Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spokojnie nie rodze chyba jeszcze... juz mi lepiej... polezalam.....i jest lepiej.... juz nie boli tak bardzo... powoli sie chyba wycisza....idac za rada Marzenki bede sie obserwowala al ena izbe nie jade bo mnie zostawia na bank.,. nikt w 39 tygodniu mnie nie pusci do domku... wiec posiedze tu z wami.... 🙂 dziekuje za troske... nie myslalam ze taka burze tu rozpetam.... myslalam ze coq albo wanila tak mialy i chcialam zzapytac po ilu godzinach minelo :P a wy mnie juz na porodowke chceice wyslac 😉)zreszta jak i moj maz.... bo juz chce jechac.... nie nie nigdzie nie ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Agami jeśli masz możliwość to zadzwoń do położnej,lekarza albo na pogotowie i zapytaj,Twoja ciąża jest już donoszona i możesz rodzić w każdej chwili jak i tą ciążę przenosić 😉 tutaj jedynie można Ci napisać,że któraś tak miała albo nie miała,tutaj nie ma lekarza a z tego co piszesz to według mnie taki ból i do tego ból krzyża mogą świadczyć o tym,że możesz zaczynać rodzić. A czop? Odszedł Ci wcześniej? Albo inne oznaki? Z tym,że czop wcale nie musi odejść wcześniej a równie dobrze przy samym porodzie 🥴

czop nie odszedl szyjka jest w stanie idealnym.. bo wizyte mialam niecaly tydzien temu i nie zapowiada sie na porod bo maly bardzo wysoko bo polozenie miednicowe....wody nie odeszly...
czekam w domku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
spokojnie nie rodze chyba jeszcze... juz mi lepiej... polezalam.....i jest lepiej.... juz nie boli tak bardzo... powoli sie chyba wycisza....idac za rada Marzenki bede sie obserwowala al ena izbe nie jade bo mnie zostawia na bank.,. nikt w 39 tygodniu mnie nie pusci do domku... wiec posiedze tu z wami.... 🙂 dziekuje za troske... nie myslalam ze taka burze tu rozpetam.... myslalam ze coq albo wanila tak mialy i chcialam zzapytac po ilu godzinach minelo :P a wy mnie juz na porodowke chceice wyslac 😉)zreszta jak i moj maz.... bo juz chce jechac.... nie nie nigdzie nie ide 🙂



buuuuu 😜 a ja juz podekscytowana jak po jakimś energetyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
Agami napisał(a):
spokojnie nie rodze chyba jeszcze... juz mi lepiej... polezalam.....i jest lepiej.... juz nie boli tak bardzo... powoli sie chyba wycisza....idac za rada Marzenki bede sie obserwowala al ena izbe nie jade bo mnie zostawia na bank.,. nikt w 39 tygodniu mnie nie pusci do domku... wiec posiedze tu z wami.... 🙂 dziekuje za troske... nie myslalam ze taka burze tu rozpetam.... myslalam ze coq albo wanila tak mialy i chcialam zzapytac po ilu godzinach minelo :P a wy mnie juz na porodowke chceice wyslac 😉)zreszta jak i moj maz.... bo juz chce jechac.... nie nie nigdzie nie ide 🙂



buuuuu 😜 a ja juz podekscytowana jak po jakimś energetyku


w pierwszej chwili przeczytało mi sie : " jak po jakims erotyku" i juz chcialam zapytac co ty robiłas?!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dziewczyny miala ktoras silny bol podbrzusza jak na okres plus bole krzyza?? prysznic cieply nie pomaga 😞


Agami spokojnie. Mialam tak dwa tygodnie temu chyba. Bol caly pozny wieczor i o 2 w nocy prysznic - usnelam z bolem, ale ustalo... a o 7sie zaczelo. Tak jak piszesz podbrzusze plus krzyz. Ale moze skonsultuj to z lekarzem.

Aga gratuluje udanej wizyty!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj dziewuszki, jakos mi smutno dzisiaj 😞...taka bez zycia i wogole, same zle mysli, wlasnie sobie poplakalam bo pomyslalm ze jak mala sie urodzi to moj nie bedzie mi pewnie pomagal, bo ma teraz nawal pracy i ze bede miala depresje poporodowa i wyprowadze sie do mamy...matko, jakies schizy mnie dopadly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Agami napisał(a):
dziewczyny miala ktoras silny bol podbrzusza jak na okres plus bole krzyza?? prysznic cieply nie pomaga 😞


Agami spokojnie. Mialam tak dwa tygodnie temu chyba. Bol caly pozny wieczor i o 2 w nocy prysznic - usnelam z bolem, ale ustalo... a o 7sie zaczelo. Tak jak piszesz podbrzusze plus krzyz. Ale moze skonsultuj to z lekarzem.

Aga gratuluje udanej wizyty!!! 🙂 🙂

no ja ostatnio na wizycie go pytalam bo mialam lekkie bole w nocy.... i powiedzial po badaniu na fotelu i usg ze jest ok... ze to macica pracuje poprostu sie szykuje... ale dzis to serio sie wystraszylam... ale dobrze jednak skojarzylam ze ktos juz u nas tak mial i nie urodzil 🙂)) wiec trzymamy sie opcji ze jeszcze czas co coq? 🙂)a powiedz ty konsultowalas ze swoim lekarzem to po tej akcji?
pammat kurier expresowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dycham dzis juz ledwo 🤨
Nie dosc, ze wczesnie wstalam, bo juz o 10.30, to labolatorium zaliczylam, Carrfourra, obiad mezowi przygotowalam, powalczylam do konca z komoda, przetargalam ja w kacik Yasminowy i w ogole naglowilam sie jak ja gdziekolwiek upchnac - cholera jak tu malo jest miejsca 😮 Wyskoczylam na drugie zakupy i ledwo zyje juz!!! A jeszcze chce sie owym kacikiem zajac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki chwilke mnie nie było także pewnie nie ogarnę wszystkiego więc z góry przepraszam
gratulacje dla gugi i jej córeczki
u mnie różnie ale nie najgorzej strasznie krzyże dają mi popalić czasami aż płakac mi się chce po za tym jakieś chrostki po nogach mi wyskakują jakby uczulenie masakra.
Mam nadzieję że u was wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...