Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anju, mąż robił Aniołki do powieszenia na ścianie. A ja jestem typowe beztalencie więc robiłam gwiazdki i kółka, malowałam na złoto, srebro, biel itd.

No to u Bti niedługo powinno coś ruszyć 🙂

Dorunia!!!! No to wiadomość dnia!!! Super!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A tak w ogóle to...

Kochane moje brzuchatki i rozpakowane mamusie 🙂
Jestem maniakiem komputerowym i na wielu forach już byłam. Ale nasze grudniówkowe forum to jedne z niewielu, od których się uzależniłam. A wszystko to dla tego, bo jesteście po prostu SUPER!!! Cieszę się, że mogłam z Wami dotrwać do końca ciąży. W szpitalu będę tęsknić za Wami!!!!!
Mam nadzieję, że jak się rozpakujemy wszystkie to i tak będziemy tu zaglądać i pisać o kupkach, kaszkach itd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia, to jak w teście 2 krechy to raczej tak, gratuluję 🙂

Pannonikt ja teraz jestem na etapie schejka z mc donalda więc chyba z 5 bym wypiła:laugh:
Agak ja też jestem taka zmęczona, niby nic wielkiego ni robię a jestem zmęczona 😠
A Wioka pewnie nie daje znać bo nic się nie zmieniło, tak mi się wydaje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia, superancko! Ja piernicze ale jaja! Już sobie wyobrażam jak się cieszysz! Tylko nam tu napisz co mąż na to! Ale się cieszę! Normalnie papa mi się śmieje!
Gosiu, to może Ty też dwie kreseczki i te sprawy? :-) ale numer, 3mam kciuki!
PannoNikt, ja też muszę się przyznać że się od was uzależniłam... Chyba świadczy o tym fakt że jak komp jest zajęty to ja wykupuje pakiety i przez telefon wchodzę na forum :-) chyba ze 100 razy dziennie :-) mam nadzieję że to nasze forum nie ucichnie po porodach i będziemy gadać o dzieciaczkach razem z Akompf i Ami :-) i z tatusiami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia, jak są dwie kreski to na bank jest to! Jak ja poszłam do lekarza po 2 testach to mi powiedział że jak już test jest pozytywny to nie ma innego wyjścia bo to znaczy że masz w sobie hormon wytwarzany przez łożysko, które jak wiemy powstaje kiedy jajeczko się zagnieździ :-) gdyby wyszedł negatywny to byłby cień wątpliwości ale jak pozytyw to... Kochana, będziesz miała dzidziusia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Dorunia trzymam kciuki aby potwierdziło się 🤪

Gosiu2301 Tobie też życzę jak najlepiej aby los Wam wynagrodził te wszystkie smutki jakie doznałyście po stracie synków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam bo jak pisałam nic nie robiłam a padnięta jestem jak koń po westernie 😉

Aguś Ty się bidulko namęczysz z tymi skurczami 😞

Dobranoc grudnióweczki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...