Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej gaduły myślałam że są jakieś wiadomości od Wioli a tu nic szkoda że dziewczyna tak się namęczy 🥴 ja właśnie kawę kończę i nie mam koncepcji do pracy więc jeszcze posiedzę i będę Was podglądać:laugh: Później pójdę na cmentarz bo dzisiaj już 3 miesiące mija jak nie ma Mojego aniołka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Gosiu2301 zapal w imieniu grudniówek jeden znicz dla Damianka (*)

Laski ja dziś znów do teściowej więc odezwę sie troszkę później :P

Miłego dnia Wam życzę 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja nie widze zdjęcia...
Ode mnie tez światełko dla Damianka (*)

Ubrałam sie, ale nie wiem czy wyobie dziś bez jakiejś drzemki...

AgaK Tobie równiez miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko a ciuszki są superowe. Ja tez na razie przystopowałam z ciuszkami i nic nie kupowałam. Poczekam jak maluch podrośnie i będę szaleć z większymi 🤪

A wczoraj wreszcie mnie napadło i spakowałam torbę, bo rzeczywiście nie znamy ani dnia ani godziny kiedy możemy się rozpakować 🙃

A najlepszy był mój syn rano jak zobaczył torbę to spytał gdzie ja się wybieram . A ja mu na to że na razie do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ode mnie również światełko dla Twojego aniołka [*]
Może zdjęcie jest za duże dlatego nie chce wejść 😞

a wiecie ja nadal nie spakowalam torby :P przygotowałam fotelik z ciuszkami dla małej na wyjście chodź teraz już nie potrebnie bo mąż zdązy przyjechać,a swojej torby jakoś nie moge się zebrać chyba dlatego że nie mam jej gdzie postawić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiug ja pisałam ostatnio ze co idę na cmentarz to kolejne grobki dzieci wyrastają to jest wprost nie możliwe ile dzieciaczków Bóg zabiera do siebie. Mój Damian był pochowany jako 7 dziecko a teraz w tym rzędzie jest 23 groby od 21 października a mamy początek grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakac mi się chce jak patrze na to zdjęcie 😞 jeste strasznie smutne 😞 Gosiu jesteś naprawdę dzielną kobietką, że jakoś starasz się normalnie życ dalej, ale masz dla kogo , masz synka masz męza... trzymaj sie kochana
:*


GosiuG twój synek zdziwiony, że mamunia gdzies wyjeżdza? haha


Mittko a ty sio torbe pakowac, bo potem połowy rzeczy pozapominasz , zobaczysz...bedziesz sie pakować na ostatnią chwilę i myśleć dlaczego nie posłuchałam AgiW i nie spakowałam się wcześniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje AgnieszkoW już dzisiaj ją spakuje co by nie latać potem jak oszalała bo czym innym wtedy główka będzie zaprzątnięta a nie co spakować,tylko mnie się wydaje że ja 14 dopiero do szpitala na spokojnie [pojade bo mojej niuni się nie spieszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laseczki 🙂

melduję sie po prawie przespanej nocy, wstałam chyba 4 razy ale zaraz zasnęłam, wczoraj to chyba z nerwów było bo byłam sama w domu 😠

Gosiu cóż pisać 😞 😞 😞

szkoda, że nadal nic nie wiadomo o Wiolce, ale coś mi się wydaje, że to się cc skończy 😠

A ja znów mam bóle jak na miesiączkę już od jakichś kilku dni z rana a później przechodzi, czy to coś może oznaczać?

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam lasencje 🙂
emmax i wuzio sliczny - juz niedlugo i wszystkie z nas wyprubujemy nasze bryki :P
AgnieszkaK1601 kompleciki sliczne
a ja dzis do lekarza po poludniu - ciekawe co mi tam powie ... ale sie dzis nie ogole - nie dam rady - poczekam na Pawla az przyjdzie z pracy - niech lekarz nie mysli ze to taka prosta sprawa ...
ale mnie brzuch boli az ciezko mi jest sie wyprostowac - ciekawe co to moze byc - zapytam sie lekarza

zapal Gosiu swieczke od wszystkich grudniowek (*)

spokojnego dnia zycze i czekam na dobre wiesci ... chyba czas najwyzszy aby ktoras sie znow rozpakowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jesteś dzielną kobietką. Synuś na pewno nad Wami czuwa a Bóg obdaruje Was kolejnym dzieciątkiem 😘

Emmax mnie brzuch jak na okres boli jakoś 2 tygodnie, ale nadal cisza 😉 Pewnie gdyby nie cc, to przetrminowałabym się 😉

AgnieszkoK dziękuję 😘

Mittko pakuj się pakuj, bo nie znasz dnia ani godziny :laugh:

Z niecierpliwością czekam na wieści od Wioli... Współczuję jej tego oczekiwania 😞

A ja... nie mogę na niczym się skoncentrować, ogarnął mnie straszny stres, noc była okropna... Jeny jak ja się boję ☺️ To już jutro 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannonikt, wierzę, że bardzo się denerwujesz, z rana myślałam o Tobie, ale wszystko musi być dobrze, trzymam kciuki, ale jutro koniecznie daj znać co i jak, no i KTO się urodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Wiola się odezwała cytuje co napisała:

Hej! Dalej nic. Oprócz nieregularnych skurczy się nie dzieje, ale ja już nie mogę wytrzymać i kurwica mnie strzela bo będą czekać nie wiadomo jak długo, aż dostanę rozwarcia, którego nie dostanę bo by już było chociaż na milimetr. Na razie czekam na wyniki krwi. Trzymajcie się! Buźka Wiola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja mam ten sam problem a po porodzie zakupiłam pyralginę w czopkach, więc może coś ruszy i nieco złagodzi ból:laugh:

Twoje maleństwo to największa kinder niespodzianka grudniówek:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...