Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ale pusto na forum 🤨
Kasia 1 lub 2 to minimum 😎 ale teraz jak wraca po polnocy z pracy to raczej tych godzin sie trzyma. Wstyd sie przyznac, ale pamitam jak w zeszlym roku w jakies ferie chodzlismy spac 4-5 i budzulismy sie 15-16 😁


hehehe mamy to samo^^ Jak tam Yasmine?? Jakie witaminy jej podajesz?


Tak mi przepisano, jakies francuskie zwyczaje 🙃

Wlasnie czka 🙃 Ciesze sie bi od godziny nie spi tylko sie rozglada 🙂 Awitaminki: D codziennie i K raz w tygodniu.

A dlaczego K tylko raz w tygodniu? Ja witD+K daję codziennieod drugiego tygodnia. Wcześniej tylko D. Z tego co wiem jak sie karmi mlekiem modyfikowanym to się K wcale nie daje


Tak mi przepisano, jakies francuskie zwyczaje 🙃


haha, ale Ty dziecko po polsku chowaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
haha, ale Ty dziecko po polsku chowaj 😉


Ba, nie inaczej 😉
Z reszta moj ukochany piecioletni siostrzeniec na wiesc o narodzinach juz sie martwil w jakim jezyku bedzie sie komunikowac z kuzynka 😁 Wiec po polsku musi byc wszystko 😆


nic się nie martw ja mam 3-letniego siostrzeńca w stanach i jak przyjeżdżaja to mówi do córek mojej drugiej siostry come on, lets go itd......bo wiadomo ze angielski łatwiejszy 🙂
ale po tygodniu już go moje polskie siostrzenice na tyle przerabiają że nawet jak już wraca do stanów to do dzieciaków w przedszkolu po polsku mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
haha, ale Ty dziecko po polsku chowaj 😉


Ba, nie inaczej 😉
Z reszta moj ukochany piecioletni siostrzeniec na wiesc o narodzinach juz sie martwil w jakim jezyku bedzie sie komunikowac z kuzynka 😁 Wiec po polsku musi byc wszystko 😆


nic się nie martw ja mam 3-letniego siostrzeńca w stanach i jak przyjeżdżaja to mówi do córek mojej drugiej siostry come on, lets go itd......bo wiadomo ze angielski łatwiejszy 🙂
ale po tygodniu już go moje polskie siostrzenice na tyle przerabiają że nawet jak już wraca do stanów to do dzieciaków w przedszkolu po polsku mówi 🙂

hahaha dobry 😁 No ja do Malej po polsku mowie, zeby sie uczyla jezyka 🙂 Niech wie, ze jest Polka w polowie 😆
A co do pieluszek to od poniedzialku zuzylam 19- czyli malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
haha, ale Ty dziecko po polsku chowaj 😉


Ba, nie inaczej 😉
Z reszta moj ukochany piecioletni siostrzeniec na wiesc o narodzinach juz sie martwil w jakim jezyku bedzie sie komunikowac z kuzynka 😁 Wiec po polsku musi byc wszystko 😆


nic się nie martw ja mam 3-letniego siostrzeńca w stanach i jak przyjeżdżaja to mówi do córek mojej drugiej siostry come on, lets go itd......bo wiadomo ze angielski łatwiejszy 🙂
ale po tygodniu już go moje polskie siostrzenice na tyle przerabiają że nawet jak już wraca do stanów to do dzieciaków w przedszkolu po polsku mówi 🙂

hahaha dobry 😁 No ja do Malej po polsku mowie, zeby sie uczyla jezyka 🙂 Niech wie, ze jest Polka w polowie 😆
A co do pieluszek to od poniedzialku zuzylam 19- czyli malo.


wow.... no to powiem wam ze my juz w sumie chyba 3 opakowania zjechalismy.... kupa co 3 godziny zmieniana wiec idzie to jak woda a czasem zmienie pieluche a on od razu zalatwi kolejna;p hehehe tylko je i produkuje ten nasz kubus ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak nadal na jedynkach jestem bo jeszcze mi nie przekroczyl 4 kg i sa narazie ok... mam jeszcze 1,5 paczki pozniej kupie juz 2... ja nie łykam nic.. ale musze zrobic poziom zelaza bo ja i moja anemia to pewno sie uaktywni jak maly tak zemmnie ciagnie... ja podaje witamine k i d... najpierw dawalam mu k po 3 dniach wlaczylam d... polozna kazala k wlaczyc chyba po kilku dniach od powrotu ze szpitala.. wiec chyba 8 doba do byla.. tak samo mam wbite w ksiazeczke zdrowia jego by dawac... wiec dajemi jedna kapsulke laczonej k+d no i te krople mu daje na te ulewanie i juz jest ciut lepiej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
siemianero my juz w domu ! ja pierdziele co za hardkor , siedze na kółku, szwy po samą dupe, suty jak wentyle , płacze z bólu na zmiane i sie ciesze ze juz po
niedługo opisze moj porod tylko niech odżyje bo narazie 7 kg zostało na porodówce i chodze blada jak ściana

