Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wanilia, lepiej jedz do szpitala, moze Cie nie zatrzymaja w szpitalu, moze taka uroda Twojej ciazy. Moja polozna mowi, ze czasami jest tak, ze w dni kiedy przypadala miesiaczka pojawiaja sie male krwawienia lub sluz z krwia i ze jest to normalne, ale zawsze lepiej sprawdzic i miec spokojna glowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
rubi napisał(a):
chloe moi chłopcy mają pokój niebiesko zielony takie niebo i ziemia farbami duluxa i śnieżki malowany 🙂
o takich specjalnych dla dzieci nie słyszałam.


malarz umowiony na poczatek wrzesnia - do tej pory mamy duuzo czasu na wymyslenie koloru 🙂 🙂

aach - i mamy juz imie dla maluszka plci meskiej - Kuba 🙂 🙂 Jak na nie wpadlismy, od razu obojgu nam sie spodobalo i jakos tak nam pasuje mowic do brzuszka Kubuś 🙂 🙂 Pomijam fakt ze od 2 miesiecy gadalismy do brzuszka Sarunia :P:P


Śliczne imię, było na naszej liście ale już mamy w bliskiej rodzinie 🙂 Mężowi podoba sie Maciej.... nie wiem skąd mu sie to wzieło bo to typowo polskie imię .... a dla dziewczynki.... Emma...Emily...jeszcze myślimy a intensywniej bedziemy w lipcu po badaniu 🙂


guga - chyba mamy podobny gust , bo mysmy tez mysleli o Macku 🙂
a dla dziewczynki Emma tez bardzo ladnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
rubi napisał(a):
chloe moi chłopcy mają pokój niebiesko zielony takie niebo i ziemia farbami duluxa i śnieżki malowany 🙂
o takich specjalnych dla dzieci nie słyszałam.


malarz umowiony na poczatek wrzesnia - do tej pory mamy duuzo czasu na wymyslenie koloru 🙂 🙂

aach - i mamy juz imie dla maluszka plci meskiej - Kuba 🙂 🙂 Jak na nie wpadlismy, od razu obojgu nam sie spodobalo i jakos tak nam pasuje mowic do brzuszka Kubuś 🙂 🙂 Pomijam fakt ze od 2 miesiecy gadalismy do brzuszka Sarunia :P:P


Śliczne imię, było na naszej liście ale już mamy w bliskiej rodzinie 🙂 Mężowi podoba sie Maciej.... nie wiem skąd mu sie to wzieło bo to typowo polskie imię .... a dla dziewczynki.... Emma...Emily...jeszcze myślimy a intensywniej bedziemy w lipcu po badaniu 🙂


u nas też będzie Maciej 🙂 chyba, że jednak będzie niespodzianka, to wtedy będzie Zuzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Czesc Brzuszki 🙂
Ja znowu po przerwie... Grype mialam i w chodzilam tylko na chwile, bo praktycznie caly czas spalam.. masakra. Do tego maz mial tydzien temu operacje i w srodku tygodnia okazalo sie ze sa komplikacje, bo lekarze powinni troche dluzej zatrzymac saczek czy jakos tak, zeby krew odprowadzala i plyny ale na drugi dzien kazali przyjsc do szpitala i go wyjac.A teraz okazalo sie ze sie po operacji krew zbiera i do poniedzialku czekac trzeba na ponowne badania i decyzje. Ech mowie Wam, jak nie urok to sraczka.
Milego dzionka Wam zycze


Beata...moj maz mial w lutym operacje wyrostka...wylanego wyrostka...z idacym zakazeniem na otrzewna.... i to w Nigerii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prawie pod palma w szałasie 🥴 😮
Doszedl do siebie na tyle za dzidzie po powrocie zmajstrował 🙂

Zyjecie w ''cywilizacji'', wiec wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
rubi napisał(a):
chloe moi chłopcy mają pokój niebiesko zielony takie niebo i ziemia farbami duluxa i śnieżki malowany 🙂
o takich specjalnych dla dzieci nie słyszałam.


