Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aha jeszcze jedno - poruszyłyście temat wakacji jakim sposobem je zorganizujemy czy na L4. Mam ten sam dylemat dzisiaj moja ginekolog się mnie pytała , bo musi wiedzieć następnym razem czyli na wizycie już kolejnej niby odległej ale zleci szybko czyli 1 sierpnia ( bo zapisała mi 2 kolejne 😆 ) muszę jej powiedzieć jak to rozwiążemy. Sama nie wiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Zaczęłam oglądać z moim mężem rano na allegro wózki łóżeczka i inne bajery. Postanowiliśmy, że po 11 lipca jak będzie na USG widać co jest pomiędzy nóżkami to kupujemyyyyy!!!!!!!!
Moja świnka jest od wczoraj mama i ma 9 prosiątek są urocze !

gratulacje! 🙂

guga - co do tej suchej bulki - to ja tez jestem ostatnio co chwile glodna. i to jak juz mnie dopadnie to ssie tak ze mi sie zaraz robi slabo i niedobrze. szybko musze cos zjesc. owoce pomagaja na krotko, najlepiej dzialaja wlasnie chleb, ciastko, herbatniki... 🙂

nasze dzidzie chyba takie zarloczne! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Aha jeszcze jedno - poruszyłyście temat wakacji jakim sposobem je zorganizujemy czy na L4. Mam ten sam dylemat dzisiaj moja ginekolog się mnie pytała , bo musi wiedzieć następnym razem czyli na wizycie już kolejnej niby odległej ale zleci szybko czyli 1 sierpnia ( bo zapisała mi 2 kolejne 😆 ) muszę jej powiedzieć jak to rozwiążemy. Sama nie wiem ...


Jesli chodzi o urlop zaklepalam sobie go juz w styczniu. Wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tego ile Ci zostalo jeszcze dni urlopowych. Mi odliczajac 2 tygodniowy urlop we wrzesniu zostaje jeszcze 22 dni 🤪 Wole wykorzystac ten wrzesniowy zeby nie miec jeszcze zaleglego z zeszlego roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
A ja wrocilam przed chwila z biedronki - pobieglam bo mi sie tak zachcialo kakao a w domu nie bylo!!! wlasnie grzeje mleczko 🙂 🙂 mniam 😆


chloe mi też się dzisiaj zachciało kakao 🙂 jakieś 1,5 godziny temu. brat mi jechał do sklepu, bo w domu nie było 🙂 i pyszne było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga dobrze mnie wyczułaś, pojechałam do pracy ☺️. Ale nigdzie się z biura nie ruszałam i na jutro sobie zabrałam robotę do domu więc już nigdzie nie jadę - tylko do lekarza na 17.30. Zobaczymy co mi powie - dzis dzwoniłam do niego i przyznałam się że jestem w pracy i wcale na mnie nie krzyczał o co i Was proszę 😉. Jutro zerknie na tego mojego wrrrrrr krwiaka i oceni co dalej.
A po południu podjechałam z psem do lasu - znajmi mają taką mega dużą leśną działkę więc się rozłożyłam u nich z kocykiem a psie towarzystwo biegało 😉. Tym sposobem pies śpi teraz jak zabity a ja się nie nachodziłam - prawda że dobrze to wymyśliłam? 😜. I jeszcze wciągnęłam kiełbaskę z ogniska 🙂 Jutro wraca mąż to przejmie spacery, uff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
A ja wrocilam przed chwila z biedronki - pobieglam bo mi sie tak zachcialo kakao a w domu nie bylo!!! wlasnie grzeje mleczko 🙂 🙂 mniam 😆


nie gadaj... po mnie chodzilo w sobote wieczorem kolo 21 czy 22 w kazdym razie biedronka zamknieta ;p i w niedziele z samego rana lecialam po kakao... mniam;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrocilam po wizycie przeziernosc "idealna" jak twierdzi gin, malenstwo rośnie 68mm tatusia zaprosil na USG wiec i on poogladal dzidzia kruszynka tak sie ruszała ze maż nie mogł uwierzyc ze ja nic nie czuje ale gin powiedzial ze pewnie gdzies najwczesniej za miesiac poczuje ruchy.... wszystko super ale tak mysle czemu nie kazal zrobic badan zawsze sobie cos znajde zeby w glowe zachodzic.....
WSZYSTKO SUPER I TEGO SIE TRZYMAJMY..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie wieczorkiem ulka nie matrw sie bedzie wszystko dobrze zglos tego swojego glupiego szefa do pipu jak mowia dziewczyny!!!! ja zażywam witaminy Elevit nie wiem jakie są mi strasznie ale to strasznie włosy wypadają!!! ja wizytę w tą środę tyle że ja bylam juz badana 21 czerwiec wiec wiem ze wszystko oki no chyba ze mnie moj lekarz bedzie chcial zbadac!!!! no i tak siedze sobie tu na forum i czytam!!!! spac mi sie juz chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
ja wrocilam po wizycie przeziernosc "idealna" jak twierdzi gin, malenstwo rośnie 68mm tatusia zaprosil na USG wiec i on poogladal dzidzia kruszynka tak sie ruszała ze maż nie mogł uwierzyc ze ja nic nie czuje ale gin powiedzial ze pewnie gdzies najwczesniej za miesiac poczuje ruchy.... wszystko super ale tak mysle czemu nie kazal zrobic badan zawsze sobie cos znajde zeby w glowe zachodzic.....
WSZYSTKO SUPER I TEGO SIE TRZYMAJMY..... 🙂


dobrze, że wszystko w porządku 🙂 gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,
co do urlopu to ja zaklepalam juz w maju na sierpien 2tygodnie. Witamin brac nie moge, bo czuje jakbym miala pięść w żlołądku, wiec polozna kazala brac tylko kwas foliowy, no i dostałam ziołowe tabletki na złagodzenie wymiotów i mdłości, bo ciągle mi dokuczają, najgorzej rano jak przed sniadaniem biegne tulić kibelek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 gratuluję 🙂 a tak się biedna martwiłaś i nie potrzebnie ale te twoje obawy rozumiem doskonale 🙂
idę spać dziewczyny ja już się nie mogę doczekać bo mam wizytę jutro o 8:30 może się dowiem co w tym moim brzuszku siedzi 😜
dobranoc i do jutra! 😉 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
marika321 gratuluję 🙂 a tak się biedna martwiłaś i nie potrzebnie ale te twoje obawy rozumiem doskonale 🙂
idę spać dziewczyny ja już się nie mogę doczekać bo mam wizytę jutro o 8:30 może się dowiem co w tym moim brzuszku siedzi 😜
dobranoc i do jutra! 😉 🙂 🙃


Powodzenia jutro 🙂 Czekamy na relacje 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 - super że kolejna z nas uspokojona (na jakiś czas znając życie 😉)
pammat - powodzenia w podglądaniu 😁
Ja niestety musze wytrzymać do popołudnia w oczekiwaniu na wizytę....I wolałabym jej nie mieć, ech....
Odpadam na dziś, próbowałam popracować trochę ale oczy mi się same zamykają - dobranoc!
ps. pies leży koło łóżka i tak daje ogniskiem.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...