Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chloe napisał(a):
ania- napisał(a):
a ja szperajac znalazlam to w sumie mi obojetnie ale chcialabym juz wiedziec na 90 procent



http://www.chlopiecczydziewczynka.com.pl/jak.php


co myslicie???


mysle ze bardziej pewne jest badanie usg


ja też myślę, że pewniejsze jest usg, jakoś nie wierzę w tego rodzaju rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂
Cześć dziewczyny
Jeszcze 4 miesiące i będą moje szkraby w moich ramionach 😆
Nie mogę się doczekać !!! A Wy??
Zaczęłam powolutku szykować pokoik 😉 kupiliśmy już komodę,łóżeczka zamówione , pościel przyjechała, ochraniacze mam , ciuszków parę się nakupowało 😉
Mam takie pytanko , jeśli któraś z was ma na tyle miejsca w pokoiku by postawić wygodny fotel do karmienia lub kanapę jaką wybrałyście? albo jaki proponujecie? Pomóżcie proszę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja i Gosia cieszę się, że Wam również udały się wizyty, a Tobie Katja to pewnie kamień spadł z serca 🙂
Ja również zadowolona z wizyty, dzidzia rozwija się prawidłowo, a i u mnie ok - anemia się nie pogłębia, a cukier leciutko ponad normę, na razie kazała ograniczyć słodycze 😠 i powtórzyć krzywą w 32 tyg, a co najważniejsze będzie...
dziewczynka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jestem taka szczęśliwa, tak o tym marzyłam, ale gdy udało mi się zajść w ciążę po latach zmagań, gdzie lekarze nie dawali szans na naturalną ciążę to było mi wszystko jedno i nawet myślałam, że raczej chłopak, bo przecież nie można mieć tyle szczęścia na raz, a jednak...
aż się dzisiaj poryczałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
🙂 🙂 🙂
Cześć dziewczyny
Jeszcze 4 miesiące i będą moje szkraby w moich ramionach 😆
Nie mogę się doczekać !!! A Wy??
Zaczęłam powolutku szykować pokoik 😉 kupiliśmy już komodę,łóżeczka zamówione , pościel przyjechała, ochraniacze mam , ciuszków parę się nakupowało 😉
Mam takie pytanko , jeśli któraś z was ma na tyle miejsca w pokoiku by postawić wygodny fotel do karmienia lub kanapę jaką wybrałyście? albo jaki proponujecie? Pomóżcie proszę 🙂


u mnie pokoje malutkie, więc nie mogę sobie pozwolić na takie rozwiązanie, na początek wstawiam łóżeczko do sypialni, ale pokoik też oczywiście będzie. Bliźniaki, ale dla Was to raczej kanapa się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Katja i Gosia cieszę się, że Wam również udały się wizyty, a Tobie Katja to pewnie kamień spadł z serca 🙂
Ja również zadowolona z wizyty, dzidzia rozwija się prawidłowo, a i u mnie ok - anemia się nie pogłębia, a cukier leciutko ponad normę, na razie kazała ograniczyć słodycze 😠 i powtórzyć krzywą w 32 tyg, a co najważniejsze będzie...
dziewczynka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jestem taka szczęśliwa, tak o tym marzyłam, ale gdy udało mi się zajść w ciążę po latach zmagań, gdzie lekarze nie dawali szans na naturalną ciążę to było mi wszystko jedno i nawet myślałam, że raczej chłopak, bo przecież nie można mieć tyle szczęścia na raz, a jednak...
aż się dzisiaj poryczałam


lubię takie pozytywne i optymistycznie nastrajające wiadomości 🙂 🙂 🙂 no to meliska będziesz miała małą księżniczkę 🙂 🙂 🙂 i widzisz, los to jednak sprawiedliwy jest, po tym co przeszłas nagrodził Cię w dwójnasób 😁 nie dość, że zaszłaś w ciążę to jeszcze będziesz mieć upragnioną córcię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coquelicot to gdzie teraz jesteś że z Bydgoszczy ruszasz? Bo ja spod Bydgoszczy pochodzę


