Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzę, że sytuacja trochę uspokojona u Chloe - nareszcie dziewczynka myśli o tym wszystkim spokojnie, oby do przodu, a najważniejsze jest wsparcie bliskich - nie ma co! Najlepiej się jest komuś wygadać, bo to sie tak łatwo mówi nie rozmyślać , jak my i tak cały czas 1000 pomysłów co sie z dzidzią dzieje ? Czy jej wszystko rośnie ? Czy wszystko robimy jak być powinno ?
Powiem Wam, że jak tak leżę wieczorem to muszę się starać żeby jak najszybciej zasnąć, żeby kolejne bzdurne czasami myśli nie przychodziły mi do głowy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/sdc15541d.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7035/sdc15541d.th.jpg[/IMG][/URL]
Dziewczyny to jest moja kruszynka piękna !!! Ma 30,3mm 🙂 🙂 🙂
Fotka jeszcze ciepła robiona o 18 🙂
Można powiększyć po 2x kliknięciu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pammat napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/sdc15541d.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7035/sdc15541d.th.jpg[/IMG][/URL]
Dziewczyny to jest moja kruszynka piękna !!! Ma 30,3mm 🙂 🙂 🙂
Fotka jeszcze ciepła robiona o 18 🙂
Można powiększyć po 2x kliknięciu :P



I jaka już duuuuża 😆
To już duży strączek, a nie fasolka 😉

Ja też już chcę następną wizytę 🥴
Ale jeszcze miesiąc minąć musi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia20101 napisał(a):
Dziewuszki życzę spokojnej nocy 🙂 Marzeno szczególnie Tobie 🙂 może dzisiaj się uda wyspać! Powodzenia ! Do jutra


Hihi dziękuję...albo nie - żeby nie zapeszać 😜
Będę się przed tv męczyć do późna...być może to pomoże 🙂

Tobie również miłego wieczoru i spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/sdc15541d.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7035/sdc15541d.th.jpg[/IMG][/URL]
Dziewczyny to jest moja kruszynka piękna !!! Ma 30,3mm 🙂 🙂 🙂
Fotka jeszcze ciepła robiona o 18 🙂
Można powiększyć po 2x kliknięciu :P


Pammat super zdjęcie, jakie wyraźne... Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie,
rozmowa z mama troche mnie uspokoila, troche tez mniej mysle o tym wszystkim.
Tez bym chciala byc tak nieswiadoma wszystkich zagrozen jak Ty Marzena kiedys.. czlowiek byl wyluzowany. nie to co teraz, po przejsciach...
jutro chyba nie ide do tej roboty, boje sie... 😞
nie wiem co bedzie w przyszlym tygodniu....
PS. Candyns super, gratuluje, tez bym chciala ponownie juz uslyszec serduszko 🙂


