Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

no teraz trochę pospałam:P

mam nadzieję, że Maja się dzisiaj pojawi na świecie Wiolka do dzieła 😉 :laugh:

A mnie znów boli brzuch ja na miesiączkę, oj coś czuję, że niedługo u mnie się coś zacznie, ale jeszcze mam ponad 3 tyg do terminu 🤪 no i brzuch twardy jak głaz, nawet nospa nie pomaga, a fenoterol odstawiłam w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej dziewczynki.
U mnie noc taka sobie. Ale mi to się już udziela piątkowy stres 😉
Trzymam kciuki za Wiolę.

Dzisiejszy dzień jest okropnie smętny, ciemno i ponuro.
Zaraz biorę się za jakieś porządki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamusie i grubaski 🙂
jakie slodkie dzieciaczki - ciekawe kiedy moje bedzie chcialo wyjsc z tego cieplego brzuszka :P
u mnie noc nawet spokojna bylam tylko 2 razy na siku ...
ja spakowalam sie w jedna torbe ale za to wyglada jak bym sie miala wyprowadzac ... taka duza i upchana 🙂
mam nadzieje ze Wiola dzis urodzi - ilez moze szie kobitka meczyc.
do napisania pozniej i milego dzionka zycze 🙂
oraz czekam na dobre wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!
No i noc o bani... Ach w ogóle chyba wstałam dziś lewą nogą... Lewą spuchniętą jak balon nogą... Noc to mogłaby nie istnieć... Przedrzemałam całą bo snem tego nazwać nie można... bolało mnie koło lewego jajnika, nie wiem co to i po co to było, ale bolało a o wstawaniu siku już nie wspomnę... Dziś znowu idę do dentysty... ostatni raz przed porodem 🙂 jak mnie zaboli to jak ją ugryzę... oj... nie ręczę dziś za siebie... bez kija nie podchodź!
Szkoda, że Wiolka jeszcze nie urodziła, namęczy się biedna, al najważniejsze że "coś" idzie do przodu i skurcze są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Mamusie przyszłe i obecne

zaglądam na brzuszka powitać Majeczkę Wioli, ale widzę,że się pospieszyłam. Trzymam kciuki,żeby urodziła jak najszybciej.

Mój mały szop pracz stwierdził,że w łóżku mamy i taty jest dużo milej niż w kołysce i postanowił więcej w niej nie spać. Od wczoraj prowadzimy z nią regularną wojnę podjazdową z niezliczoną ilością prób położenia spać w owym znienawidzonym mebelku. Jak na razie 10:0 dla Baśki 🙂

Dziś miałam w planie próbę pierwszego samodzielnego zwleczenia wózka po schodach w celu udania się na spacerek (pierwszy bez tatusia) ale wietrzysko straszne i nie wiem czy sobie nie daruję.

Pozdrawiamy Was wszystkie bardzo serdecznie

Najszczęśliwsza na świecie MAMA i Ptyś z kremem, Mordka mleczkiem pochlapana Filemonek Basieńka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami Twoje posty tak straszliwie chwytaja ze serducho, az się łezka w oku kręci....

Kajtucha pociesz się ,że juz niedługo...jakos musimy przetrwac te ostatnie dni ciąży, potem będzie juz tylko lepiej 🙂

Idę troszkę ogarnąc mieszkanko i na pocztę lecę wysłac to pismo nieszczęsne. W sumie mogłabym tam podjechac sama bo to w sąsiednim mieście, 15 km ode mnie , ale jakos nie mam ochoty oglądać mordek urzędasów ;/

Do potem mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami aż miło się czyta to co piszesz 🙂 tak jesteś przepełniona miłością że za serduszko chwyta 🙂

PannoNikt kurcze to już środa a Ty w piątek wyruszasz na wielki dzień 🙂 super napewno wszystko będzie dobrze 🙂

a my z mężem debatujemy co tu zrobić żeby było dobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami te Twoje posty to czyta się z taką przyjemnością, a już nie wspomnę jak słodko nazywasz swoja Basieńkę.

