Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie ja tez jestem nowa bardzo fajne to forum i sie przenioslam tutaj , mam coreczke 5 lat no i sie przydazyla nam niespodzianka 🤪 planowalismy za rok , termin lekarz mi wpisal na 14 grudnia ale ja wyliczylam troche pozniej owulacjia mi sie przesunela i wiem kiedy zaszlam ,pozatym jestem na progesteronie niemialam krwawien ani plamien ale beta na poczatku wzrastala ladnie ale byla nizsza od tygodnia patrzc na ostatnia miesiaczke. Ostatnio strasznie mi dokuczaja mdlosci i wymiotuje ni9emoge otwierac lodowki i wczoraj jak poszlam na zakupy ledwo zdazylam wyjsc ze sklepu ,kazdy zapach i widok jedzenia poprostu sporawia ze wymiotuje , mam nadzieje ze mi minie szybko .Jutro mam badanie bety ciekawe co gin mi powie i kiedy bede mogla odstawic progesteron,na usg malutkie ladnie sie rozwija bilo serduszko i od ostatniego razu fasolka urosla ,chialabym znowu zobaczyc czy wszystko ok ...


pozatym do waszego ostatniego pytania na forum mi sie wydaje ze bedzie chlopak bo calkiem inaczej przechodze ciaze i juz widac brzuszek z moja coreczka taki mialam w 4 miesiacu ciazy i niewymiotowalam , chociaz rodzina mowi ze bedzie dziewczynka zobaczymy ...wiec staram sie nienastawiac 😲 😘


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Happy Sunday Girls.... 🙂

Ja tez mam dziwne przeczucie ze bedzie CHLOP 🙂 Z męzem zyczylismy sobie dziewczynki...newet bralam suplement diety na dziewczynke 🙂 Cynk i Wapn podobno tak dzialaja na kobiecy sluz ze spowalnia meskie plemniki 🤪Ale teraz po tych ''przezyciach ciazowych'' pragniemy aby fasol albo fasolka byl/a zdrowa...

Ps. Chloe jak sie czujecie?
ps. witamy nowa kolezanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
witaj ania-! 🙂
czujemy sie dobrze, troche glowa mnie boli, ale to chyba ze stresu. Dzis obuzilam sie o 5 w nocy i mialam schizy ze mnie piersi nie bola!!! wiem ze nad ranem sa duzo mnie wrazliwe ale wpadlam w jakas panike i nie moglam zasnac, glowa mnie rozbolala i wogole. Oczywiscie po 5 minutach piersi znowu bolaly i poszlam spac...:P:P glupek ze mnie wiem:P
palmienia nie mam bo tez dwojeczki nie robilam.... mezus nie kupil jeszcze czopkow, dzisiaj kupi.

co do plci to tak jak juz pisalam oboje mamy przeczucie ze bedzie dziewczynka, bo nie sciemnialy mi brodawki!! w poprzedniej ciazy mielismy przeczucie ze chlopak, i brodawki tez byly duzo ciemniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka ....Ja tez o dziwo dobrze sie czuje 🙂 mam nadzieje , ze to poczatek konca rzygania i mdlosci... 🤪
Chloe...Piersi mnie teraz bola bardziej wieczorem niz rano...rano tylko jak mocno poprzyduszam (bo nie mysl ze nie mam schiza na tym punkcie:silly 🙂 to czuje ze sa bolace 🙂
Brodawki...sama nie wiem troszke sa ciemniejsze ale nic nadzwyczajnego... u mnie w domu poszly zaklady o płec dziecka.... 6 litrow lodow czekoladowych dla tych co mieli racje 😁
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się czuję dobrze, w sumie to czwarty dzień bez mdłości i w miarę na normalnych obrotach. Dziś tylko trochę sprężu brakuje, pogoda taka że najchętniej bym zanurkowała pod kołderkę. A tu z psem trzeba iść, paskudzie deszcz nie przeszkadza 🤢. Kupiłam sobie dziś pierwsze spodnie ciążowe na allegro bo za chwilę nie będę miała co na tyłek włożyć...To taki zakup pilotowy ale coś mi się wydaje że jednak lepiej pojechać i przymierzyć. Tyle że mi się nie chce - najbliższe CH 40km. A jutro na 7 rano trzeba się wstawić w pracy buuu. I kiedy ja przeczytam książki co to je sobie przytargałam z biblioteki? Na następnym L4 chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuszki 🙂
Widzę, że dzisiaj dzień bez komputera macie 😉