To od czego to zalezy? Mnie po szyciu nico nie jest. Szyja jak leci, jak worek kartofli czy to nasze predysozycje sprawiaja, ze sie siedzi na kolku, albo nic nie boli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
lepiej chyba żebym urodziła już bo znowu zaszalam na allegro , kolejny kocyk, smoczki, podusia klin......
ciągle jeszcze a "na pewno sie przyda ..............." 🙂

heheh skąd ja to znam "na pewno sie przyda ..............."... 😁 Ja to potrafię kilka razy dziennie wejść na allegro->dla dzieci 😁 i szperać....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
marika321 napisał(a):
lepiej chyba żebym urodziła już bo znowu zaszalam na allegro , kolejny kocyk, smoczki, podusia klin......
ciągle jeszcze a "na pewno sie przyda ..............." 🙂

heheh skąd ja to znam "na pewno sie przyda ..............."... 😁 Ja to potrafię kilka razy dziennie wejść na allegro->dla dzieci 😁 i szperać....:P


aż nie chce myśleć co M powie jak przyjdzie paczka.... najgorzej to mam z tymi kocykami są takie boskie 🙂

jeszcze tylko muszę ten nawilżacz przemyśleć 🙂

ale to wszystko z winy......................za duzo wolnego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anika_77 napisał(a):
Hejka śpiochy 🙂 😉
Baśka Florek jest słodziusi 🙂 na fb wyczytałam ze tez masz zastrzyki 🙂 a tak to jak tam opieka w szpitalu ?

Dzieki bardzo. Tak mam zastrzyki dostalam ich 10 😞 sama nie umiem sobie nic wbic wiec moja mama mi robi 🙂
Opieka w szpitalu bardzo fajna. Nie bylo zadnego problemu odpowiadali na moje pytania i doradzali co zrobic w roznych sytuacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no ..porozmawiamy jak wszytskie urodzą. bo mam wiele pytań i tego sie nie spodziewałam w sensie nie byłam sobie w stanie wyobrazic bólu porodowego , i teraz nie wiem co myslec
w kazdym badz razie prosiłam o znieczulenie, chyba mialam kryzys 7 cm i znieczulenie dostałam


witaj Ulka,
biedaku!!! spoko wszystko przejdzie, a my jeszcze przed wszystkim!! az sobie wspolczuje 😜
jakie znieczulenei dostalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
no ..porozmawiamy jak wszytskie urodzą. bo mam wiele pytań i tego sie nie spodziewałam w sensie nie byłam sobie w stanie wyobrazic bólu porodowego , i teraz nie wiem co myslec
w kazdym badz razie prosiłam o znieczulenie, chyba mialam kryzys 7 cm i znieczulenie dostałam


Podobnie, przy 6 cm o epidural prosilam, bo myslalam, ze wyjde z siebie.
Chyba jak nie ma opcji to sie zniesie bol, ale jak jest swiadomosc, ze wziac mozna to sie bierze. Mnie dodatkowo maz nacoskal na znieczulenie, bo cazil mojej idei rodzenia i walczenia z bolem, a przy kazdym moim ataku, chyba sam mial atak bolu. boze ale on bym wkurzony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
no Basienka pisz jak sobie radzisz w domciu 🙂

Maly to wielki ssak wiec sie smoczek bardzo przydaje 🙂
Mama mi pomaga bo wziela sobie opieke na mnie 🙂 wiec mi bardzo pomaga. Mnie jeszcze troche ten brzuch ciagnie i chodze wolno dosc zeby sie nie przemeczac, ale jest ok 🙂
Maz mi bardzo pomaga. Nocki sa w miare tzn wlacza mu sie czuwanie miedzy 12-3 i wtedy trzeba uspokajac 🙂 Moj maz daje rade 🙂 uspokaja go potem o 3 kamienie i wstaje dopiero kolo 8 🙂
W przyszlym tygodniu pierwsza wizyta u pediatry, wiec zobaczymy co powie i ile juz podrosl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...