Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,

Guga gratulacje dziewczynki 🙂
Witam nowa grudnioweczke 😆

Asia trzymam kciuki ze maz poszedl po rozum do glowy i tak dziewczyny mowia jak pojdzie na wesele nie wposzczaj go do domu niech idzie sie gdzie indziej przespac. Badz twarda.

U mnie dzis sloneczko 😁w koncu wyszlo. Poszlismy rano na zakupy z mezem, po drodze spotkalam moja mame 😁 wypilismy herbatki i zjedlismy ciacho. A potem jakos mnie zmoglo i zamiast sie uczyc poszlam spac 😉 teraz Mama kosi trawe a maz rozwala kominek w laubie 😁 Najwyzsza pora rozpoczac nauke jeszcze tylko dzis, jutro i w Poniedzialek egzamin no i koniec nauki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
Ja tez byłam bez wizyty i usg ponad 6 tyg... wiem ze mozna zwariowac ale juz niedługo 🙂 😜
A jakie Ula ma przeczucie? Moje sny sie sprawdziły : na ODWRÓT 😉


guga moje sny tez zawsze sprawdzaja sie na odwrot 🙂
Gratulacje, nie moge jeszcze znalesc tego postu ale slyszalam ze bedzie dziewczynka!! 🙂

u nas maly daje popalic coraz bardziej. budzi mnie o 6 rano kopniakami w pecherz!! a potem ja chce spac a on fika w najlepsze... 😉 Teraz jest coraz fajniej, bo czuje go nawet jak cos robie, w sklepie, jak chodze 🙂 ale najbardziej rano i podczas jedzenia.
kupilismy maluszkowi bajki jana brzechwy i bedziemy mu czytac bo zaraz 5ty miesiac sie zaczyna i podobno dzieci juz slysza 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂
my właśnie z pracy wróciliśmy i po obiadku odpoczywamy, jutro tez praca bo przed urlopem musimy wszystko nadrobić;/
Guguś gratuluje księżniczki 🙂
Coquelicot witam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanie-zastanawiałyście się nad kupnem monitora oddechu dla Waszych maleństw? własnie przeglądam na allegro rzeczy które chcemy kupić i trafiłam na takie monitory i kurcze wcześniej o tym nie myślałam ale chyba kupie taki dla własnego spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Rita za przywitanie 🙂
Co do pytania, ja raczej o takim sprzecie nie myslalam. Mam troche sceptyczne do kupowania wielu rzeczy, ktore sie proponuje rodzicom, a wlasciwie wmawia im, ze tego potrzebuja.
Ale kto wie moze sie komus to przydaje i warto sie zastanowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem ze teraz to wymyślają coraz to więcej takich rzeczy, kiedyś nic takiego nie było i nasze mamy tez nas odchowały ale czytam tak teraz opinie na ten temat, dziewczyny wypowiadaja się jak to budzą się w nocy-widzą zielone migające światełko na tym monitorku i zasypiaja spokojnie dalej i myśle że wydajemy dużo więcej pieniędzy niż te 300 zł na jakieś duperele że naprawde warto je wydać na coś co może i nie bedzie potrzebne ale sprawi że będziemy spokojniejsze 🙂 tak że ja już postanowiłam że to kupie, może i nie potrzebnie ale nie darowała bym sobie gdyby odpukać coś się stało 🙂
i koniec z buszowaniem w necie bo znowu coś wymyśle hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
dziewczyny mam pytanie-zastanawiałyście się nad kupnem monitora oddechu dla Waszych maleństw? własnie przeglądam na allegro rzeczy które chcemy kupić i trafiłam na takie monitory i kurcze wcześniej o tym nie myślałam ale chyba kupie taki dla własnego spokoju 🙂

ja raczej jestem zdecydowana, mam na oku taki angelcare, w komplecie z elektroniczną nianią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Rita napisał(a):
dziewczyny mam pytanie-zastanawiałyście się nad kupnem monitora oddechu dla Waszych maleństw? własnie przeglądam na allegro rzeczy które chcemy kupić i trafiłam na takie monitory i kurcze wcześniej o tym nie myślałam ale chyba kupie taki dla własnego spokoju 🙂

ja raczej jestem zdecydowana, mam na oku taki angelcare, w komplecie z elektroniczną nianią


mysle ze warto... kiedys nie bylo tyle urzadzen, ale kiedys to tez smiertelnosc okolourodzeniowa byla wieksza i w ogole kiedys antybiotykow tez nie bylo, no ale swiat idzie do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagaaa, ale zrobiłaś smaka tym grilem 🙂 ja chyba na wszystko już tak reaguję, to znaczy o czym nie pomyślę to bym zjadła 😜 spotkałam dziś koleżankę, która stwierdziła krótko - trochę cię wytłuściło 😮 tak mnie to ruszyło, że jutro lecę z mężusiem na basen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam juz dosc na dzis nauki. Jeszcze jeden dzien i bedzie z glowy 😁 oby bylo pozytywnie 🙂

Co do monitora oddechu.... zastanawialam sie nad tym, ale zaplanowalismy ze na samym poczatku dziecko bedzie spalo z nami w tej samej sypialni, wiec nie powinno mi to byc potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam nikt mi nie odpowiedział na moje zapytanie o tarczycy i w ogóle cóż. wiecie co mam inne pytanie czy wy macie normalnie twardy brzuszek jak chodzicie bo ja mam twardy mi się wydaje że za bardzo ale oprócz tego nic mi nie jest!!!! nie wiem
Ja dziś spędziłam nawet nawet dzień byłam na zakupach kupiłam z mężem rolety i tak w ogóle to posiadówka i tyle!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was z ranka samego!!!!! ja wstalam po 8 rano!!!! zjadlam sniadanko i siedze sobie!!!! Wiecie co dziewczynki moj dzidzius tak rzadko kopie kurcze!!!! teraz jak siedze to tak pojedyncze lekkuciutkie kopniaczki ale to malo 😞 coz !!!!!!
Dzis niedziela wiec bedzie niezla nuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
witam was z ranka samego!!!!! ja wstalam po 8 rano!!!! zjadlam sniadanko i siedze sobie!!!! Wiecie co dziewczynki moj dzidzius tak rzadko kopie kurcze!!!! teraz jak siedze to tak pojedyncze lekkuciutkie kopniaczki ale to malo 😞 coz !!!!!!
Dzis niedziela wiec bedzie niezla nuda


Hej,
Nie przejmuj sie tak tym ze go nie czujesz. Ja chyba dzis poczulam jeden raz (bo az brzuch mi sie poruszyl). Jeszcze bedziesz miala dosyc tego jego kopania. wiem ze na samym poczatku to tak jest ze sie czeka na pierwsze ruchy, ale niestety czasem trzeba czekac dosc dlugo....

Glowa do gory jutro masz badania zobaczysz jak sobie fika, a jak przyjdzie pora zebys czula go czesciej to na pewno poczujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...