Jestem w małej mieścinie 50 km na zachód od Bydgoszczy, co Wyrzysk się zwie 🙂
Gosia Katja i Meliska cieszę się, że u Was wszystko dobrze no i że kolejna dziewczynka do nas dołączy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki kochane życzę Wam dobrej nocy 😘

Mi jest tak koszmarnie smutno, że muszę jutro jechać - wiem, że męża w końcu zobaczę i to powoduje mój uśmiech na twarzy- ale jednak teraz myślę o rozstaniu z najbliższymi, z moim domem... kiepska jestem w tym temacie, straszliwie sentymentalna, obojętnie gdzie bym nie wyjeżdżała to zawsze za kimś/czymś tęsknie.
Trzymajcie kciuki za mnie i za córeczkę moją, bo w podróży spędzimy ponad dobę 😮
pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Brzuszki kochane życzę Wam dobrej nocy 😘

Mi jest tak koszmarnie smutno, że muszę jutro jechać - wiem, że męża w końcu zobaczę i to powoduje mój uśmiech na twarzy- ale jednak teraz myślę o rozstaniu z najbliższymi, z moim domem... kiepska jestem w tym temacie, straszliwie sentymentalna, obojętnie gdzie bym nie wyjeżdżała to zawsze za kimś/czymś tęsknie.
Trzymajcie kciuki za mnie i za córeczkę moją, bo w podróży spędzimy ponad dobę 😮
pa pa

oczywiście kochana życzę Ci udanej podróży 🙂 i podziwiam Cię, że się na to odważyłaś, ja tylko raz zdecydowałam się na podróż autokarem do Hiszpanii, do mojej sis - 40 godzin i odtąd wolę latać, chociaż nie lubię, nie lubię 😁 wiadomo, że ciężko się rozstawać, ale czeka na Ciebie ukochany 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meliska -GRATULACJE córeńki 🙂

katja -naprawde bardzo się cieszę że z maleństwem wszytsko ok 🙂
oby jeszcze słoneczka plamka u dzidzi znikła 🙂
ja mam połówkowe dopiero w środe ale czytajc wasze opowieści po wizytach twoje Gosiu tez 🙂 jestem pełna optymizmu mlaeństwo juz praktycznie codzień i rano i wieczorem fika 🙂 wiec spokojniejsza jestem no i czekam z upragnieniem na wieści co do płci bo juz nie wiele z nas jeje jeszcze nie zna
w sumie to wolalbym chyba dziewczynke ale to chyba na przekór rodzinnie bo wszyscy mysla ze chłopak ale naparwde pragne tylko usłyszeć ze wszystko dobrze a płeć to chyba tylko po to zeby wiedziec co mogę już kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki....

Remont czas zacząć 🥴
Oby Guga to przetrwała dzielnie...bo strach sie bać... ale inne brzuszki tez sie remontują i jakos dychają wiec miejmy nadzieje, ze wyjde z tego obronną ręką 🤪

Milego , slonecznego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki... a moj dzien zaczał sie od przygody w przychodni;/ dziś byłam na kontroli u okulisty..i rpzy okazji dała mi zaświadczenie ze moge rodzic mimo wady wzroku natrualnie... no i wszystko było by ok gdyby... no własnie... zbadała mnie... dała płyn na rozszerzenie źrenic... posiedzialam 20 minut na poczekalni wrocilam.. zbadała na aparaturze po czym stwierdziła ze przed porodem musi zrobic jakies jednak dodatkowe... dała mi do oczu środek znieczulający włozyła do oczu takie skiełka a potem było już coraz gorzej... zrobiło mi sie słabo... zaczeło kręcic w głowie... zrobiłam sie zielona i mało brakowało a bym upadła z tego krzesełka... szybka pomoc lekarki pomogła ale myslalam ze tam odpłyne... ehhhh... no ale juz jestem w domu... nadal słabiej widze i razi mnie słonce ale juz mi lepiej... zaraz jakis obiadek trzeba robic bo dzis mam gosci.... milego dnia... no i gratuje oczywiscie udanych wizyt... moj mały w koncu zaczał kopac jak człowiek i widac to czasem na skórze chociaz mocno to nie czuc.... ale chociaz jak reke poloze to maz i ja mozemy wyczuc....ale to i tak nadzwyczaj spokojne dziecko... 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez gratuluje udanych wizyt wszystki!!
blizniaki jua myslalam o takim fotelu ale to jeszcze zobaczymy.

