Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
i jeszcze te upławy o których wspominacie ciągle.tak,tak ja też mam.koszmarne!! leje się ze mnie jak nie wiem. najgorzej jak się gdzieś wychodzi a tu nagle Ci z wkładki wycieka górą i tylko myślisz o łazience....od jakiegoś tygodnia mam też płytszy oddech i przy wczorajszym zbiegnięciu ze schodów i ponownym wejściu stanęłam w połowie i rękami sobie pomagałam...a mieszkam tylko na piętrze więc nie chcę myśleć co mają dziewczyny w blokach bez windy...do tego jeszcze biodra i ta nieszczęsna miednica co utrudnia spanie.a i kręgosłup nadal mnie boli mimo 2 godzin leżenia.i to tak od tygodnia. wcześniej było całkiem miło....ale czuje jak mała rośnie i to mnie trzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiem Ci że nie wożę już Julki na foteliku (po upławach miedzianych) ale sama sobie to takie krótkie dystanse,żeby się nie odzwyczaić.powoli,spokojnie.Julka na swoim małym rowerku jedzie obok 🙂 ja jestem zwyczajna na rowerze więc póki mogę to jadę a później i tak zima więc klops.rower do lamusa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
a'propos uplawow, moje mnie troche martwia bo czasami sa czesciwo wodniste, tzn mocza bielizne, i mam schizy ze to wody plodowe 🤔

ja tez takie mam.. czasem sa takie ze sucho i mocno zolte a czasami jasniejszy zolty ale tak mokro ze mam wrazenie ze to wody wlasnie albo ze mocz bo nie mam juz pomyhslu jak moze tak leciec z czlowieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
chloe napisał(a):
a'propos uplawow, moje mnie troche martwia bo czasami sa czesciwo wodniste, tzn mocza bielizne, i mam schizy ze to wody plodowe 🤔

ja tez takie mam.. czasem sa takie ze sucho i mocno zolte a czasami jasniejszy zolty ale tak mokro ze mam wrazenie ze to wody wlasnie albo ze mocz bo nie mam juz pomyhslu jak moze tak leciec z czlowieka...


u mnie to nawet naraz sa i geste biale i wodniste....az mi niemilo w gaciach!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka kochane!!! ja juz po kolacji siedze sobie w domku jeszcze potem kanapka mala o 22 bo tak nakazal lekarz jak sie ma cukrzyce ciazowa!!! Co do rozstepow na szczescie odpukac jeszcze nie mam nic i mysle ze nie bedzie!!!! ja smarowalam sie nawet przed ciaza ciagle ciagle nie moglam zyc jak bym sie nie posmarowala!!! Teraz tez codziennie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do rozstepow to myslalam ze nie mam... moj maz mowil ze nie widzi i dzis zapytalam mamy,.. objerzala dokladnie i pod brzuchem juz mam 2 😜 a tez sie ciagle smarowalam... to nie ma reguly.. prawda jest taka ze jak ktos ma poredysapozycje do tego to chocby sie wiadrami tym okladal to i i tak dostanie a inny nie ebdzie smarowal sie niczym jak moja kumpela i nie ma ani jednego a w ciazy przybrala 15 kg wiec dziwne ze nie dostala... no ale pokazywala mi i nic... no ale smarowac sie dla swojej spokojnej duszy tak jak ja to mozna... chociaz ja mam predyspoozycje do tego wiec jak widac mnie rozne rozniste nie uchronia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski !!!

Guga zmeczona ale uspokojona 🤪

Moja Ksieżniczka 32 + cm, 1076g, połozenie główkowe, dziury w nosie jak u mamusi... poród przez CC 1-2 grudnia.... mamusia na kanape!!! 2x2 luteina bo skurcze i skraca sie szyjka plus magnez z B6, jazda autem do minimum ograniczona... Wyniki mam jeszcze jutro i w poniedzialek powtórzyc bo jakas dziwnie\'\'smierdzaca\'\' sprawa...
Drożdzaki w czesciach intymnych pozatym mi lżej jak Młodą zobaczyłam 😜

Dziekuje za kciuki :* Jestescie kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Laski !!!

Guga zmeczona ale uspokojona 🤪

Moja Ksieżniczka 32 + cm, 1076g, połozenie główkowe, dziury w nosie jak u mamusi... poród przez CC 1-2 grudnia.... mamusia na kanape!!! 2x2 luteina bo skurcze i skraca sie szyjka plus magnez z B6, jazda autem do minimum ograniczona... Wyniki mam jeszcze jutro i w poniedzialek powtórzyc bo jakas dziwnie\'\'smierdzaca\'\' sprawa...
Drożdzaki w czesciach intymnych pozatym mi lżej jak Młodą zobaczyłam 😜

Dziekuje za kciuki :* Jestescie kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Guga Kochana...cieszę się bardzo ze z Maleńką wszystko w porzadku, duza dziewuszka...bedzie laseczka dla mojego duzego syneczka 🙂)) Trzymam kciuki zebys cierpliwie i bez zadnych problemów, spokojnie do tego poczatku grudnia wytrwała. A co to znaczy "smierdzaca sprawa"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
chloe napisał(a):
a'propos uplawow, moje mnie troche martwia bo czasami sa czesciwo wodniste, tzn mocza bielizne, i mam schizy ze to wody plodowe 🤔

ja tez takie mam.. czasem sa takie ze sucho i mocno zolte a czasami jasniejszy zolty ale tak mokro ze mam wrazenie ze to wody wlasnie albo ze mocz bo nie mam juz pomyhslu jak moze tak leciec z czlowieka...


