Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Masz rację ale zawsze możesz położyć się z powrotem do łóżka jak syna wyprawisz :-) ja tak robię jak zawiozę męża do pracy, to wracam i wskakuję do łóżka jeszcze choć trochę poleżeć. Trochę odpoczynku od pracy Ci się należy, bo nim się obejrzysz, będziesz musiała zasuwać wokół trzech osób :-) a czasu coraz mniej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku próbowałam dostać się wcześniej na brzuszek ale to było niemożliwe 🤨

akompf dzięki za ten artykuł "problemy zdrowotne noworodków..."
na pewno się nam przyda w razie niewiedzy można zajrzeć 🙂 😘

Mittko dobrze że się sytuacja wyjaśniła i niedługo będziesz miała męża przy sobie 🙂

Doruniu pozazdrościć, kwiatuszek bez okazji fiu fiu rzadkość u facetów taki gest 🤪 :P

emmax fajowy wózek 🙂

Ale ta Wiola się naczeka na córcie jejku 🤨

Agnieszka 84 współczuję Ci tego bólu 🤨 😞
Trzymaj całusa choć wiem że na niewiele się zda... 😘

Zazdroszczę wam tej wanny normalnie 😉

Lece pod prysznic i na tv może coś będzie do 5 rano 🥴

Przespanych nocy Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jutro już Wiola urodziła, ile można tak trzymać...

Agnieszko84 współczuję Ci tych skurczy :/

A ja nie mogę sobie miejsca znaleźć, w dodatku targają mną takie emocję, że wydarłam się dziś i na męża i na córkę. Dosłownie wszyscy mnie irytują 😠
Aby do piątku.

Miłej nocki laseczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkuuuuuuu.....nie śpie od 5 rano , masakra 😞 już mi sie wyc chce normalnie. Czuję się dobrze a zasnąć nie moge, mimo że oczy mnie pieką ... 😞
JA JUZ CHCĘ URODZIĆ !!!!!

Dziś 38 tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek grudnióweczki 🙂

AgnieszkaK1601 zgłasza się nadal 2w1 :P

Moja nocka dziś upłynęła w miarę możliwie 😉
Ale to może dlatego że wczoraj byłam padnięta i to bardzo 🙂

AguśW jak ja obudzę się o 5 rano to już nockę mogę zaliczyć do przespanych, gorzej jak się obudzę o 3 lub 4 to dopiero jest udręka 😉
No i gratulacje z okazji 38 tygodnia 😘 😘

Aguś84 jeszcze troszkę wytrzymaj 😘 😘

Ciekawe jak tam nasza Wiola 🤨 Tak bidulkę męczą 😞 Przecież chyba są jakieś metody aby rozwarcie powstało a jak nie to niech już jej zrobią CC 🥴

No ciekawe jak Megulka, bti7 bo one już po terminie 😉

No i na dzisiaj miała Ewa ale już ma swojego synka przy sobie 😆

Następna w kolejce jest PannaNikt a potem ja 🤪

PannoNikt jutro trzymamy mocno kciuki i czekamy z niecierpliwością na newsy :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie mogłam wejśc juz wieczorem na brzuszek i nawet nie mogłam powiedzieć Wam dobranoc 😞

Dziś mi sie śniło, ze byłam u Wiolki w Dubrovniku i tam była taka piękna, czysta woda...ale nigdzie nie mogłam znaleźć Wioli...

Jem sobie kanapeczki 🙂

AgusK lepiej niech jeszcze nie robią Wiolce CC. Ona jest dopiero kilka dni po terminie, nie ma co panikowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

A moja nocka o dziwo znowu przespana 🤪 Córa wyprawiona pojechała na wycieczke,teraz będę siedzieć i myśleć cały dzień czy się tam gdzieś nie zgubiła 🤨

AgnieszkoW też jem sobie kanapeczki,ale kiepsko mi to coś idzie rośnie mi w buzi 🤔

Kajtucha a ten kibelek to uważaj bo może na poród tak cię goni 🙂

AgnieszkaK a Ty z tym rozwarciem to do świąt zamierzasz chodzić?? sio na porodówke 😉 :laugh:

Aga84 bidulko uważaj na siebie też się wymęczysz,ale już niedługo dasz rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznego AguśW 🙂

Ja już śniadanie zjadłam po 6 rano a teraz idę się jeszcze troszkę do męża poprzytulać :P

AguśW ja też nie chce aby robili jej cesarkę ale tak mi jej szkoda 😞 Miejmy nadzieję że dziś już jakieś lepsze wiadomości będą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko mnie tam nic nie rośnie, oprócz dupy haha apetyt mi dopisuje 🙂
Wczoraj (oczywiście z nerwów, że nie moge wejść na brzuszek.net) ugotowałam sobie o 20 tej ziemniaczki w mundurkach i zjadłam aż 8 🤪

AgaK będzie dobrze z Wiolką. Moja bratowa prawie dwa tyg przenosiła ciązę. Niestety nie mamy wpływu na nasze uparciuszki w brzuszkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak klasowa wycieczka pojechali do Krakowa na szopki krakowskie 🙂

Oj AgnieszkoW,ale Ci zazdroszcze tego apetytu ja ostatnio mojej ulubionej kanapki z mc'donalda nie potrafiłam dojeść a teraz zrobiłam sobie cztery maciupeńkie kanapeczki i trzeciej nie dojadłam a 4 leży na potem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko nie masz mi czego zazdrościć. Przytyłam juz 20 kg , ostatnio na wizycie tyle miałam na plusie, teraz pewnie przybyło z 2 kg lub więcej...
Nie wiem jak ja to zrzucę po porodzie 😞

Aaaaa i jeszcze mi sie śniło dzis , że szłam w jakimś strajku haha i juz nie byłam w ciąży i czułam się tak lekko ...

Co za durne sny...


Do Krakowa też bym sobie pojechała. Piekne miasto. Byłam tam raz w życiu na pielgrzymce przed maturą... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka gwarantuję Ci że w poniedziałek na 100% pójdę do szpitala :laugh: :laugh: :laugh:

Byłam w Krakowie i to 2 razy :P :P :P

A teraz coś na pocieszenie oka 🙂 Wczoraj to upolowałam ale nie miałam siły już wstawić zdjęć 😉 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/100_4010.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to podoba mi się najbardziej bo jest na czasie :laugh: [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/100_4011.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaki fajny komplecik 🙂 a ja dziś za prasowanie się wezme bo musze się czymś zająć :P

Ja w krakowie to już nie licze ile razy byłam :P hehe mam tam przyjaciółke więc kiedyś bardzo często tam bywałam 🙂 Ale pojechała bym na te szopki chętnie bym zobaczyła no ale cóż wsiadłam tylko do autokaru i jak wychodziłam to pan kierowca pyta pani też jedzie z nami a koleżanki krzyczą tak,ale tą panią to na porodówke 🤪 :laugh: i tyle z mojej wycieczki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha , nieźle Mittko. Jeszcze faktycznie zaczełabys taam rodzić w tym autokarze i popsuła bys biednym dzieciom wycieczkę...albo przeciwnie, dostarczyła bys im większych atrakcji niz Kraków.

Ja mam do Krakowa jakieś 14 godzin jazdy pociągiem...
W tamtym roku zimą byliśmy z mężem i znaojmymi w Zakopanem. Czekaliśmy w Krakowie na stacji na autobus, ale bylismy tak zmęczeni podróżą, ze nikomu juz nie chciało się żwiedzać Krakowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...