malarz umowiony na poczatek wrzesnia - do tej pory mamy duuzo czasu na wymyslenie koloru 🙂 🙂

aach - i mamy juz imie dla maluszka plci meskiej - Kuba 🙂 🙂 Jak na nie wpadlismy, od razu obojgu nam sie spodobalo i jakos tak nam pasuje mowic do brzuszka Kubuś 🙂 🙂 Pomijam fakt ze od 2 miesiecy gadalismy do brzuszka Sarunia :P:P


ja tez jak bedzie chlopiec bede miala Kubusia.. a jak dziewczynka to Kasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a swoja droga ja juz wakacje mam;p już po egzaminie...;DDD wyniki dopiero kolo 10 lipca ale co by nie bylo nie trzeba sie już uczyć. Wanila jedź na szpital nie z każdym krwawieniem zatrzymuja...zreszta czy to wazne czy zatrzymaja?? jak zatrzymaja znaczy ze powazne a zdrowie dzidziolka najwazniejsze jest....trzymam mocno kciuki bo tez to przerabialam juz..., podrawiam cie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, ostatnio niby mam dużo wolnego czasu, ale mniej zaglądam bo to to robię, to tamto 🙂 dzisiaj byłam u znajomych rodziców żeby sobie urwać trochę czereśni 🙂 bo uwielbiam 🙂 🙂 🙂 teraz obejrzałam jakiś film. no i niedługo będę kładła się spać może w końcu.

w ogóle dzisiaj aktywny dzień miałam, rano byłam sobie zrobić badanie tsh, potem zakupy 🙂 zakupiłam piękna tuniczkę, piękny staniczek i śliczną sukieneczkę dla mojej rocznej chrześnicy 🙂 potem obiad. potem te czereśnie. ugotowałam też kompot z czereśni 🙂

a co najlepsze, byłam na tych czereśniach z tatą i zebraliśmy 5 koszyków i 1 wiaderko. a jakieś pół godziny temu dzwonek do drzwi. i to żona tego znajomego rodziców, u których byliśmy na tych czereśniach przywiozła 4 koszyki :P i mówi że właśnie dzwoniła do taty i że już wie, że dzisiaj byliśmy sobie zerwać, ale teraz to już musimy od niej wziąć 😉 także czereśni u nas dostatek w tym momencie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wakacje.. to byly czasy... 🙂
My wlasnie z grilla ze znajomymi wrocilismy. Upieklismy przepyszne pstragi 🙂) Pieski pobiegaly 🙂 Posepily troszke jedzenia od wszystkich 😜

wanilia - daj znac jak wrocicsz, bo chyba jednak pojechalas do szpitala. Bedzie dobrze wszystko! 🙂

a co do imienia to mojemu mezowi przypomnialo sie ze moja pierwsza milosc miala na imie kuba no i mamy problem bo imie choc mu sie podoba, to teraz jest nie do przyjecia.... ech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
My wlasnie z grilla ze znajomymi wrocilismy. Upieklismy przepyszne pstragi 🙂)
!



pstrąga to bym zjadła z wielką chęcią 🙂


do tego pomidorki i ogoreczki malosolne, mniam!! 🙂 zapraszamy nastepnym razem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny nirodzywlam sie ale czytalam w miare na bierzaco bo mam u siebie siostre szwagierki zeby z noemi mogla chodzic nad morze ,

pozatym u mnie wszytsko w mieare ok skonczylam brac hormony tylko czasami mnie tak ciagnie z tej prawej strony ..

wanilia ja tez wierze ze wszytsko ok bedzie ale texzbym pojechala dla swietego spokoju do szpitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
My wlasnie z grilla ze znajomymi wrocilismy. Upieklismy przepyszne pstragi 🙂)
!



pstrąga to bym zjadła z wielką chęcią 🙂


do tego pomidorki i ogoreczki malosolne, mniam!! 🙂 zapraszamy nastepnym razem 😆


chloe nie kuś nie kuś 🙂 bo mi aż ślinka cieknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Pytałam już o to, czy już stosujecie krem na rozstępy? Piersi też nim smarujecie? a resztę ciała czym? mam oliwkę, ale nie mogę znieść jej zapachu, muszę coś innego, poradźcie.. Można zwykłym balsamem? Dzisiaj znowu o mało nie wymiotowałam... długo coś mnie trzyma..

