Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze pol miesiace i wszystkie bedziemy rozpakowane.
Pam trzymam kciuki za Ciebie,zebys poszla do szpitala szybciutko urodzila i wrocila.
Buziole dziewczyny ja ide z powrotem do wyrka, bo mnie chorobsko trzyma i mialam temperature.
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już wykąpani i pojedzeni 🙂 przy dobrych wiatrach mała 3 godzinki pośpi, więc jeszcze 2 godziny luzu... ale trzeba rwać do spania, żeby człowiek się też choć troszkę zdrzemnął...
Aniqa dzięki za info z tym biustonoszem... już nie dyndam cycami... a wkładki testuję lovi i tomme tippe... jak sprawdzę to dam znać
Mamunie a używacie smoczka??? bo moja to najchętniej by przy cycu spała, więc smoczek to w naszym przypadku jakieś rozwiązanie... mogę się spokojnie oddalić 😉 a jak już głęboko zaśnie to zabieramy
A gdzie się podziewa Pammat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
My też już wykąpani i pojedzeni 🙂 przy dobrych wiatrach mała 3 godzinki pośpi, więc jeszcze 2 godziny luzu... ale trzeba rwać do spania, żeby człowiek się też choć troszkę zdrzemnął...
Aniqa dzięki za info z tym biustonoszem... już nie dyndam cycami... a wkładki testuję lovi i tomme tippe... jak sprawdzę to dam znać
Mamunie a używacie smoczka??? bo moja to najchętniej by przy cycu spała, więc smoczek to w naszym przypadku jakieś rozwiązanie... mogę się spokojnie oddalić 😉 a jak już głęboko zaśnie to zabieramy

ja z wielkimi oporAMI ALE CZASAMI DAJE...jak nie hcce spac. troche sie boje, bo mala miala od poczatku problemy ze ssaniem a smoczek podobno jeszcze bardziej to wypacza. Ale jak mala daje czadu i potrafi nie spac po 6 godz z rzedu to daje tego smoka
A gdzie się podziewa Pammat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
no i pochwalilam dzien przed zachodem slonca...myslalm ze mala bedzie spala do polnocy, a tu sie babel obudzil..a cyce puste..cholercia, cos czuje ze znowu se nie pospie...
żegnam sie, córka wzywa:-)


Kurde Aniqa ja tez kombinuje. Potrzymalam ja troche miedzy 18.30 a 20.00 no ale w rezultacie usnela.
Nie wiem co da moja kombinacja, ale planuje jeszcze kapiel i troche z nia posiedziec, bo mi zalezy zeby tak od 1 w nocy spala, obudzila sie na jedzenie i spala dalej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
My też już wykąpani i pojedzeni 🙂 przy dobrych wiatrach mała 3 godzinki pośpi, więc jeszcze 2 godziny luzu... ale trzeba rwać do spania, żeby człowiek się też choć troszkę zdrzemnął...
Aniqa dzięki za info z tym biustonoszem... już nie dyndam cycami... a wkładki testuję lovi i tomme tippe... jak sprawdzę to dam znać
Mamunie a używacie smoczka??? bo moja to najchętniej by przy cycu spała, więc smoczek to w naszym przypadku jakieś rozwiązanie... mogę się spokojnie oddalić 😉 a jak już głęboko zaśnie to zabieramy
A gdzie się podziewa Pammat?


Smoczek? Ratowalam sie w nim w szpitalu jak Malutka na glodzie byla. Teraz jak swoje hosterie to tez probuje ja nim uspokoic. Ale spac z nim to raczej chyba nie potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzę że troszkę mnie nie ma i już jestem poszukiwana 😎 spokojnie jak coś to będę pisała albo się komunikowała z odpowiednimi osobami 🙂
jutro wstawka na 9 na IP 😞
i jesteście bardzo kochane że wpuszczacie mnie w kolejkę bo jestem najbardziej przeterminowana ale i tak ta mała koza nie chce wyleź 🤨
no nic będę jeszcze kukać na telefonie a jakby co to się odezwę jutro jak już będę rozpakowana na patologi po badaniu i może się dowiem co i jak ..
rozmawiałam z novaM przez telefon mówi że nie ma neta w telefonie a wykupiła pakiet więc jak pójdzie do tej swojej sieci to zrobi mega rabane bo przez to teraz będzie do tyłu i nie może sobie poczytać co się tu u nas dzieje..
w razie czego DOBRANOC chyba że będziecie pisać to popiszę z wami jeszcze 🙂
aaaa i leci o 22:30 JESTEM W CIĄŻY I...... na TLC dla zainteresowanych 😘 trzymajcie się brzuchy i mamusię wracam tu rozpakowana ale na łączach będę cały czas z wami 😎 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
melduje się 😎

