Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
nova jadlaś juz cebularza? wogole czy u was są cebularze? bo to niby tylko lubelskie

masz na myśli taką ala drożdżówkę z pieczoną cebulą... na opolszczyźnie takie coś pod nazwą cebularza dostępne... czasami jadam... ale w ciąży to zdecydowanie nie mój smak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ajjj Ula cebularza to pierwszy raz kilka ładnych lat temu jadłam właśnie w Szczecinie 😜
W Geant ( teraz Real) 🤪
No a z tego co widziałam teraz to Biedronka na całą Polskę to rozsyła 🤪

Aga fajnie, że łóżeczko już macie...ja nadal czekam 😞

Dobrej nocki życzę tym co się już zrywają 😘

I mam nadzieję, że mój net jednak dzisiaj wytrzyma ze mną jeszcze trochę 😉

Jutro do fryzjera idę 🤪 🤪 🤪
I wiecie co...stresa mam 😜
Bo tyle lat u siebie łaziłam a teraz pod nożyczki komu innemu wejdę 🤨
Echh ... byle tylko dało się choć przód związać to płakać nie będę bo już i tak w dupę ostatnio moje włosy dostały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy Wasze maluchy dzisiaj też takie niesforne są 😮 ???
No ja już nie daję rady tak mnie brzuch nawala 🤢
Kajetan jak pchła na grzebieniu skacze...nie wiem o co mu chodzi 😮
...no i te ramiona w miednicy ... grrrr 😠
...i tak jakoś dziwnie mi gorąco 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka no ja dziś byłam u teściów posiedzieliśmy wypiliśmy herbatkę i potem siedzenie w domku!!!!
Kolacyjka i zaraz będzie mleczko i do spania!!!! Jak na razie bolesnych skurczów nie mam tylko powtarzające się mocne napięcia brzucha!!!!!
Mnie dziś lekarka badała i mówi że główkę czuje więc Anika mogła poczuć!!!
BEATKA dobrze że ty na to obracanie się nie zgodziłaś masakra powikłania
CHLOE jak ja leżałam ostatnio w szpitalu to na położnictwie ale tam mamy 2 sale dla kobiet w terminie albo po i tylko noworodki słychać jak płaczą ale czasem słychać też mamy które rodzą
ok no to kończę jeśli nie zacznę rodzić dziś w nocy to jutro się odezwę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOVA ja mam to samo mój mały się tak wierci że szok główkę ma już mega nisko i jak mi tam walnie to się aż skurcze!!!! A co do ramion jego to czuję je w pachwinach i w miednicy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieszcie sie ze macie to nieprzyjemne uczucie naprawde.. wiecie ze wszystko ok... ja od wczoraj glaskam malego i prosze by sie odezwal... 2 czkawki moze z 3 kopniakio a dzis do 18 zero odzewu z jego strony dopiero teraz po kolacji chwilke sie poobracal... ale nie agresywnie....i byl moment zwatpienia ze stwierdzialam ze jak jutro tez tak bedzie to jade na izbe.... bo stres jest.... czy z maluchem ok....u nas tez Marzenka mocno wieje... nie wiem czy padac nie bedzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAMI ty już na izbę możesz jechać bo 30 masz cesarkę!!! Kurczę ale faktycznie z tą jego aktywnością to dziwne!!! Co ci lekarze mówili ??? ja to dziś jak na ktg nie miałam chwilkę ruchów to już moja doktor moje dziecko zbudziła i mnie stresuje do tego a moje dziecko się rusza cały dzień!!! W nocy śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój też ostatnio coś dłużej sobie drzemkę ucina 🙂
A w nocy to już w ogóle tak od północy śpi, a rano go budzę normalnie bo też schizy mam...
Teraz w nocy budzę się tylko przy przekręcaniu z boku na bok...zbyt często jak dla mnie 🤢

Agami -> 😘
Ty wiesz, że ja kciukasy trzymam ... będzie git zobaczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarze i w szpitalu i moj prowadzacy i polozna mowila ze dzieci maja rozne temperamenty... jedne beda tak aktywne jak Marzenki czy Twoj... a inne spia w dzien w nocy czasem sie wierca...i tyle... jak sie nie rusza za długo to kazali na ktg jechac na szpital.... ale on mnie cala ciaze tak stresuje...
dobranoc holi..... ty tez slonce mozesz rodzic... widze 39 tydzien... jutro bedzie 39+1 wiec juz 40 wiec mozesz startowac 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
No mój też ostatnio coś dłużej sobie drzemkę ucina 🙂
A w nocy to już w ogóle tak od północy śpi, a rano go budzę normalnie bo też schizy mam...
Teraz w nocy budzę się tylko przy przekręcaniu z boku na bok...zbyt często jak dla mnie 🤢

Agami -> 😘
Ty wiesz, że ja kciukasy trzymam ... będzie git zobaczysz 😉


wiem Marzenka... a ja za Ciebie 🙂) i ciesze sie ze cie mam moj sherlocku hihih....
no moje schizy jeszcze jutro... a w szpitalu pewno 3-4 razy dziennie bedzie ktg wiec juz luzik... nie wiadomo tylko ile tam poleze bo znajoma miala miec teraz cc u nas zglosila sie i sobie nadal lezy bo stwierdzili ze jednak czekaja jeszcze mimo ze juz 39 tak jak u mnie leci... wiec moze sie jednak Kubusiek w grudniu urodzi... a ja bede miala wczasy na oddziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hehe Agami nie ma to jak wczasy opłacone z góry 😉

Cholera dziwnie się czuję dzisiaj...
Wczoraj moim przyjacielem było łóżko, a dzisiaj łazienka do tego doszła 🤢

ojjjj misiolek wytrzymaj jeszcze 4 dni a pozniej myjesz podlogi okna pierzesz prasujesz skaczesz i juz.... 🙂))i bedzie gucio....
ok znikam spac ja i moja wieczna zgaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...