Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam was w tym pochmurnym dniu!!!!! BLIZNIAKI ekstra że wszystko z dzieciakami oki no to w sumie jak twoje maja taka wagę to moj tez dobrze wazy spoko ja juz sie nie przejmuje!!!!
KATIJA spokojnie wszystko przeminie my jestesmy teraz takie wrazliwe jutro bedzie lepiej!! nie przejmuj sie!!!!!
No moj maly wczoraj tak kopnal pare razy lekko o 18 i 19 i nic narazie to same poczatki!!!!
A o 20 wybulilo mi cos po prawej stronie i akurat byla siostra i smiala sie podotykala hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry bardzo i słonecznie jak nigdy w tych stronach 🤪
Obudziło mnie słońce i aż się wstawać chciało 🙂
Muszę się nacieszyć pogodą bo tutaj to ostatnio słońca jak na lekarstwo niestety 😞

Miłego poranka Wam życzę dziewczynki 🙂
I oby te chmury co się u Was pojawiły z rana odeszły tam gdzie nas nie ma 🤪

Do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj marzenka to korzystaj ze slonca bo u nas bylo ale niestety dzis naprawde masakra spadek temperatury straszny 13 stopni tylko!!!! milego siedzenia na sloneczku z Olcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny ja wczoraj mialam wyniki krwi odbior w przyszly czwartek , wizyte mam w poniedzialek ,


wczoraj oszczeniala sie moja psinka luce 🤪 🤪 m< 5 malych klusek zrobie dzisiaj fotke i wstawie sa takie malenkie slodkie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja również was witam w pochmurny i deszczowy dzień 😉
Bliźniaki2 gratuluję udanej wizyty 😜
ania- ale fajnie masz teraz kocham małe psiaki są takie słodziutkie 🤪
dzisiaj na obiad cannelloni z mięsem mielonym i sosem serowo śmietanowym 🙃
Ja mięsa też nie jem żadnych kotletów, kurczaków karkówek itd bo wymiotuje jak tylko poczuje to więc się nie przejmuj nie jesteś sama katja26 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. U mnie pogoda też bardziej jesienna 🙂 Od rana działam intensywnie robie leczo, sprzątam i marze o zbliżającym się wyjeździe z mężem. Pierwszy raz od roku 2 tygodnie sami. Małe jakieś spokojne od wczoraj, rzadko kiedy daje znać o sobie. Ale to pewnie przez to że inaczej się ułożyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
Jeju co za dzień 🤔 u mnie od nocy pada nieprzerwanie, ta pogoda mnie wykańcza, widzę, że Was chyba też, bo nikogo nie ma 😞 Zaraz zjem obiadek i pójdę spać 😉 a na obiad rosołek... ja nigdy nie lubiłam rosołu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
u nas tez ciemno, az sie wstawac nie chcialo...
maluch za to ma dobry humor bo rozrabia w brzuszku bardzo 🙂
pobolewa mnie brzuch, tak na srodku pod pepkiem, czuje takie pasmo bolu od lewej do prawej strony... nie jest to silne ale takie dokuczliwe. miala ktoras z was tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi za to chyba czesciej brzuch twardnieje, przelozylam wizyte u lekarza na srode bo zaczyna mnie to martwic..poza tym pogoda jak wszedzie chyba, zimno i pada, brrrr. A na popoludnie zaplanowane pzetworstwo ogorkow, 20kg 😮 ale uznalam ze sie salatki obiadowe przydadza zima, bede miala mniej czasu na gotowanie niz zazwyczaj chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o właśnie też muszę ogóry zrobić z tym że ja robie w zalewie chili. Postanowiłam skorzystac że nie ma chwilowo nikogo w dumu kto mógłby mi zabrać zupkę chińską i cała pochłonełam niami... Chyba muszę zrobić przerwe na drzemkę bo przez ta pogodę oczy mi się same zamykają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 u mnie to dopiero teraz zaczelo padac .... ale za jakies 15 min mam weekend wiec jest jakis optymistyczny wątek 🙂 ja od rana mam taki skromny brzusio ale za to wieczorem to chyba nikt nie ma watpliwosci ze jestemw ciąży 🙂
Bliźniaki super masz że bedzie parka 🙂 no i się bardzo cieszę że wszystkim wizyty całkiem dobrze wypadaja 🙂 nawet mój mąż uwierzył ze to forum szczesliwe i mowi ze napewno bedzie chlopak jak tow wiekszości u GRU:woohoo 😁NIÓWECZEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! U mnie od dwóch dni non stop pada. Rano gardło mnie bolało i lekki katar miałam i mąż zakazał mi dzisiaj wychodzić z domu 😞
Złożyliśmy za to kołyskę (dostałam od znajomej, taka dwudziestoletnia odmalowana na biało).. super wygląda.. Wiecie może do którego miesiąca dzidziuś może w niej spać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki! U mnie od dwóch dni non stop pada. Rano gardło mnie bolało i lekki katar miałam i mąż zakazał mi dzisiaj wychodzić z domu 😞
Złożyliśmy za to kołyskę (dostałam od znajomej, taka dwudziestoletnia odmalowana na biało).. super wygląda.. Wiecie może do którego miesiąca dzidziuś może w niej spać?


moja mama mowi ze do 3-4 miesiecy, ja czytalam ze do 6-mcy. ale my i tak bedziemy kupowac kolyske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...