Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat ty jak laska z tlc;DD hehe z komorka w reku... super ze dobrze sie czujecie bo chyba sie musisz dobrze czuc skoro nie spisz teraz jak mala spi 😜 korzystaj kochana bo dzieciaczki jak wracaja do domku to sie zmieniaja w male diabelki nocne;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
pam gratuluje
słoneczko ja mam ten sam termin co ty więc cierpliwie czekam w końcu się do czekamy my niestety jesteśmy jedne z tych ostatnich


Gratulacje pam!!! rubi ja mam na 31.12. ale mam juz nieregularne skurcze...a ty?lekarz na ostatniej wizycie we wtorek powiedzial mi, ze do swiat moge byc juz po bo glowka juz jest nisko wcisnieta w miednice i szyjka skrocona byla 0,5cm. Poczekamy zobaczymy, torba do szpitala spakowana. No niestety jestesmy jedne z ostatnich 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi we wtorek powiedział tak dół otwarty góra zamknięta ale wszystko może się wydarzyć nawet w ciągu 2- 3 dni od wczoraj brzuch ,mnie pobolewa i kłuje i tyle nic więcej się niedzieję więc pewnie przenoszę jak poprzednią ciąże 9 dni to czekanie jest najgorsze a spakowana tez jestem i czekam tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
mi we wtorek powiedział tak dół otwarty góra zamknięta ale wszystko może się wydarzyć nawet w ciągu 2- 3 dni od wczoraj brzuch ,mnie pobolewa i kłuje i tyle nic więcej się niedzieję więc pewnie przenoszę jak poprzednią ciąże 9 dni to czekanie jest najgorsze a spakowana tez jestem i czekam tak samo 🙂


mnie tez pobolewa jak na okres, w sumie lepiej juz urodzic w nowym roku 🙂 ale najwazniejsze, zeby bylo zdrowe 🙂 trzymam kciuki za ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAMY NOVA M!!!NARESZCIE WRÓCIŁAŚ,GRATULACJE DLA PAM-ZUCH DZIEWCZYNY!!!
JA SOBIE DZISIAJ TAAAKI SPACER ZAFUNDOWAŁAM ŻE HEJ....ALE JAK NARAZIE DALEJ TE SAME OBJAWY I KAROL NIC A NIC NIE CHCE WYCHODZIĆ.CZEKAM WIĘC CIERPLIWIE NADAL......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Cos czuje, ze dzis pusto na forum bedzie 🤔

A gdzie Kasiunia? 😎

jestem jestem^^ Dziś przyjechali moi rodzice i przywieźli mi łóżeczko 🙃 🙃 🙃 Z całej tej euforii oczywiście zmobilizowałam mojego M i już łóżeczko jest złożone^^ Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć "son came!" hihi 🙃 🙃 Ale mi się humor poprawił 😁 😁
PAMM gratulacje!!!! no teraz to już trzeba doprowadzić do spotkania Konsti z Kajtkiem i iść do kościoła zaklepać termin^^
A wiecie coś jak tam AGA????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Cos czuje, ze dzis pusto na forum bedzie 🤔

A gdzie Kasiunia? 😎

jestem jestem^^ Dziś przyjechali moi rodzice i przywieźli mi łóżeczko 🙃 🙃 🙃 Z całej tej euforii oczywiście zmobilizowałam mojego M i już łóżeczko jest złożone^^ Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć "son came!" hihi 🙃 🙃 Ale mi się humor poprawił 😁 😁
PAMM gratulacje!!!! no teraz to już trzeba doprowadzić do spotkania Konsti z Kajtkiem i iść do kościoła zaklepać termin^^
A wiecie coś jak tam AGA????????????


Konsti z Kajtkiem 😁
A czy nasze zmowiny aktulne? 😎 😁
Jak jest lozeczko to sie czuje w pelni nadejscie maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Cos czuje, ze dzis pusto na forum bedzie 🤔

A gdzie Kasiunia? 😎

jestem jestem^^ Dziś przyjechali moi rodzice i przywieźli mi łóżeczko 🙃 🙃 🙃 Z całej tej euforii oczywiście zmobilizowałam mojego M i już łóżeczko jest złożone^^ Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć "son came!" hihi 🙃 🙃 Ale mi się humor poprawił 😁 😁
PAMM gratulacje!!!! no teraz to już trzeba doprowadzić do spotkania Konsti z Kajtkiem i iść do kościoła zaklepać termin^^
A wiecie coś jak tam AGA????????????


Konsti z Kajtkiem 😁
A czy nasze zmowiny aktulne? 😎 😁
Jak jest lozeczko to sie czuje w pelni nadejscie maluszka 🙂

no ba wszystko aktualne, tylko nie wiem na co ten mój czeka^^ ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat gratuluję 😘 i w końcu największa jęczka doczekała się swojej księżniczki 😘 😘
NovaM witaj w "domu"
Moja dziś zły dzień... od cyca ciężko ją oderwać... ale wiadomo... czuła, że teściowa moja przyjeżdża 😜 bo teraz od godziny śpi jak aniołeczek...
A tak na poważnie zastanawiam się czy pokarmu nie za mało... przez ostatnie dni miałam nawał i ratowałam się herbatą z szałwii... może przedobrzyłam 🤨 i teraz popijam wspomagającą laktację i bez biustonosza ganiam... mam nadzieję, że w nocy uda się oko skleić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...karmienie...ciężki temat...
Z Olą bezproblemowo poszło od pierwszej chwili, a teraz w pierwszą nockę mleka mi "zabrakło" 🤔
No i przystawiam tak do tej pory małego żeby mleczko wróciło ale niestety dokarmiam chociaż na noc bo każda byłaby nieprzespana 🤔
Po cichutku liczę na dobę nr 5 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hmm...karmienie...ciężki temat...
Z Olą bezproblemowo poszło od pierwszej chwili, a teraz w pierwszą nockę mleka mi "zabrakło" 🤔
No i przystawiam tak do tej pory małego żeby mleczko wróciło ale niestety dokarmiam chociaż na noc bo każda byłaby nieprzespana 🤔
Po cichutku liczę na dobę nr 5 🤪

No u mnie w 5 dobie to normalnie sikało 😁
A tak to wcześniej problemów nie było...z ilością... bo pogryzione masakrycznie... po posiłku 3 godzinki snu... a dziś jakiś kosmos 🤢 znaczy się teściowa 😜 chyba przespała tyle co udało jej się przy cycku zdrzemnąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...