NADIA,JA STOSUJĘ OLIWKĘ O ZAPACHU POMARAŃCZOWYM Z ZIAJI I SMARUJE NIA I BRZUCHOLEK I PIERSI.NIE MA CO WYMYŚLAĆ I WYDZIWIAĆ.MOJE KOLEŻANKI SAME MI PORADZIŁY ŻE ZWYKŁA OLIWKA JEST NAJLEPSZA BO TE WSZYSTKIE KREMY NA ROZSTĘPY ITP.TO ZWYKŁE NACIĄGANIE .WAŻNE ABY TYLKO S,MAROWAĆ-NAWILŻAĆ ,I MASOWAĆ SYSTEMATYCZNIE A BĘDZIE CACY.ZRESZTA JAK KTOŚ MA PREDYSPOZYCJE DO ROZSTĘPÓW TO I TAK WYLEZĄ 🙂 POZDRAWIAM SERDECZNIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe mi się Kuba podoba, szczególnie po przeczytaniu "Samotności w sieci", ale niestety bliska znajoma ma Kubusia i zbyt wielu by ich już było.. Może mąż się jednak zdecyduje.. 🙂
Guga my jesteśmy na etapie intensywnych dyskusji o imieniu.. Spodobała mi się Twoja Emma, więc pytam męża... a on a jak skrócie? a ja: Emi.. a to kurcze pies innych znajomych...
Czy Wy też macie tak, że każde imię się z kimś/czymś kojarzy?
Mój mąż twierdzi, że będzie chłopiec i chce imię Tytus!!!!!! Dajcie spokój, nie jestem do tego przekonana 🤨
Ja nie wiem, czy my coś w końcu wymyślimy...
Wanilia daj znać jak się czujesz... Biedulka, kolejne stresy...
A co do czereśni, to też ostatnio rwaliśmy, ale uwaga, wszystkie były z robalami i tak się obrzydziałam, że wywaliliśmy....
za to pół arbuza przed chwilą wciągnęłam, pomimo zakazu od gienia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
A CO DO "WYMIOTÓW",NIE MARTW SIE KOCHANA,JA TEZ NADAL MAM TAKIE MDŁOŚCI I CZASEM SOBIE "POWYMIOTUJĘ"ŻE SZKODA GADAĆ 🙂 POMYŚL SOBIE ŻE W TAKIM RAZIE JEST NAS 2-WIE Z TAKIMI OBJAWAMI 🙂 ALE DAMY RADE!!!! 🤪


Candys ciekawe, czy nam przejdzie? 😮
Wiecie co jest najgorsze? Aż głupio mi pisać ☺️ że ciągnie mnie na wymioty po dwójeczce w kibelku... 😁 sama siebie się brzydzę 🙃 straszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
A CO DO "WYMIOTÓW",NIE MARTW SIE KOCHANA,JA TEZ NADAL MAM TAKIE MDŁOŚCI I CZASEM SOBIE "POWYMIOTUJĘ"ŻE SZKODA GADAĆ 🙂 POMYŚL SOBIE ŻE W TAKIM RAZIE JEST NAS 2-WIE Z TAKIMI OBJAWAMI 🙂 ALE DAMY RADE!!!! 🤪


Candys ciekawe, czy nam przejdzie? 😮
Wiecie co jest najgorsze? Aż głupio mi pisać ☺️ że ciągnie mnie na wymioty po dwójeczce w kibelku... 😁 sama siebie się brzydzę 🙃 straszne...


KOCHANA MAMY TO SAMOOOOOO!!!! 🙂 HEHEHEH A TAK MNIE CIĄGNIE ŻE ŁOOOOOO 🙂 MÓWIE CI 🙂 A JUŻ MYŚLAŁAM ŻE JESTEM NA "NASZYM FORUM" JEDYNA KTÓRA NADAL MA TE DOLEGLIWOŚCI 🙂 DAMY RADE :*

WANILIA-KONIECZNIE NAPISZ CO Z TOBĄ,A MY TRZYMAMY KCIUKI....BĘDZIE DOBRZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
nadia85 napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
A CO DO "WYMIOTÓW",NIE MARTW SIE KOCHANA,JA TEZ NADAL MAM TAKIE MDŁOŚCI I CZASEM SOBIE "POWYMIOTUJĘ"ŻE SZKODA GADAĆ 🙂 POMYŚL SOBIE ŻE W TAKIM RAZIE JEST NAS 2-WIE Z TAKIMI OBJAWAMI 🙂 ALE DAMY RADE!!!! 🤪


Candys ciekawe, czy nam przejdzie? 😮
Wiecie co jest najgorsze? Aż głupio mi pisać ☺️ że ciągnie mnie na wymioty po dwójeczce w kibelku... 😁 sama siebie się brzydzę 🙃 straszne...


