie będzie tyle leżeć 🙂

Dziewczyny ! Grudzień czyli SEZON OTWARTY 🙂

Chyba z tego przejęcia miała noc do d...
Dostałam okropnego bólu w dole brzucha, myślałam, że umrę, ale dzięki masażowi pleców i nospie przeszło.

Agnieszko84 trzymam kciuki za wizytę

Gosiu życzę Ci tych bliźniaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczynki 🙂

jejku jakie cudowne wieści z rana 🙂 Wiolka w szpitalu!!!
też myśle, że już dziś urodzi :laugh:

Aga84 powodzenia ulekarza 🙂

a moja nocka do bani, zasnęłam może koło 2 a o 4 na siku wstałam i do 7 leżałam i jak już miałam wstac to mi sie przysnęło :P i niedawno sie podniosłam

dziś w planach mam krokiety... zobaczymy, czy dam rade zrobic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax no to jak masz bóle na miesiaczke, to raczej nici z takiego samego terminu. Ty pewnie urodzisz, a ja nadal będę sie toczyć jak słoń heh

Anja ja ostatnio robiłam krokiety, pleców nie czułam, ale opłacało się, bo były przepyszne 🙂 a w jakim cieście robisz i z czym? Bo ja robiłam z kapustą i pieczarkami w cieście naleśnikowym.

Ja też zaraz będe się zbierać. Chcę iść na rynek, ale zobacze co z tego wyjdzie, bo widze, że zaczyna padac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny

No i tak jak Wioli powiedziałam Majeczka będzie grudniową dzidzią. Szkoda że ją tylko tak męczą. Musi tylko poczekać na rozwarcie bo bez niego to nic nie zrobią. Jedynie cesarkę ale tego to pewnie by nie chciała.

Więc kochane trzymamy z nie dzisiaj kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
Fajnie że już Wiolka w szpitalu:-) Pewnie jak dobrze pójdzie dziś będzie już z Majeczką:-)

A ja dziś mam jakiś taki dołujący dzień, pogoda za oknem paskudna, szaro i brzydko...
Jeszcze mąż dzwonił że go kanar spisał:-( Pech, bo rzadko ostatnio jeździł autobusami no ale cóż tak to jest!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...