A już myślałam, że Cię chytło 😜 a miałaś szwagierce prezentu nie robić... ale widzę twarda jesteś 😉
No i ktoś musi być na stanowisku dowodzenia... pamiętaj Pammat... czujność, chytrość i przebiegłość 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nie nie chytło mnie 😞 🙃
trochę wam przyznam że jest mi przykro że jutro muszę iść na patologię 🤨
mój M smutny.. stefanek mój też wyczuwa no serce mi się kroi .. 🤨
nic nie zrobię muszę być dzielna i cierpliwie czekać na swoją godzinę ZERO..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
ale tu dziecięco się zrobiło 🙂 🙃 🙃

nooo:P ja to jeszcze w kwesti tej nie mam co się wypowiadać, bo nie wiem jak to moje dzieciątko będzie się zachowywało... Jak się czujesz??


no mam takie bóle dziwne, brzuch mi twardnieje prawie cały czas... no ciekawe czy Maciek zechce wyjść sam i kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
no i pochwalilam dzien przed zachodem slonca...myslalm ze mala bedzie spala do polnocy, a tu sie babel obudzil..a cyce puste..cholercia, cos czuje ze znowu se nie pospie...
żegnam sie, córka wzywa:-)

chętnie bym Ci szklaneczkę odstąpiła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAMM GŁOWA DO GÓRY 🙂 MARZENE TEZ WZIEŁO TAK NAGLE WIĘC...MOŻE JUTRO RANO PRZECZYTAMY ŻE TOBIE TEZ "CHLUSNEŁO" W NOCY 🙂 NIE DENERWUJ SIE TYLKO 😘 PS.A MOŻE "OLEJKU BYŚ SE ŁYKŁA" ????? :p HEHEH
A CO DO NASZYCH MAMUSIEKTO JAK POCZYTAŁAM O TYCH CYCKOWYCH WASZYCH MLEKOTOKACH,BÓLACH I OBGRYZIONYCH SUTACK TO BRRRRRRRR AZ MNIE OTRZEPAŁO!!!BOJE SIĘ JAK TO Z CYCKAMI BEDZIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
PAMM GŁOWA DO GÓRY 🙂 MARZENE TEZ WZIEŁO TAK NAGLE WIĘC...MOŻE JUTRO RANO PRZECZYTAMY ŻE TOBIE TEZ "CHLUSNEŁO" W NOCY 🙂 NIE DENERWUJ SIE TYLKO 😘 PS.A MOŻE "OLEJKU BYŚ SE ŁYKŁA" ????? :p HEHEH
A CO DO NASZYCH MAMUSIEKTO JAK POCZYTAŁAM O TYCH CYCKOWYCH WASZYCH MLEKOTOKACH,BÓLACH I OBGRYZIONYCH SUTACK TO BRRRRRRRR AZ MNIE OTRZEPAŁO!!!BOJE SIĘ JAK TO Z CYCKAMI BEDZIE 😞

Candys najważniejsze to, żeby ktoś Ci pomógł... akurat w czasie kiedy rodziłam były 4 porody i zbyt mało personelu, który mógłby się tobą profesjonalnie zająć 😞 i jedna noc nieumiejętnego przystawiania do piersi wystarczyła... 🤢 chociaż chodziłam na szkołę rodzenia i przeczytałam milion poradników... praktyka czyni mistrza 😉 a my mamusie po przejściach będziemy Wam doradzać jak najlepiej... z nami nie zginiecie 🙂
ok spadam... pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Cześć 🙂
Widzę, że atmosfera napięta... albo oczekiwanie... albo zmęczenie...
U mnie nocki różne, ale role mamy podzielone... tatuś przewija, a ja karmię 😉 a cycki jak balony... nigdy takich nie miałam i twarde jak skała, aż się o nie boję 😮 dlatego z przyjemnością Julcię przystawiam... niech działa 😜 bo laktatorem próbowałam, ale uczucie odrywanych sutków mnie zniechęciło 😮 a jak patrzę na tą moją perełeczkę to ból mniejszy 🙂


Boze 😮 z moich sie dzis leje. Wkladki przemokly, ze az stanik mokry. A ile sie na lalo na spodnie jak chcialam mala nakarmic, Szok.
Marika nabrzuszek mala? no sprobuje !!


coq albo próbuj jak Aniqa1111 budzić małą przed kąpaniem i nie dać jej spać 🙂 zresztą z tego co pamiętam to jej to chyba położna doradzała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Połozna nam mówiła, że można strumieniem ciepłego powietrza na brzuszek maluszka spróbować. tylko trzeba brdzo uważać przy tym sposobie.
Moja koleżanka sprowadza z Niemiec takie kropelki na kolki i dopiero to pomogło, nic innego nie działało !
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was - tak trzymać mamunie !


moja siostra też je kupowała na kolkę krople-sab simplex , bo suszarka i ciepłe pieluszki na brzuszku malej nie pomagały.......

ale nasze mamusie to chyba z kolkami jeszcze problemu nie mają..... i tego im życze by ich nie miały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...