Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wczoraj ryczałam przed snem, mój mnie pocieszał.
Tak się stresowałam dzisiejszym usg by było wszystko oki by się ruszały i serduszka biły.
Pobolewał mnie brzuch od paru dni i się martwiłam, wczoraj byłam 3 x w toalecie i dziś znowu ze stresu, myślę ze mój brzuszek się mega naciągnął bo miałam zapasy kupki hi hi
Myślę że ten bul to z nadmiaru nazbieranej kupki bo ja czasami potrafię nie robić parę dni a potem ciach jak z armaty non stop . 😮
Dziś mnie już nie boli a brzusio troszkę mniejszy się wydaje i bardziej miękki
sama już nie wiem chyba wariuję 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rubi: niby ta,k ostatnio na wizycie p.Dr widziała parkę dziś może mi Dr. potwierdzi albo będzie zmiana? kto wie, szczerze dla mnie najważniejsze by były zdrowe i wszystko do końca potoczyło się dobrze a reszta nie ważna już kocham czy to będą chłopcy czy dziewczynki czy i to i to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wpadłam do dziadków w odwiedziny i trafiłam na obiad, teraz leżę sobie pełna jak balonik 😉 Niestety wakacje u rodziców dobiegają końca, w niedzielę przyjeżdża po mnie mąż i wracam do siebie. Muszę podjąć decyzję co dalej z pracą, wszyscy mi wmawiają że zwolnienie jest najlepszym rozwiązaniem i sama zaczynam w to wierzyć tylko sumienie gryzie trochę...Az drugiej strony jak sobie przypomnę te nerwy, zmęczenie i codzienny płacz i porównam ze stanem obecnym po dwoch tgodniach odpoczynku to chyba wybór jest oczywisty...? Dodam jeszcze że do tej pory, czyt. przed ciążą, praca mnie tak ie stresowała inie męczyła - nie wiem co sie stało..
Ciekawe co się dzieje z ziolka, nie widziałam jej ostatnio na forum. Może jej te praktyki w kość dają i nie ma czasu?
I jeszcze z ciekawości zapytam: przelał Ci w końcu Zus pieniądze Ulka? Mam nadzieję że tak i że masz już ten problem z głowy.
Aaaa, zapomniałabym zapytac Chloe, naszą forumową wet o coś 🙂 Moja suka codziennie wcina trawę ostatnio i prawie codziennie w zwiazku z tym haftuje potem. Do tej pory tak nie miała - myslisz że powinnam się martwić/wybrac do weterynarza? Dodam że cały czas jest na tej samej karmie (Josera Festival) i przedtem nie bylo tego typu akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka mąż z pewnościa zda egzamin nastepnym razem - to bardziej kwestia szczęścia niz umiejętności. A na kierowcę do szpitala moze poszukaj kogos bardziej doświadczonego, moją koleżankę wiózł mąz z wieloletnim doświadczeniem za kółkiem i mówił że był tak zdenerwowany że jechał jak ostatni osioł 🤪 Dobrze że mu sie udało szczęśliwie ja dotransportować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczęta moja kochane!!!! Ja dziś rano wstałam przeczytałam do końca książkę zaczęłam następną pogoda do bani co prawda nie pada ale jakoś tak smutno i szaro mój mąż dziś wraca wieczorem!!!! ja byłam u mamy na obiedzie!!!! PRAZONE byly mniam mniam!!! i teraz siedzę w domku a zaraz idę do koleżanki na kawkę!!! pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie robię obiad 🙂 zapiekana cukinia faszerowana 🙂 oj już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂 a właśnie włożyłam do piekarnika 😉 więc pół godzinki jeszcze 🙂 farsze dwa, i kilka cukinii z farszem mięsnym a kilka z warzywnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
wiecie co zmartwilam sie co do tego ze doriana mi mowi ze moje dziecko to olbrzym bo wazy juz jak bym byla w 22 tyg czyli 341 w przyblizeniu kurde jak tak dalej bedzie to 5 kilowe dziecko bede rodzic


kurde skad wiecie w ktorym tygodniu ile powinno wazyc?
nasz tez wyprzedza o kilka dni, wg usg, nie ma sie co martiwc holi

a tak w ogole to witajcie 🙂

co do pieska jedzacego trawe 🙂 moze ma jakas niestrawnosc? daj mu nifuroksazyd jak masz. jak nie przejdzie to do wtetrynarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie robię obiad 🙂 zapiekana cukinia faszerowana 🙂 oj już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂 a właśnie włożyłam do piekarnika 😉 więc pół godzinki jeszcze 🙂 farsze dwa, i kilka cukinii z farszem mięsnym a kilka z warzywnym 🙂


fajnie brzmi, my mamy dzisiaj dalej kurczaki w sosie z ziemniaczkami i z kiszonymi ogorkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Basienka mąż z pewnościa zda egzamin nastepnym razem - to bardziej kwestia szczęścia niz umiejętności. A na kierowcę do szpitala moze poszukaj kogos bardziej doświadczonego, moją koleżankę wiózł mąz z wieloletnim doświadczeniem za kółkiem i mówił że był tak zdenerwowany że jechał jak ostatni osioł 🤪 Dobrze że mu sie udało szczęśliwie ja dotransportować 🙂


Mam nadzieje ze sie w koncu uda.

Jesli chodzi o transport do szpitala to kolezanka mi opowiadala swoja przygode. Maz byl strasznie zdenerwowany i codziennie opracowywal droge do szpitala w zaleznosci od tego jaka pora dnia czy nocy. Przygotowal jej torbe i wogole wszystko bylo na tip top. No i przyszedl czas rozwiazania w nocy. Kolezanka spala i w pewnym momencie odeszly jej wody. Obudzila meza i mowi ze juz czas. On zaczol biegac po caly domu i w pewnym momencie zemdlal. A ona biedana stala i postanowila meza wpakowac do samochodu i sama sie dowiozla do szpitala.

Dla mnie to bylo ekstremalne posuniecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzilam ze nie przejmuje sie waga maluszka dobrze ze rosnie a nie jakby w miejscu miala mu waga stac prawda!!!! lekarzmi juz chloe wage powiedzial!!!! Wszyscy tu o obiadku mniami mniami same pysznosci macie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Cześć Dziewczęta moja kochane!!!! Ja dziś rano wstałam przeczytałam do końca książkę zaczęłam następną pogoda do bani co prawda nie pada ale jakoś tak smutno i szaro mój mąż dziś wraca wieczorem!!!!


Holi co czytasz? Masz jakieś tytuły do polecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ostatnio pada codziennie więc moze cos w tym jedzeniu trawy na deszcz jest?
Niestety nie mam tego leku więc poczekam co bedzie dalej, jak nie przejdzie do weekendu to sie wybiorę do mojego weta po powrocie do domu. Póki co żadnych innych objawów nie ma, pies pije i je normalnie a forma szczytowa - ledwo nadążam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...