KOCHANA CHLOE.
DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁAM 7 STRON POSTÓW NA NASZYM FORUM(WCZESNIEJ NIE MIAŁAM JAK) I NIE WIEDZIAŁAM ZE TAKIE DZISIAJ "PIÓRA"SIE DZIEJĄ.
CO CI MOGE POWIEDZIEĆ,DORADZIC TO TO ŻE NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.
JA PAMIĘTAM JAK MOJA MAMA KILKA LAT TEMU W WIEKU 43LAT BYŁA W CIĄŻY Z MOJA NAJMŁODSZA SIOSTRĄ,I ZACZEŁA KRWAWIC-DUŻO BO WIDZIAŁAM ,ZRESZTA JA Z NIA JECHAŁAM DO SZPITALA I POMYŚL O JEJ WIEKU.POPRZEDNIA JEJ CIĄŻA 11 LAT TEMU TEŻ KRWOTOK,I CO???OBIE SIOSTRY ZDROWE ŚLICZNE DZIEWCZYNY,A BYŁO NAPRAWDE GROŹNIE.PO PROSTU POLEŻAŁA W SZPITALU 10 DNI PRZY OBU CIĄŻACH-DALI LEKI,KROPLÓWY I ORGANIZM SIE NAPRAWIŁ.JEŻELI NADAL BĘDZIE CIĘ TO PLAMIENIE NĘKAC TO JA SAMA POJECHAŁABYM DO SZPITALA CHOĆBY PO TO ŻEBY CIĘ "WZMOCNILI"-ALE
SKORO NIE MASZ"POTOKU KRWAWEGO" TO SPRÓBUJ SIE USPOKOIĆ,ZRELAKSUJ SIĘ I NAJWAŻNIEJSZE-TYLKO MYSL POZYTYWNIE.MÓW DO DZIDZI ,DOTYKAJ BRZUSZEK I MÓW ŻE MA TAM SOBIE ZDROWO ROSNĄĆ ,I ŻE WSZYSTKO JEST OK.-JA TAK ZACZEŁAM ROBIC JAKIS CZAS TEMU,(JAK MOJA CYSTA ZACZEŁA MNIE BOLEĆ )I TEŻ MYŚLAŁAM ZE COŚ TAM JEST NIE TAK.POTEM PRZESTAŁY MNIE NA 2 DNI BOLEC PIERSI ...I TEZ PRZEZ MOMENT ZWĄTPIŁAM .ALE ZACZEŁAM SOBIE MYSLEC POZYTYWNIE.....I DZIS WYSZŁO ŻE NIE POTRZEBNIE PANIKUJĘ BO DZIDZIAK ROŚNIE I CYSTA TEŻ JEST(4CM NA 4.5CM) ALE MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE OKEJ.
I ZAJMIJ SIE MOŻE CZYTAJ COS ŻEBY NIE MYŚLEĆ NON STOP O TYCH PLAMKACH 😞
BO IDZIE OSZALEĆ!!!
I JAK TYLKO USTĄPIĄ TE PLAMIENIA(A NAPEWNO TAK BĘDZIE)TO NAPRAWDE IDZ I ZRÓB SOBIE JESZCZE RAZ USG-ZOBACZYSZ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I Z TOBA I Z MALUSZKIEM.
WIARA CZYNI CUDA!!!! 🙂
ŚCISKAM CIĘ,I 3MAM KCIUKI ŻEBYŚ W KOŃCU PRZESTAŁA SIĘ MARTWIĆ 🙂
POPATRZ ILE TU "DORADCÓW MASZ" I WSZYSTKIE JAK ZACZNIEMY 3MAC KCIUKI TO NIE MA BATA -BĘDZIE OKEJ!!!!!! 😉
I PISZ JAK SIĘ CZUJESZ I JAK TE PLAMKI TWOJE :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za te wszystkie kciuki, to dodaje otuchy, a szczegolnie opowiesci ze ktos mial podobnie i wszystko dobrze sie skonczylo! 🙂
Moja gin nie chce mnie w szpitalu dopoki nie bede mocniej krwawic, moze i dobrze, tyle tam bakterii...
Narazie znow sie uspokoilo. Tzn zauwazylam ze brazowy sluz jest tylko jak zrobie dwojeczke 😉 tak to jest cicho i sucho (bo ja generalnie ma sucho:P)). Chyba ze sprawdze patyczkiem do uszu, to w srodku jest troszke brazowo, czasem bezowo... wiem ze nie powinnam tam grzebac ale czasami to jest silniejsze.

Mama mnie troche pocieszyla, ze ona jak poronila, zanim byl moj brat (przyczyna:tokoplazmoza) to trwalo to 2 dni - plamienie, na drugi dzien krwotok i w szpitalu stwierdzili ze ciazy juz nie ma, byl to 8tc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Chloe nie ma nawet mowy o żadnym poronieniu i przestań się tym tak zamartwiać niooo 😘
Ja cztery lata temu poroniłam w 12 tyg. ale nie poprzedzały tego brązowe ani beżowe upławy tylko żywa krew i wcale od plamienia się nie zaczęło...

