Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
jak tak czytam wagi Waszych dzieciątek a to jest prawie trzy tygodnie różnicy między nami to jestem przerażona. A mój lekarz nie jest za cesarką tylko za naturalnym porodem. Jedynie jak źle sie ułoży to będzie cesarka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no tak barbórka dzisiaj 🙂

Dla naszych słodkich Basieniek dużo zdrówka 🙂

A mnie coś goni do ubikacji ten czop mi chyba odszedł bo cóż innego ta wydzielina mogła być.Kurcze i chyba zaczynam się stresować na szczęście mąż już w niedziele będzie w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂

Trochę pospałam i jestem taka zmęczona, że ledwo żyję a zaraz idę do kosmetyczki się nieco upięknić 🙂

Gosiu położna na szkole rodzenia mówiła nam że robienie świecy może pomóc przy odwróceniu dziecka, tylko u ciebie to już nieco późno 😞

Basieńki zdrówka Wam życzę 😘 😘 😘

Mittka, tylko czy mała do niedzieli zechce poczekać:laugh:

A mnie oczywiście brzuszek znów boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczęta!
Jak tam nasza Wiola , urodziłą?
Dołączam sie do życzeń dla Basiek
Przed chwilaobejzałam sobie cykl filmikow na temat porodu i opieki nad niemowlaczkiem, polecam filmik o symptomach porodu, wygodnych pozycjach i ten o łagodzeniu bolu. tu jest adres
/szkola-rodzenia.pieluszki.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki

Myślę o PannieNikt... o której ona miała miec ten zabieg??

Gosiu nie martw się, może jeszcze się maluszek obróci , a jak nie to tez jakoś to będzie, lekarze pomogą Ci urodzić, od tego są...

Fajnie , że w końcu cs sie dzieje z Wiolką.

Mittko cóz to za wydzielina? Czyżby Emilka juz chciała wyjść??

Idę na śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś mam przeczucie, że mój poród będzie cięzki, że zbyt lekko przeszłam ciążę. Do 7 miesiąca to nawet nie czułam, że jestem w ciązy. Dopiero od 8 miesiąca jak juz brzuszek zaczął ciązyć i biodra boleć....

Jedno jest pewne - urodzić każda z nas musi i na pewno urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam lasencje 🙂
bylam w czoraj ugin i mowie jaka jest sytuacje ... dzidzia jest uparta nie chce sie obrucic - glowke ma nadal na gorze - chyba juz nie ma szans na obrucenie sie ... lekarz nie chce ryzykowac dal mi skierowanie do szpitala na poniedzialek. tam bede najpierw pod opserwacja ... moze miedzy 9-12 powinnam miec cesarke bo powiedzial ze jest za duze ryzyko zebym maluszka urodzila normalnie tym bardziej ze jestem niska
strasznie sie boje ... sama nie wiem czego ale sie boje co bedzie pozniej.
jedynie co wiem to dzidzia czuje sie dobrze ma tydzien opuznienia ale to nie jest grozne no i ze przez weekend mam nie zaczac rodzic zebym zdazyla do szpitala na wszystkie badania

a wy jak tam sie czujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pikasso, pomyliłam sobie wczoraj ciebie z kajtuchą 🙂 hihi ☺️
Ja też juz dostałam skierowanie na cesarke i też mam sie zgłosić w poniedziałek do szpitala...ale najprawdopodobniej jeszcze wrócę do domku 🙂
ahhh...te nasz Maluszki...tak dobrze już im chyba główką do góry 🙂
Pikasso, nic się nie martw, jakos sobie na pewno poradzisz 🙂

Dobra, ja uciekam 🙂 jadę rozglądnąć się za jakimiś wygodnymi i ciepłymi kozaczkami na zimę 🤪
Bo w zeszłą zimę chodziłam w adidasach 🤪
Do usłyszenia Poźniej i trzymam mocno kciuki za te nasze Grudnióweczki Kochane 🙂 Za wiolkę aby Majeczkę wkońcu przytuliła 🙂 I za PannęNikt aby jak najszybciej doszła do siebie i aby wszystko było w porządku 🙂

I buziaczki dla Basieniek w dniu imienin 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Zgryz- mogłabyś wkleić ten link jeszcze raz bo coś nie weszło chyba?
Oj, to mam nadzieję że dziś dwa maleństwa się urodzą- na pewno PannaNikt no i oby Wiolka...
Kurce, jak tak czytam wasze posty, że dzidzia się przekręciła czy nie przekręciła w dół to aż si sama zaczynam bać wizyty u lekarza w poniedziałek... 2 tyg temu mój mały ułożony był prawidłowo, ale jak widać, wszystko się może zdarzyć...
Ja dziś mam trochę do porobienienia w domku... Pościelkę do łóżeczka muszę solidnie wyprasować 🙂 najgorzej będzie z baldachimem więc się trochę namęczę... Potem uzbroję łóżeczko, tylko nie wiem czy aby nie za wcześnie??? Muszę posprzątać w domku i zamierzam wyprać na kolankach dywan 🙂 Od malowania jeszcze go nie zainstalowałam a zauważyłam że panele mi się strasznie ryszą od przesuwania ławy i rozkładania łóżka...
Potem obiad... mamusia zażyczyła sobie naleśniki z jabłkami więc się trochę nastoję...
Poza tym... moja noc to jakaś maskara... ja juz nie mam siły... spać mi się pieruńsko chce, ale zasnąć nie mogę, brzuch mnie pobolewa... mam wrażenie jakby mały schodził w dół bo czuję tam takie dziwne parcie... całe szczęście idę w poniedz do gin...


Najlepsze życzonka dla naszych Basieniek 🙂 [img size=279]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-15890224636278dac488a991b9397d5b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajtucha ale masz dzis duzo pracy - jesli mozesz to odluz sobie czesc na jutro - nie mozesz teraz sie tak przemeczac ... ja dzis ide dokupic reszte rzeczy dla siebie i przepakowac torbe - rzeczy dla maluszka dowioza mi pozniej ...
tez bede musiala troche posprzatac - zastanawiam sie jaki bajzel bedzie jak wroce do domu ze szpitala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o chodzeniu siusiu to ja już nie wspomnę bo w nocy chodzę... co pół godziny i mnie to zaczyna przerażać... ja tak lubię spać a tu ciągle biegam do wucetu, co pół godziny... szału dostaję...
Pikasso, ja mam zamiar to wszystko zrobić, ale coś czuje że będę musiała dokończyć jutro bo chociażby dzień jest za krótki :/ no i samopoczucie nie najlepsze, ale na pewno wypiorę dywan, wyładuję n nim swoją złość!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...