A jutro do lekarza, mam nadzieję że coś się już u mnie zaczęło dziać, bo ten brzuchol już strasznie mi ciąży 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
zaglądam od czasu do czasu zeby sie dowiedziec kto urodził.
Przykro że wiola tak siemęczy długo i denerwuje, ale dobrze że sie zaczęło. Panno Nikt tzn ze w piątek masz cc? to przynajmniej fajnie znac termin i wiedziec kiedy. A my siedzimy jak na szpilkach , każdy dzień to może byc ten dzień.
Trzymajcie się brzuszki, ja idę sprzatać i do sklepu bo potem jak zwykle córcia wraca i coś musi dostać dobrego na obiadek , a na dzis zamowiła sobie u mnie lazanie ze szpinakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko, a daleko wysyłają Twojego męża?
Kurcze, mój jedzie 9-11 do Warszawy na 3 dni i już teraz się boję że mnie weźmie jak jego nie będzie, mimo że pewnie za wcześnie na poród, ale boję się, że mój synuś wda się w tatusia i będzie na tyle złośliwy że pod jego nieobecność będzie chciał przyjść na świat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami to prawda 🙂 a co do łożeczka to tak wczesnie poki dziecko ma kilka miesiecy ponoć naturalne ze dziecko czuje sie bezpiecznie przy mamie i można mu na to pozwolić, a potem niestety trzeba być zdecydowanym. Moja córeczka ma prawie 12 ale tez uważa ze nie ma jak łóżko rodziców i oczywiście zawsze wybiera miejsce pośrodku. Oczywiście ma swoje łózko, swoj pokoj, ale jak tylko jej się uda od czasu do czasu to pcha się do nas 🙂 więc uważaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa 😘

A oto Basia w grzechoczących skarpetach z rossmana 🙂 [img size=461]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_3412.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo 🙂

Emmax ja nie kładę się nawet spać bo to bez sensu siedzę na internecie do 2 gdzieś później tv oglądam do 5 i dopiero staram się usnąć bo najgorsze co może być dla mnie to przekręcanie się z boku na bok 🤢 🤨

Może już dziś będziemy się cieszyć narodzinami córci Wiolki 🙂
oby!!!

Ja myślałam że mi wody odchodzą w nocy w ogóle to się coś sączy cały czas i cholera wie wody czy rzadsza wydzielina a może Kamil mnie akurat zdzielił w pęcherz i popuściłam 🤨

Mogło by się już zacząć u mnie nie mogę się doczekać po prostu 🤪

A ja chciałam spaghetti robić i mi stary kuchnie zajął i najlepszą patelkę bo coś sobie robi 🤨 Jak ja bym chciała sama mieszkać, jakąś kobitkę z własnym mieszkaniem muszę mu poszukać:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grubaski 🙂 gratulację dla Ewy, no i zdrówka dla Piotrusia, dużżżżżżo dużżżżżżżżo zdrówka!
a biedna Wiola się męczy, dziś jej się uda, wierzę w to mocno!
a ja sobie pospałam do 11tej, aż miło! wczoraj wzięłam się za sprzątanie i podłogi myłam na kolanach, ażeby coś przyśpieszyć i udało się maleńkie skurcze wywołać i są nadal, ale spać dają to jeszcze nie to!nie wiem co to jest ale dziś w nocy kostki mnie bolały 🙂 rozpakowujcie się szybciej dziewczyny bo ja czekam na kolejkę 🙂 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ami napisał:
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie miłe słowa 😘

A oto Basia w grzechoczących skarpetach z rossmana 🙂 [img size=461]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_3412.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Śliczna dziewczynka ,wielkie gratulacje! ja też czekam na swoją księżniczkę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się połasiłam na te skarpetki ale mam jedną parę z niebieskimi gwiazdkami, powiem wam tylko że obawiam się troszkę że starsza trochę dzidzia zaciekawiona co tam jej brzęczy zacznie zdejmować je z nóżek i tak wszystko nauczy się ściągać z nich i skarpetki i buciki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaka Basia śliczna 🙂 też już chce nałożyć córeczce skarpetki grzechoczące 🤪

Kajtucha niestety mój mąż od 5 miesięcy siedzi we francji i było już ustalone przynajmniej tak francuzi mówili że mają jechać do domu 11 grudnia a polski szef wysyła mojego męża gdzieś na budowe pod strasburg bo sobie chłopaki nie radzą i tam ma siedzieć do 18 grudnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...