Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rubi napisał(a):
dzień dobry brzuszki
guga cieszę się że u ciebie i kruszynki wszystko dobrze początek grudnia fajnie ja jak urodzę to twoje szczęście będzie miało już miesiąc 🙂
u mnie trochę lepiej a mój mariuszek dzisiaj bez płaczu poszedł do przedszkola pewnie dlatego że to piątek a od poniedziałku pewnie będą schizy i mama cała w stresie.


rubi to dobrze, że już czujesz się trochę lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry brzuchatki 😉
guga gratulcje przekroczenia magicznego kilograma ;D lez teraz grzecznie i odpoczywaj 🙂
novaMa z Ciebie jestem dumna oby tak dalej... ale wiesz tymi lodami i szarlotka to moglabys sie podzielic 😜 na Zielona Góre prosze mi szybko wysłac 🙂)
poza tym to chyba dopada mnie cos... katarek juz mam.. lkki kaszelek wrrrrrr jesień;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ale mialam okropny sen... Snilo mi sie, ze w sylwestra sie z mezem bilam na piesci po twarzy i wogole jakis taki dziwny... Skad to sie bierze 🥴 brrr
Ale na szczecie to tylko sen 🙂
Chyba kazda z nas ma teraz jakies dziwne sny, oby sie nie sprawdzaly 😉 chyba, ze tylko te dobre 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana po kawce 🙂 same dobre wieści.bardzo miło.Guga kilogram w brzuszku i spokój na sercu, Marzence depresja spowalnia ruchy a Rubi synuś zrobił radochę 🙂 mam nadzieję że Julka mi też zrobi i wreszcie zobaczę u niej różową plombę 🤪 dwa prezenty co jej już pokazałam i obietnica lodów, placu zabaw i odwiedzenia teściowej... jakie przekupstwo...a mój mąż na to że to powinna być zachęta a nie przekupstwo.nie zna się.mógłby sam z nią iść a nie się mądrzyć.on nie chodzi nawet ze sobą więc nie wiedziałby jak się zachować.przeżywam jak mrówka okres ale to teraz jest jedna z najważniejszych rzeczy jakiej musimy z Julką dokonać.chyba się popłaczę z radości jak da sobie zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
ja dzis na badaniach bylam, fajnie, kolejki nie bylo bo nikt by mnie i tak nie przepuscil 😜

no i dalej nudy... guga wspolczuje, tak juz do konca masz siedziec?


kurde chyba tak, szyjka sie skróciła o ponad 1,2 cm...wiec chcac donosic raczej musze sie oszczedzac... 😮
najgorsze ze jazda autem ograniczona ale trudno za miesiac wraca maz ....jakos damy rade....
look-nij na WOZKI Chloe/ Chamster...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na późny obiad czyli tak koło 20 będą żeberka w przyprawach i jakimś sosiku.tak mam na nie chęć,że już bym zjadła.do tego czuje te przyprawy wszystkie...mmmmm.... ciasto też myślałam zrobić... drożdżowe 🙂 moje ulubione 🙂 co jak co ale moje smakuje mi najlepiej. nie jest takie suche jak sklepowe i pachnie cudownie drożdżami przez dwa dni jak się zrobi 🤪 do tego mleczko i dżemik... chyba zaraz idę robić bo ślinka mi pociekła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
a na późny obiad czyli tak koło 20 będą żeberka w przyprawach i jakimś sosiku.tak mam na nie chęć,że już bym zjadła.do tego czuje te przyprawy wszystkie...mmmmm.... ciasto też myślałam zrobić... drożdżowe 🙂 moje ulubione 🙂 co jak co ale moje smakuje mi najlepiej. nie jest takie suche jak sklepowe i pachnie cudownie drożdżami przez dwa dni jak się zrobi 🤪 do tego mleczko i dżemik... chyba zaraz idę robić bo ślinka mi pociekła....


Mi się chce szarlotki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny...
wytłumaczcie mi, bo pomimo skonczonego wyzszego medycznego kursu nie rozumiem jak moga być takie wyniki moczu.....

PH 6.5
Gestosc 1025
Leukocyty 500u/l
białko brak
cukier brak
azotyny brak
inne brak

osad :
bakterie nieliczne
leukocyty 15-20 wpw


Posiew bakteriologiczny negatywnny

toż to jedno drugie wyklucza... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przed południem ja nawet sie dzis wyspalam a tak samo jak guga moglabym wyciagac biodra na noc bo tak mnie bola coz jeszcze jakos to zniose

dzis na obiadek idziemy z siostra do miejscowego bufetu fajne domowe tanie jedzonko.
ja dopiero na badania moczu ide w piatek oby bylo oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dziewczyny...
wytłumaczcie mi, bo pomimo skonczonego wyzszego medycznego kursu nie rozumiem jak moga być takie wyniki moczu.....