KOCHANA MAMY TO SAMOOOOOO!!!! 🙂 HEHEHEH A TAK MNIE CIĄGNIE ŻE ŁOOOOOO 🙂 MÓWIE CI 🙂 A JUŻ MYŚLAŁAM ŻE JESTEM NA "NASZYM FORUM" JEDYNA KTÓRA NADAL MA TE DOLEGLIWOŚCI 🙂 DAMY RADE :*

WANILIA-KONIECZNIE NAPISZ CO Z TOBĄ,A MY TRZYMAMY KCIUKI....BĘDZIE DOBRZE 🙂


Hahahaha... to fajnie, że nie jestem sama... najgorsze jest to, że jak myślę o tym, żeby zwymiotować do kibelka na którym przed chwilą siedziałam, to aż mną targa.. straszne.. musimy jakoś wytrzymać.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
nadia85 napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
A CO DO "WYMIOTÓW",NIE MARTW SIE KOCHANA,JA TEZ NADAL MAM TAKIE MDŁOŚCI I CZASEM SOBIE "POWYMIOTUJĘ"ŻE SZKODA GADAĆ 🙂 POMYŚL SOBIE ŻE W TAKIM RAZIE JEST NAS 2-WIE Z TAKIMI OBJAWAMI 🙂 ALE DAMY RADE!!!! 🤪


Candys ciekawe, czy nam przejdzie? 😮
Wiecie co jest najgorsze? Aż głupio mi pisać ☺️ że ciągnie mnie na wymioty po dwójeczce w kibelku... 😁 sama siebie się brzydzę 🙃 straszne...


KOCHANA MAMY TO SAMOOOOOO!!!! 🙂 HEHEHEH A TAK MNIE CIĄGNIE ŻE ŁOOOOOO 🙂 MÓWIE CI 🙂 A JUŻ MYŚLAŁAM ŻE JESTEM NA "NASZYM FORUM" JEDYNA KTÓRA NADAL MA TE DOLEGLIWOŚCI 🙂 DAMY RADE :*

WANILIA-KONIECZNIE NAPISZ CO Z TOBĄ,A MY TRZYMAMY KCIUKI....BĘDZIE DOBRZE 🙂


Hahahaha... to fajnie, że nie jestem sama... najgorsze jest to, że jak myślę o tym, żeby zwymiotować do kibelka na którym przed chwilą siedziałam, to aż mną targa.. straszne.. musimy jakoś wytrzymać.. 😁

HAHAHA.MUSIAŁABYŚ ZAPYTAC MOJEGO BIEDNEGO MĘŻA CO JA WYPRAWIAM....NAJPIERW TAKIE ODGŁOSY ŻE Z SAMYCH NICH ....MNIE JESZCZE BARDZIEJ "NACIĄGA",POCZYM OKRZYKI -NIE MAM JUZ SIŁY!!!!,POMÓŻ MI!!!DLA CZEGO JA TAK MAM!!! I RYCZĘ 🙂 A POTEM CHWILE POLEŻĘ I ZNOWU SRUUUUUUU DO KIBELKA 🙂 MÓWIE CI JAK Z KOMEDII 🙂 A NAJLEPIEJ JAK MÓJ MĄŻ ZACZYNA WYMIOTOWAĆ BO NACIĄGA I JEGO Z MOICH ODGŁOSÓW-WTEDY TO JEST DOPIERO "WESOLUTKO " 🙂
HIHIHIHI ,MYŚLĘ ŻE JESZCZE MAX KILKA TYGODNI NASZ POTRZYMA I ....POTEM JUZ TE "RZYGOTY" NIE WRÓCĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziolka napisał(a):
hej hej
ja sie włsnie zbieram do szkoły. koncze o 20 jutro to samo wiec pewnie po weekendzie sie odezwe
Wanilia napisz koniecznie co tam?

A jesli uzywacie oliwki to pamietajcie zeby ja smarowac na mokre ciało.


Dzień dobry brzucholki 😁
Wstajemy, szkoda dnia 🙂
Ziolka nie wiedziałam, że trzeba na mokro się smarować oliwką... hm.. człowiek całe życie się uczy... 🙂
Dzisiaj moja kotka spała nad ranem na moim podbrzuszu i teraz mam schizę, że mi dzidziusia poddusiła... 😮 przesadzam, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):

Dzisiaj moja kotka spała nad ranem na moim podbrzuszu i teraz mam schizę, że mi dzidziusia poddusiła... 😮 przesadzam, prawda?


Zdecydowanie!!! 🙃 szczegolnie ze na pewno maluch juz oddycha tam w brzuszku:P
moj pies tez czesto uwali mi sie na brzuszku jak sie przytula.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...