Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
a mi nic nie odpiszecie???? ejjjj no u mnie też wysoka zawartość wydzieliny i parcie na krocze to normalne


Hehehe Holi już Ci odpisuję kochana 🙂
Więc jeśli o obiad chodzi to u mnie dzisiaj wczorajsza brokułowa dla Oli, a moja mamusia dzisiaj botwinkę zrobiła z ziemniaczkami 🙂

Małego mojego też już w miednicy czuję na maxa !!!!!!
Martwi mnie fakt mojego przybierania na wadze ostatnio 😮 😮 😮
No i to, że on coraz cięższy jest bo jak leżę na plecach to już go konkretnie czuję na sobie 😮
A tak się modlę o to żeby mniejszy od Oli był 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Brokułowa mniam to tak jak wczoraj botwinka dobreee tez!!!! No to uciska ci mały tak jak mi i jak leże na plecach mam dokładnie to samo jak by mi mały już leżał na mnie heheh oki dziewczynki ja jadę na chwilkę do teściów bo piękna pogoda 13 stopni u mnie więc się przewietrzę a potem leżeć będę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Coq teraz to się już każda wszystkiego może spodziewać 😎
Tym bardziej, że te objawy mogą wystąpić 2-3 tyg. przed porodem, a u niektórych na 2-3 dni przed 🤪


Czyli generalnie moge sobie czytac 🤔 ale odpowiedzi konkretnej nie dostane 🙃
Tik tak, tik tak - bomba tyka... ile jeszcze potyka,!
Holi u mnie chyba obiad z wczoraj, ten ktory o 22 jadlam - zupa z soczewicy. No ale to potem teraz dopiero sniadanie zjadlam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchy, maz mi przytaszczylam laptopa dzisiaj!! 🙂 🙂
ale w tym szpitalu nudy niemilosierne sa, juz nie daje rady. szczegolnie ze lezec nie moge bo mnie wszystko gniecie, a chodzic nie ma gdzie...
dzis 2 porody i 1 cesarka. krzyki juz sa, znow sie naslucham, haha, az mi sie zoladek sciska!!!! 😉
u mnie brzuch jeszcze wysoko, w usg plod balotujacy nad wchodem miednicy a to znaczy ze jeszcze sie nie szykuje maly do wyjscia na swiat. no w sumie niech posiedzi jeszcze ze 2 tygodnie bo taki jest warunek porodu w wodzie, skonczony 37tc. a dzis bylam zwiedzic ta sale z wanna i na prawde fajna sprawa 🙂 szczegolnie ze caly porod jest do wody, i nie nacinaja krocza wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nova ja nie wiem czy Ci tą puszkę mleka skondensowanego przesyłać skoro Cie kilogramy martwią 😜 Może się lepiej podzielę swoją pomarańczą, co?
Spotkałyśmy w parku 9miesięcznego doga i mój pies na ostatnich nogach do domu wrócił 😁 Mi też się trochę poprawił nastrój po przewietrzeniu łepetyny.
ziolka mówisz że dłuuuugi spacer coś zdziała? Mi to się już nie chce wierzyć w to wywoływanie, spacer codziennie, dom wypucowany, w gorącej wodzie moczę się co wieczór, tylko męża mi jakoś trudno zmolestować bo cholera pada ostatnio wieczorami ze zmęczenia i sumienia nie mam żeby go jeszcze męczyć zabawami z wielorybem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Hej brzuchy, maz mi przytaszczylam laptopa dzisiaj!! 🙂 🙂
ale w tym szpitalu nudy niemilosierne sa, juz nie daje rady. szczegolnie ze lezec nie moge bo mnie wszystko gniecie, a chodzic nie ma gdzie...
dzis 2 porody i 1 cesarka. krzyki juz sa, znow sie naslucham, haha, az mi sie zoladek sciska!!!! 😉
u mnie brzuch jeszcze wysoko, w usg plod balotujacy nad wchodem miednicy a to znaczy ze jeszcze sie nie szykuje maly do wyjscia na swiat. no w sumie niech posiedzi jeszcze ze 2 tygodnie bo taki jest warunek porodu w wodzie, skonczony 37tc. a dzis bylam zwiedzic ta sale z wanna i na prawde fajna sprawa 🙂 szczegolnie ze caly porod jest do wody, i nie nacinaja krocza wtedy 🙂

Fajnie masz z ta wanna, ja zawsze chcialam urodzic do wody, ale u nas to tylko mozliwa pierwsza faza w wannie, wiec lipa...
Ale ja kci sie uda to zdasz relacje czy naprawde tak fajnie jak mowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwaga, zamach i .... rzucam:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/mlekozageszczoneslodzon.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4316/mlekozageszczoneslodzon.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Tylko nova uważaj cobyś puszką w łeb nie dostała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Wiesz co Aniqa, umówmy się że idziemy na spacer w swoim kierunku, spotkamy się w połowie drogi i wtedy to nas juz obie ruszy 😉 Tylko napisz w którą stronę mam startować - Ty się kieruj na Wrocław 😁
A po drodze może i jakiś jagód nazbierasz??


kieruj sie na pólnoc 🙂 no ja juz wysiadam, wczoraj nie mialam na nic ochoty, nie spalam cala noc, tak mnie glowa od zatok bolala, nic nie pomagalo. Dzisiejsza noc znowyu nieprzspana, czuje mala juz tak nisko, ze mam wrazenie ze zaraz wyleci, a to zajebiscie boli...
ehhh, powiem wam, ze tak mnie gin 1,5 tyg. temu nastawil na ten szybszy poród, ze chyba sie sfiksowalam i w każdym szczypnieciu, piednieciu wypatruje oznak...normalnie zwariowac idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...