PH 6.5
Gestosc 1025
Leukocyty 500u/l
białko brak
cukier brak
azotyny brak
inne brak

osad :
bakterie nieliczne
leukocyty 15-20 wpw


Posiew bakteriologiczny negatywnny

toż to jedno drugie wyklucza... 🤔


antyspetyczne zapalenie pecherza 🙂

a we krwi sprawdzalas crp i leukocyty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Dziewczyny...
wytłumaczcie mi, bo pomimo skonczonego wyzszego medycznego kursu nie rozumiem jak moga być takie wyniki moczu.....

PH 6.5
Gestosc 1025
Leukocyty 500u/l
białko brak
cukier brak
azotyny brak
inne brak

osad :
bakterie nieliczne
leukocyty 15-20 wpw


Posiew bakteriologiczny negatywnny

toż to jedno drugie wyklucza... 🤔


antyspetyczne zapalenie pecherza 🙂

a we krwi sprawdzalas crp i leukocyty?


crp=2,
WBC= 6,0,
LEU =1,1

niezła zagwozdka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
ja dzis na badaniach bylam, fajnie, kolejki nie bylo bo nikt by mnie i tak nie przepuscil 😜

no i dalej nudy... guga wspolczuje, tak juz do konca masz siedziec?


kurde chyba tak, szyjka sie skróciła o ponad 1,2 cm...wiec chcac donosic raczej musze sie oszczedzac... 😮
najgorsze ze jazda autem ograniczona ale trudno za miesiac wraca maz ....jakos damy rade....
look-nij na WOZKI Chloe/ Chamster...


to jaka jest teraz dluga? moja tez sie skrocila ale nadal ma 45mm wiec jest ok.
ale tez musze odpoczywac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
ja dzis na badaniach bylam, fajnie, kolejki nie bylo bo nikt by mnie i tak nie przepuscil 😜

no i dalej nudy... guga wspolczuje, tak juz do konca masz siedziec?


kurde chyba tak, szyjka sie skróciła o ponad 1,2 cm...wiec chcac donosic raczej musze sie oszczedzac... 😮
najgorsze ze jazda autem ograniczona ale trudno za miesiac wraca maz ....jakos damy rade....
look-nij na WOZKI Chloe/ Chamster...


to jaka jest teraz dluga? moja tez sie skrocila ale nadal ma 45mm wiec jest ok.
ale tez musze odpoczywac...


z 56mm przez miesiac na 42mm.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam się nie znam na badaniach i tych Waszych wszystkich wynikach... za to wiem jak ugotować pyszny obiad i zrobić super torcik z bitą śmietaną 🙂 i knedle ze śliwką i strogonowa i sałatkę z kraba i pastę jajeczną 🤪 chyba jestem głodna....na początek jajecznica,bo dawno nie jadłam.a jadę na zakupy po dentystce więc sałatka z kraba na kolację lub śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Dzień dobry wstałyśmy już zjadłyśmy śniadanie i nawet byłyśmy w sklepach 😁
Kupiłam już jedną paczkę pieluch żeby mieć na start nie mogłam się powstrzymać 🤪


haha, spoko, my tez juz mamy pieluszki jedna paczke 1 i dwie 2 bo byly w promocji i mama nam kupila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
ja dzis na badaniach bylam, fajnie, kolejki nie bylo bo nikt by mnie i tak nie przepuscil 😜

no i dalej nudy... guga wspolczuje, tak juz do konca masz siedziec?


kurde chyba tak, szyjka sie skróciła o ponad 1,2 cm...wiec chcac donosic raczej musze sie oszczedzac... 😮
najgorsze ze jazda autem ograniczona ale trudno za miesiac wraca maz ....jakos damy rade....
look-nij na WOZKI Chloe/ Chamster...


to jaka jest teraz dluga? moja tez sie skrocila ale nadal ma 45mm wiec jest ok.
ale tez musze odpoczywac...


z 56mm przez miesiac na 42mm.....


to i tak dluuuuga 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 😘
Asiadudziuka Cibie to tylko udusic, o takich pysznosciach piszesz. A w ogole to oklask dla Ciebie za ciasto drozdzowe 😁 tez uwielbiam i nie ma lepszego. Zycze powodzenia z Julka.
Guga teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz. I wiesz kiedy malenstwo zobaczysz 🙂
Dorianna co do snow, to ja nawet nie osmielilabym sie napisac co mnie sie dzis wysnilo 😮 I powiem Wam, ze wymeczona jestem po takiej nocy pelnej snow.
A ja dzis obiadu nie gotuje, no cos tam dla siebie, bo maz odmowil dzis jedzenia w domu 😜
I zazdroszcze NovejM tej szrlotki jeszcze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...