wczoraj sprawdzilam po kapieli i tez jestem juz dojna!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪szok to byl dla mnie 🤪

guga powodzenia w remoncie, my juz czesciowo po 🙂

Agami - masakra, ale zadala ci w koncu to oko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
ja rowniez gratuluje udanych wizyt wszystki!!
blizniaki jua myslalam o takim fotelu ale to jeszcze zobaczymy.

wczoraj sprawdzilam po kapieli i tez jestem juz dojna!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪szok to byl dla mnie 🤪

guga powodzenia w remoncie, my juz czesciowo po 🙂
Agami - masakra, ale zadala ci w koncu to oko?


tak ... robila badanie dalej.... i jest ok moge rodzic naturalnie...
guga dasz rade... my tez juz po.... rob wszystko na braty;p tzn sprzataj na raty;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dziewuszki 🙂
U mnie od rana burza ideszcz, wiec dzien na lezenie w wyrku. Dobrze, ze mam wolny dzien 😆
u mnie remont zaczyna sie jutro. Jeden pokoj trzeba odmalowac a dla malenstwa za tydzien tapetowanie. W listopadzie czeka nas remont lazienki 🤢 Co do Fotela w pokoiku dziecka tez to planuje, ale jeszcze nie wiem jaki. No i najwazniejsze badanie polowkowe. Bylam i jestem bardzo happy bo wszystko z corcia dobrze. Takze dziewczyny po badaniach: Gratuluje udanych badan 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.dziewcząt grono rośnie 🙂 ostatnio same dziewuszki 🙂 na końcu bo się wstydza i nie dały się podejrzeć od razu 😎 u mnie na obiad wczorajsza pyszna ogórkowa i leczo robię. w tym roku jeszcze nie robiłam więc pójdzie szybciutko 🙂 nie chcę sobie pochlebiać ale każdy lubi moje leczo 🙃
zmartwiłam się wczoraj bo po kochaniu z mężem taki mnie skurcz złapał w dole brzucha jak jeszcze nigdy...i brzuch mi się twardy zrobił strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 🙂
Beata super, że wszystko ok 🙂
Agami ale teraz już dobrze z Tobą i oczami 🤔
U nas taki ukrop, że ledwo się da wysiedzieć 40C, więc korzystam z tego słońca i już czwarty automat leci z ciuszkami dziecięcymi, no i na dziś koniec, bo nie mam już gdzie tego suszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
meliska obstawiam ze przy tej temperaturze pierwsze juz suche 🙂

już prawie dosycha, bo na pierwszy rzut poszły grube kurtki i kombinezoniki, ale i tak już koniec, bo albo zajadę automat albo siebie 😉 do wieczora wszystko wyschnie, jutro jeszcze dwa prania, a później sama przyjemność - prasowanie 🤢 ale na szczęście u nas upały do jutra, bo chyba bym się rozpuściła nad tą deską do prasowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ! Siedzę w domu od popołudnia bo chyba 50 stopni na polu 🤔 taki upał że juz 3 raz się przebierałam i w końcu chodzę w sukience 😆
Meliska gratuluje dziewuszki 😉
Katja super, że się wszystko wyjaśniło 🙂 i już w końcu możesz być spokojna.
Dziewczyny uważać przy tych remontach, bo ja tak szalałam że groziło pogotowie w tamtym tygodniu od tego sprzątania zamiatania i mycia miałam takie skurcze że pół nocy prze-ryczałam w łóżku. Teraz dopiero robię spokojniej i proszę o pomoc - wydawało mi sie wczesniej że jestem niezniszczalna i przecież mogę wszystko.
Pozdrawiam z upalnej małopolski !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku dziewczyny wy nazekacie na 30 stopni w pl zapraszam do mnie ja sie rozpuszczam juz mam dosc tego goraca poprostu niedaje rady !!! masakra jest mi ciezko i poprostu licze dni do pazdziernika codziennie u nas garowa nawet w nocy spac niemoglam od 3 godziny

kto sie zamieni ja tutaj deszcy i wiatru juz od dawna niewidze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...