Będzie git zobaczysz !!!
I nie grzeb tam 😜 bo tym bardziej swoją psychę drażnisz, a do wmówienia sobie czegoś czego nie ma - jesteś o maleńki krok...pewnie zupełnie niepotrzebnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodałam zdjęcie dzisiejsze do naszej galerii 😁 Nie będę gorsza 🙂 Dobranoc dziewczyny !
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/sdc15541d.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7035/sdc15541d.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe napisał(a):
Marzena - u mnie wczoraj i we wtorek tez bylo kilka kropli zywej krwi...
No ale ogon do gory! 🙂 Staram sie!! 🙂 🙂 🙂


Będzie dobrze zobaczysz 🙂
Trzeba też brać pod uwagę, że nasze organizm są bardzo różne i inaczej reagują na dodatkową "obsługę naszych fasolek" i przemęczenie z tym związane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz kobietki pozytywnie.... Mi się podoba imię Nadia (stąd login 😜)... a mężowi Tytus - tu mam mieszane uczucia.... ale tak ogólnie to ciężko u nas z wyborem imienia, bo każde z kimś się kojarzy... podawajcie swoje propozycje, może coś zgapię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

....I PROSZĘ NIE "GRZEBAĆ" 🙂
JAK CHCESZ TO CI NAPISZĘ "GDZIE"MOŻESZ SOBIE "PODŁUBAĆ" :p
BĘDZIE DOBRZE I KROPKA.A ZA PARE DNI NAPISZESZ ŻE WSZYSTKO JEST SUPER,I NIE MA ŻADNEJ PLAMKI 🙂
A CO DO IMION TO ALBO VICTORIA(BO TATUŚ JEST WIKTOR I SIE UPARŁ ŻE MA BYĆ JEGO IMIENNICZKA I KROPKA)ALBO JAŚ,KUBUŚ LUB KAROLEK 🙂
CZAS POKAŻE KTÓRE IMIĘ 🙂
MI OSOBIŚCIE BARDZO PODOBA SIE -LENKA,NADIA NO ALE CÓŻ .... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem mega szczęśliwa 🙂 🙂 🙂

nasza fasolka ma 2,3 cm 🙂 już dokładnie widziałam jej kontury na zdjęciu usg 🙂 i co najważniejsze usłyszałam najpiękniejszy dźwięk na świecie, serduszko maleństwa 🙂 🙂 🙂 i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok 🙂

termin mi się zmienił z 20 grudnia na 16 grudnia 🙂

jestem taka szczęśliwa, że szok!!!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaagaaa napisał(a):
dziewczyny jestem mega szczęśliwa 🙂 🙂 🙂

nasza fasolka ma 2,3 cm 🙂 już dokładnie widziałam jej kontury na zdjęciu usg 🙂 i co najważniejsze usłyszałam najpiękniejszy dźwięk na świecie, serduszko maleństwa 🙂 🙂 🙂 i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok 🙂

termin mi się zmienił z 20 grudnia na 16 grudnia 🙂

jestem taka szczęśliwa, że szok!!!!! 😁 😁 😁


No i pięknie 🤪 !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny jestem mega szczęśliwa 🙂 🙂 🙂

nasza fasolka ma 2,3 cm 🙂 już dokładnie widziałam jej kontury na zdjęciu usg 🙂 i co najważniejsze usłyszałam najpiękniejszy dźwięk na świecie, serduszko maleństwa 🙂 🙂 🙂 i pani doktor powiedziała, że wszystko jest ok 🙂

termin mi się zmienił z 20 grudnia na 16 grudnia 🙂



jestem taka szczęśliwa, że szok!!!!! 😁 😁 😁


FAJNIE -DOBRE NOWINY 🙂
TO OBIE MAMY"NOWY "TERMIN HEHEEH.MI TEŻ DZIŚ SIĘ ZMIENIŁ BO DZIDZIAK ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH 🙂 OBY TAK DALEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama oboje dzieci urodzila dokladnie co do dnia wyliczonego z ostatniej @. usg pogazywalo swoje, ze bedziemy z bratem na swiecie szybciej, a mysmy i tak czekali do daty wyliczonej tradycyjnie 🙂 🙂 hihi
a ja jak powiedzialam mamie ze mam termin na 31.12- to powiedziala, oby sie tylko trzezwy lekarz znalazl... no pieknie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...