Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

Marika no właśnie gratuluję udanej wizyty szkoda tylko że nie wiesz jaka waga dziecka!!! Wiecie co no ja długo nie miałam rozstępów a mi się zrobiły i mam 3 pod brzuchem i podobno po ciąży jak urodzisz to też się lubią zrobić !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nova nie, nie skierowanie to tylko tak do porodu jak by sie coś działo skierowanie do wybranego jakiegoś konkretnie szpitala ..... 🙃
nie macie skierowań do szpitala w przypadku rozpoczęcia jakiejś akcji 😮???

aaa no i gin powiedział że powinnam się wyrobić w tym roku czyli powinnam być na 100% grudnióweczką 🤪
bo z om 30.12 a z pierwszego usg 6.01.2012 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika nie u nas nie ma czegoś takiego jaki szpital można gdzie się chce udać!!! a co do znieczulenia to akurat tam gdzie ja chcę rodzić to nie ma możliwości znieczulenia ale baby rodzą bez i dają rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście się rozszalały 😎
Mój ma dziś wolne... więc ja mam ograniczony dostęp 😜
Ja też jakiś nastrój dziwny... mąż nie tak popatrzy i ja już ryczę 🤢 w dodatku nic mi się nie chce i najchętniej to bym z piżamy nie wyłaziła cały dzień 🤢 a musiałam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Nova nie, nie skierowanie to tylko tak do porodu jak by sie coś działo skierowanie do wybranego jakiegoś konkretnie szpitala ..... 🙃
nie macie skierowań do szpitala w przypadku rozpoczęcia jakiejś akcji 😮???

aaa no i gin powiedział że powinnam się wyrobić w tym roku czyli powinnam być na 100% grudnióweczką 🤪
bo z om 30.12 a z pierwszego usg 6.01.2012 😜

Nie ma skierowania, bo u nas to jasne, ze jak zaczynasz rodzic to cie przyjma 🙂
A bez skierowanie by cie nie przyjeli 😮?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
marika321 napisał(a):
Nova nie, nie skierowanie to tylko tak do porodu jak by sie coś działo skierowanie do wybranego jakiegoś konkretnie szpitala ..... 🙃
nie macie skierowań do szpitala w przypadku rozpoczęcia jakiejś akcji 😮???

aaa no i gin powiedział że powinnam się wyrobić w tym roku czyli powinnam być na 100% grudnióweczką 🤪
bo z om 30.12 a z pierwszego usg 6.01.2012 😜

Nie ma skierowania, bo u nas to jasne, ze jak zaczynasz rodzic to cie przyjma 🙂
A bez skierowanie by cie nie przyjeli 😮?


nio jak jestes w terminie do dostajesz skierowanie do wybranego szpitala, a gdyby sie coś działo to wiadomo że Cie przyjmą ale może nie tam gdzie wybrałaś sobie rodzić mogą Cie do innego np wysłać są 4 szpitale z porodówką................ciul ich wie................. 🤨 w sumie nie wiem nie rozumiem do końca polityki tego, ale wiem że tak u nas jest i jakoś sie nad tym nie zastanawiałam 😉

a niby w jednym kraju jesteśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
dorianna napisał(a):
marika321 napisał(a):
Nova nie, nie skierowanie to tylko tak do porodu jak by sie coś działo skierowanie do wybranego jakiegoś konkretnie szpitala ..... 🙃
nie macie skierowań do szpitala w przypadku rozpoczęcia jakiejś akcji 😮???

aaa no i gin powiedział że powinnam się wyrobić w tym roku czyli powinnam być na 100% grudnióweczką 🤪
bo z om 30.12 a z pierwszego usg 6.01.2012 😜

Nie ma skierowania, bo u nas to jasne, ze jak zaczynasz rodzic to cie przyjma 🙂
A bez skierowanie by cie nie przyjeli 😮?


nio jak jestes w terminie do dostajesz skierowanie do wybranego szpitala, a gdyby sie coś działo to wiadomo że Cie przyjmą ale może nie tam gdzie wybrałaś sobie rodzić mogą Cie do innego np wysłać są 4 szpitale z porodówką................ciul ich wie................. 🤨 w sumie nie wiem nie rozumiem do końca polityki tego, ale wiem że tak u nas jest i jakoś sie nad tym nie zastanawiałam 😉

a niby w jednym kraju jesteśmy 😉

No niby tak, ale widac co miasto to inne prawa 😉 U mnie jest jeden szpital w okolicy wiec w sumie to nie mam wyboru, ale jestem z niego zadowolona, wiec to mi nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Meliska no co Tyyyyy 😮
No weź swojego małżona opier... no dlaczego on Cię tak ogranicza 😜
I to jeszcze od czego jak od czego ale od BRZUSZKA 😮 😮 😮???????

NO FUCKING WAY 😎

już się za dziada wzięłam 😁 😁 😁 poleciał do sklepu, bo ma przyjechać szwagierka i jakieś ciuciu trzeba, bo ja staram się nie trzymać zapasów w domu... żeby nie korciło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Tak sobie zerknelam ile stron napisaly inne miesiace, to oprocz wrzesniowek, to zadne miesiace nie maja wiecej 🙂 Wiec nie bedzie wstyd rodzic po 3500 stron 😉


Hahahaha no stresss Dori 😎

Wstyd to kraść 😜
...bo nawet z gołymi tyłkami bez pardonu niedługo przyjdzie nam łazić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
novaM napisał(a):
Meliska no co Tyyyyy 😮
No weź swojego małżona opier... no dlaczego on Cię tak ogranicza 😜
I to jeszcze od czego jak od czego ale od BRZUSZKA 😮 😮 😮???????

NO FUCKING WAY 😎

już się za dziada wzięłam 😁 😁 😁 poleciał do sklepu, bo ma przyjechać szwagierka i jakieś ciuciu trzeba, bo ja staram się nie trzymać zapasów w domu... żeby nie korciło 😜


Nooooooo i pięknie 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Tak sobie zerknelam ile stron napisaly inne miesiace, to oprocz wrzesniowek, to zadne miesiace nie maja wiecej 🙂 Wiec nie bedzie wstyd rodzic po 3500 stron 😉

och!!!!!!!!!!!! jaka ulga... to się pewnie jakieś dzieciaki tej nocy posypią... bo tak każdej wstyd było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marika no ja to u nas tak jest że jak się zaczyna poród to przyjmą wszędzie a ja dostanę skierowanie do szpitala na 6 grudnia jeśli nie urodzę i wtedy jadę na IP i tam mnie przyjmują na oddział ale chciała bym przyjechać i rodzić heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej agaaaa
MELISKA spokojnie wiadomo każda z nas ma prawo do złego humorku i narzekania normalne to końcówka ciąży w każdej chwili może się coś zacząć !!!! Tego się siłą rzeczy nie uniknie i nie uciekniemy od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Hej agaaaa
MELISKA spokojnie wiadomo każda z nas ma prawo do złego humorku i narzekania normalne to końcówka ciąży w każdej chwili może się coś zacząć !!!! Tego się siłą rzeczy nie uniknie i nie uciekniemy od tego


dokładnie Holi, co racja to racja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mój serial pierwsza miłość!!! Wiecie ja już chce rodzić ale jak sobie pomyślę o tej izbie przyjęć i w ogóle albo że skurcze mnie wezmą ja cię masakra jaki strach niby się człowiek by starał żeby przyspieszyć a niby nic nie robi żeby samo przyszło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...