u mnie to nawet naraz sa i geste biale i wodniste....az mi niemilo w gaciach!! 😮


ja mam to samo ale upierdliwie pytam na badaniu ginekologa o to czy te bialawo wodniste uplawy sa prawidłowe i On upierdliwie odpowiada ze tak i ze nie jest objaw infekcji ani odejscie wod plodowych...aaale to oczywiscie musi potwierdzic badanie ginekologiczne jak u mnie. Z tym ze jesli nie ma dodatkowych objawow jak swiąd pieczenie bol czy zaczerwienienie to znaczy ze tak ma byc Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
chloe napisał(a):
a\'propos uplawow, moje mnie troche martwia bo czasami sa czesciwo wodniste, tzn mocza bielizne, i mam schizy ze to wody plodowe 🤔



no ja mam tak samo, ostatnio na wizycie pytalam o to, powiedzial ze jak nie boli, nie swedzi i nie piecze to jest ok. poprostu trzeba sie przyzwyczaic do kisielu w majtkach 😎

u mnie to nawet naraz sa i geste biale i wodniste....az mi niemilo w gaciach!! 😮


ja mam to samo ale upierdliwie pytam na badaniu ginekologa o to czy te bialawo wodniste uplawy sa prawidłowe i On upierdliwie odpowiada ze tak i ze nie jest objaw infekcji ani odejscie wod plodowych...aaale to oczywiscie musi potwierdzic badanie ginekologiczne jak u mnie. Z tym ze jesli nie ma dodatkowych objawow jak swiąd pieczenie bol czy zaczerwienienie to znaczy ze tak ma byc Kochane



ja tez takie mam.. czasem sa takie ze sucho i mocno zolte a czasami jasniejszy zolty ale tak mokro ze mam wrazenie ze to wody wlasnie albo ze mocz bo nie mam juz pomyhslu jak moze tak leciec z czlowieka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga dobrze, że już masz to za sobą... czytałaś co mnie dziś spotkało? robiłaś posiew prywatnie czy na NFZ?
ja jutro mam wizytę rano, ale nie wiem, czy będzie mnie badał, czy tylko recepta na te badziewie w moczu... nie wytrzymam bez leków. Mam cały czas uczucie, że mi pęcherz napiera i pęknie, oprócz tego mam od 3 dni rozwolnienie.. to chyba też nienormalne jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Guga dobrze, że już masz to za sobą... czytałaś co mnie dziś spotkało? robiłaś posiew prywatnie czy na NFZ?
ja jutro mam wizytę rano, ale nie wiem, czy będzie mnie badał, czy tylko recepta na te badziewie w moczu... nie wytrzymam bez leków. Mam cały czas uczucie, że mi pęcherz napiera i pęknie, oprócz tego mam od 3 dni rozwolnienie.. to chyba też nienormalne jest...


jeszcze nie doszłam...juz szukam... posiew robiłam w szpitalu...za 7zeta...taniej niz jada autam do rodzinnego po skierowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad napisał(a):
guga napisał(a):
Laski !!!

Guga zmeczona ale uspokojona 🤪

Moja Ksieżniczka 32 + cm, 1076g, połozenie główkowe, dziury w nosie jak u mamusi... poród przez CC 1-2 grudnia.... mamusia na kanape!!! 2x2 luteina bo skurcze i skraca sie szyjka plus magnez z B6, jazda autem do minimum ograniczona... Wyniki mam jeszcze jutro i w poniedzialek powtórzyc bo jakas dziwnie\\\'\\\'smierdzaca\\\'\\\' sprawa...

Drożdzaki w czesciach intymnych pozatym mi lżej jak Młodą zobaczyłam 😜

Dziekuje za kciuki :* Jestescie kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Guga Kochana...cieszę się bardzo ze z Maleńką wszystko w porzadku, duza dziewuszka...bedzie laseczka dla mojego duzego syneczka 🙂)) Trzymam kciuki zebys cierpliwie i bez zadnych problemów, spokojnie do tego poczatku grudnia wytrwała. A co to znaczy "smierdzaca sprawa"??


lekarz mysli ze zrobili blad w badaniu /wyniku 😮 bo wszystko inne super tylko laukocyty...mowi ze jakby ksiezyca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Guga dobrze, że już masz to za sobą... czytałaś co mnie dziś spotkało? robiłaś posiew prywatnie czy na NFZ?
ja jutro mam wizytę rano, ale nie wiem, czy będzie mnie badał, czy tylko recepta na te badziewie w moczu... nie wytrzymam bez leków. Mam cały czas uczucie, że mi pęcherz napiera i pęknie, oprócz tego mam od 3 dni rozwolnienie.. to chyba też nienormalne jest...


jeszcze nie doszłam...juz szukam... posiew robiłam w szpitalu...za 7zeta...taniej niz jada autam do rodzinnego po skierowanie...


No nie gadaj!! ja robiłam kiedyś prywatnie i ok 100 zł zabuliłam... nie wpadłam na to, że w szpitalu mogę zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia....moim skomnym zdaniem to zasrany obowiazek rodzinnego.... bez przesady....co za xxxxxx

Masz racje jak sa bakterie to posiew obowiazkowy !!! nie trzeba z kazdym gównem biegac do ginekologa....

Ja miałam leukocytów 500u/l a w osadzie 15-20 wpw.... 🤢 i gin i rodzinna od razu polecili antybiotyk taki jednodniowy Monural 3g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...