Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

[img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/woz_Dianki_001-2f284ada758ff74ddc1e0998b36feb46.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jestem wielka 😉 😉 😉 tylko ten beż w rzeczywistości jest nieco ładniejszy niż na zdjęciu, kurde ale bym już chciała na spacerek z malutką wyjść:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od Wioli:

Hej! Nic nowego sie nie dzieje więc nie pisałam. Dalej nie mam rozwarcia i wydaje się że będą czekać do ostatniej chwili aż coś zaczną robić i jutro chyba jeszcze cały dzień przeleżę i zwariuję. Trzy razy dziennie mam KTG więc wiem że z Majką wszystko w porządku i przynajmniej tym sie nie martwię. Pozdrawiam Was wszystkie i śle buziaki! Jak dziewczyny, któraś oprócz Ewy urodziła? Buźka

odpisałam jej że na razie jeszcze żadna się nie rozpakowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka trzymam kciuki, żeby wreszcie coś ruszyła, a maja uparta strasznie 😉

a ja sobie jeszcze palucha przytrzasnęłam i pewnie paznokieć mi się czarny zrobi 😠

ja uciekam, bo brzuchol twardy jak skała i plecki bolą,paaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej kobietki nie ma to jak relaksująca kąpiel w wannie ale jak już trzeba się ruszyć to horror :laugh: :laugh: :laugh:

Aga84 musisz wytrzymać te 2 dni jeszcze 😉

Emmax BMW jak się patrzy, po prostu cudo 🤪
No i łap całuska na paluszka 😘 😘 😘

Jej biedna Wiola a tak już miałam nadzieję że dziś urodzi jak napisała rano że ma skurcze a tu dupa 😞
Wiolu trzymaj się kochana 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sie Wiolka umęczy... ale nie ona pierwsza i nie ostatnia urodzi po terminie, znam wiele przypadków, więc najważniejsze, że jest pod opieką lekarzy, że z Mają wszystko Ok. Będzie dobrze, ufam, że lekarze wiedzą co robią ... 🙂

Emmax super wózio, dokładnie taki jak mój tylko kolor inny , ja mam zielony 🙂 juz sie nie moge doczekac pierwszego spacerku.

Ja tez po kąpieli. Uwielbiam sobie tak posiedziec w wannie w cieplej wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, a Ty do tej pracy to do samego porodu będziesz chodzić? Zazdroszczę Ci tego że Ci się chce...
A ja właśnie byłam 4 raz dzisiaj w kibelku... Nie wiem co jest grane, wczoraj byłam 5 razy, dziś 4... Nie zjadłam nic takiego co by mogło tak zadziałać a jednak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...