Ja zwariowałam dzisiaj w sklepie...miałam ochotę na wszystko co zobaczyłam 🤪
...i zanim się zdecydowałam w domu na cokolwiek to wylądowałam w wc 🤢
Masakra jak w ciąży zmieniają się nie tylko nastroje ale też smaki i zachcianki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj jak wyszlam spod prysznica i sie powycieralam to dostalam takiej zadyszki ze musialam sie polozyc zeby oddech mi sie unormowal!!
pogoda do bani, to racja, ale ja i tak nie wychodze. naszym psom tez sie srednio podoba... one cieplolubne sa jak pan i pani 🙂 🙂
zaraz rodzice przychodza na kawke.
jutro w pracy tez sie stawiam, na 9 co prawda.
mdlosci u mnie nadal unormowane, tzn jak jestem glodna to mam ochete zwymiotowac, ale jak juz cos zjem to przechodzi 🙂
wanilia to napisz jakie te spodnie jak przyjda 🙂
ja chodze nadal w leginsach, wygodnie, a w pracy i tak roobczy stroj 😉

PS dzis zaczal nam sie 8tc, i na ost USG dzidzius mial 9mm a tu mi na suwaczku pisza ze 6mm, cos nie tak z tymi suwaczkami... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOBIETKI.
I KOLEJNY TYDZIEŃ SIE KOŃCZY 🙂
I NASZE "BĄBELKI"O TYDZIEŃ STARSZE 🙂
TAK CZYTAM WASZE POSTY I....U MNIE ZAMIAST BYS LEPIEJ Z TYMI MDŁOŚCIAMI(BO JUZ PRAWIE 10 TYDZIEŃ CIĄŻY)TO JEST GORZEJ.MOJE "WIECZORNE MDŁOŚCI"MNIE WYKOŃCZĄ.WCZORAJ DO TEGO STOPNIA MNIE MORDOWAŁO ŻE MÓJ BIEDNY MĄŻ JAK USŁYSZAŁ JAK MNIE"CIĄGNIE "W KIBELKU TO POGNAŁ DO 2-GIEGO I TEŻ WYMIOTOWAŁ ZE MNĄ 🙂 JAJA JAK NIEWIEM CO 🤪
POTEM OBOJE ŻARTOWALIŚMY ŻE I JA I ON"CIĄZOWE DOLEGLIWOŚCI"MAMY.
Z JEDZENIEM NADAL NIE ZA FAJNIE,BO NIEMOGE NA NIE PATRZEĆ.
JESZCZE SIE Z ŁÓŻKA NIEWYGRAMOLIŁAM-JAKIŚ TAKI LEŃ ZE MNIE DZISIAJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


PS dzis zaczal nam sie 8tc, i na ost USG dzidzius mial 9mm a tu mi na suwaczku pisza ze 6mm, cos nie tak z tymi suwaczkami... 🤨


CHLOE,JA MAM TEN SAM PROBLEM Z SUWAKAMI-U MNIE TO JUZ PRAWIE 10TYDZ.A POKAZUJE ZE 8.NIEWIEM CZEMU?
PS.DOBRZE ŻE SIE LEPIEJ CZUJESZ 🙂
OBY TAK DALEJ-I JUZ BEZ STRESÓW 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff to po spacerze. Wczoraj byliśmy 5h nad wodą więc uznałam że dziś godzina musi psu wystarczyć (taki ma zapis w swojej psiej konstytucji że długi spacer = min. h; niezależnie od pogody).
Jeśli chodzi o tygodnie ciąży i mm płodu to ja na początku ciągle szukałam informacji co w którym tygodniu i tylko porównywałam z moim ostatnim usg. Aż się pokapowałam że co portal to inne dane i że w sumie wiarygodność tych informacji jest taka sobie...I przestałam sprawdzać, uznaję że skoro w 11 tyg dzidziuś miał 35mm i gin twierdzi że to dokładnie tyle ile by wynikało z wieku ciąży to znaczy że tak jest i już. I tylko tu na forum czekam aż mi przy profilu pokaże że przeszłam w tydz 12 - taka schiza 😆 Ale to chyba wszystkie mamy że chcemy zeby czas leciał a dzidzie rosły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuszki !!! 🙂
Kilka dni mnie było a wy jak szalone piszecie ciężko nadążyć za wami 🙂
U mnie dzisiaj dzień strasznie zmulony wszystko mi do gardła podchodzi właśnie wróciłam od treściowej mężuś do pracy pojechał także zaraz chłopaków zabieram i do spania 🙂 lenia mam niesamowitego dzisiaj . śliczne zdjęcia usg macie ja idę we wtorek mam nadzieję że też dostanę takie i będę się mogła nim pochwalić 🙂 pozdrawiam was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi - dobrze Cie znowu widziec 🙂 dzisiaj wlasnie myslalam o Tobie ze dlugo nie piszesz i zaczelam sie juz martwic, ale ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze 🙂

u mnie do objawow dolaczyl jeszcze ten dziwny posmak w ustach - fuj! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe...obiecaj nam sloneczko, ze jutro w pracy easy, easy !!!
Nic nie piszesz czy juz lepiej... mam nadzeje , ze brak wiadomosci to dobra wiadomosc 🙂

Rubi...mulenie to moje drugie imie przez ostatnie tygodnie...choc narzekac nie moge bo dzisiaj mialam spokoj... 😁

Dobranoc kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko gug, jestem juz w pracym siedze na stoleczku i staram sie jak najmniej wstawac 🙂
u mnie juz hyba lepiej, wczoraj zrobilam dwojeczke i tylko troszke brazowy sluz byl, poza tym nic sie nie pojawia 🤪
spaaaaac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień - do - bry 😁
Jak tam po weekendzie brzuszki się czują 😉 ???

Ja mam za sobą kolejną nieprzespaną nockę...tak po prostu, bez przyczyny 🤢

Jak tam wasze krągłości dziewczynki 🙃 ???
Ja jeszcze nic nie przytyłam ale wszystkie spodnie dżinsowe poszły już do kartonu 😜
Nawet jak siedzę to czuję melona w podbrzuszu 🙃
Dobrze, że ciepło jest to w sukienkach chodzić mogę 😉

Udanego poniedziałku brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie sie zwazylam i schudlam.. 😞 tzn waze tyle ile przed ciaza. a jem duzo przeciez! to chyba z tego stresu... 😞
co do ciuszkow to pozostaja legginsy, choc gumka tez troche cisnie. i jak poloze reke na brzuszku to czuje ze jest okraglutko, nawet rano co zawsze byl plaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂 dawno nie pisałam bo miałam cały weekend zawalony ;/ gotowałam z teściową w sobotę na komunię a wczoraj trzeba było podawać do stołu ale co sobie zarobiłam i się najadłam to mi nikt nie zabierze 😁
Co do przytycia to ja przytyłam w ciągu miesiąca 2 kg :O
Chyba zaraz idę dalej spać jakaś jestem senna 😮
A jak tam u was ? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację Ula...kijowe to uczucie jak się jeszcze nie czuje na co dzień ruchów i to jest taki głupi stan...ja też czasami z rana mam głupie myśli...ale zaraz sobie wmawiam, że nadal jestem bo przecież serce biło, a przecież nie poroniłam i nie krwawię więc muszę być 🤪 !!!!!
Hehehe ale schizy mamy 😜

Ja na wizytę idę w środę ale bez usg 🥴
Mam nadzieję, że mi w końcu kartę założy bo nie mam jeszcze 😞
Może wtedy moja świadomość ciąży się zwiększy 😉

Wiecie co...coraz bardziej boję się przeprowadzki ze względu na zmianę lekarza...tzn. najardziej boję się, że nie będę mogła znaleźć tego właściwego za pierwszym razem 🤢
A zaraz po przeprowadzce będę do jakiegoś musiała iść bo mi się zwolnienie kończyć będzie, a takowe mieć muszę bo do pracy bym miała zaledwie 700 km hahaha 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...