Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
Dziewczyny...martwie sie Wami i sobą..kurde .... 2 trymestr miał być taki piękny i bezstresowy....
Ale bedzie dobrze bo tu są same szczęsciary...
Musimy polubić swoje kanapy i tyle...mi jest trudno to pojąć ale chyba nie bedzie innego wyjscia....
Buziaki i slodkich snow...

Szpitalna Damo...wracaj do nas szybko i zdrowo !!!!


ogólnie to tak dzisiaj zaczęłam myśleć, że nic mi się nie dzieje, moja ciąża przebiega bezobjawowo, nie miałam mdłości, nie wymiotowałam, nic mnie nie boli, żadnego krwawienia etc. i tak się boję, że jak teraz coś się zacznie to będzie już całkowicie źle 😞


Skad tyle optymizmu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
guga napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
Dziewczyny...martwie sie Wami i sobą..kurde .... 2 trymestr miał być taki piękny i bezstresowy....
Ale bedzie dobrze bo tu są same szczęsciary...
Musimy polubić swoje kanapy i tyle...mi jest trudno to pojąć ale chyba nie bedzie innego wyjscia....
Buziaki i slodkich snow...

Szpitalna Damo...wracaj do nas szybko i zdrowo !!!!


ogólnie to tak dzisiaj zaczęłam myśleć, że nic mi się nie dzieje, moja ciąża przebiega bezobjawowo, nie miałam mdłości, nie wymiotowałam, nic mnie nie boli, żadnego krwawienia etc. i tak się boję, że jak teraz coś się zacznie to będzie już całkowicie źle 😞


Skad tyle optymizmu ??


no nie wiem, do tej pory było u mnie rewelacyjnie... a tak chyba nie jest zawsze. jakaś sprawiedliwość musi być chyba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może ja już się położę, i przestanę głupio myśleć. bo mój dzidziuś urodzi się zdrowy i piękny. innej opcji nie ma.

przepraszam dziewczyny za pesymizm. i uciekam już, żeby nie palnąć czegoś jeszcze

dobrej nocy brzuszki


p.s. mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie piękniejszy niż dzisiejszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
i bez konsultacji z lekarzem mogę go kupić?? i sobie smarowac?


kurde nie wiem czy na jest na recepte..czekaj sprawdze... a jest dla kobiet w ciazy wiec nie zaszkodzi...na pewno lepsze to niz Clotrimazone....


Jest na recepte...ale to Ci nawet rodzinny powinien dac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Ja dopiero znalazłam chwilę, żeby zajrzeć. Ale dzień... dziewczyny dbać o siebie, odpoczywać, jak każą leżeć to leżeć. Aż się boję, ja mam wizytę pojutrze, a jutro rano glukoza
Dorianna trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze 😘
Asia i Rubi gratuluję dziewczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny i brzuszki dzisiaj wieczorem mialam wizyte moje dziecko wazy 725 gram 🙂

oczywiscie jesli chodzi o plec to gin powiedzial ze dziewczynka 🤪 ale niedaje mi 100 procent jak powiedzialam czy moge wkoncu kupowac ubranka rozowe powiedzial zeby sie wstrzymac 😁 😁

wiec bede od jutra kupowac wszystko uni -sex

nagralismy fimik fajnie bylo super widac wszystko wpozadku teraz mam zrobic badanie na cukrzyce i wizyte mam znowu za miesiac 🙂

pozdrowionka i buziaki brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
to muszę czekać do wtorkowej wizyty bo tak czy tak jestem u mamy i do rodzinnego teraz nie pojadę bo wyprowadziłam się na tydzień bo remont jest 🤢
zostaje mi krem nivea..


Przykro mi 😞 kurde to jeszcze tydzien meczarni ...a nie masz \\\'\\\'zaprzyjaznionej apteki\\\'\\\' zeby doniesc recepte pozniej ? albo niech mamcia wezmie na siebie recepte 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki!
Dorianna i Chloe trzymam za Was kciuki, pamiętajcie, że będziecie teraz pod opieką medyczną - wszystko będzie dobrze! 😘
Rubi masz szansę na dziewczynkę - to chyba piękne wieści 😆 Przynajmniej Tobie udała się wizyta.
Asia wyrodną matką nie jesteś 😉 czasami mamy jakieś preferencję, ale zobaczysz będziesz się cieszyć z córeczki.
Wanilia pisałaś coś o chustach. Ja ciągle się zastanawiam nad kupnem czegoś takiego, wydaje mi się, że to fajna sprawa.

A ja dziewczyny wczoraj zaliczyłam upadek. Pojechałam do babci na wieś, do 2 w nocy siedziałam u koleżanki. Kiedy już wyszłyśmy i rozmawiałyśmy na ulicy, postanowiłyśmy wskoczyć do rowu kiedy nadjeżdżał samochód -tak robiłyśmy jak byłyśmy smarkate- totalna głupota 😮 Zahaczyłam o coś nogą i poleciałam jak długa. Na szczęście upadłam dość fortunnie i na miękkie podłoże ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny i brzuszki dzisiaj wieczorem mialam wizyte moje dziecko wazy 725 gram 🙂

oczywiscie jesli chodzi o plec to gin powiedzial ze dziewczynka 🤪 ale niedaje mi 100 procent jak powiedzialam czy moge wkoncu kupowac ubranka rozowe powiedzial zeby sie wstrzymac 😁 😁

wiec bede od jutra kupowac wszystko uni -sex

nagralismy fimik fajnie bylo super widac wszystko wpozadku teraz mam zrobic badanie na cukrzyce i wizyte mam znowu za miesiac 🙂

pozdrowionka i buziaki brzuszki 🙂



725 g ??????????????????? to nie za duzo jak na 22 tydz? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny i brzuszki dzisiaj wieczorem mialam wizyte moje dziecko wazy 725 gram 🙂

oczywiscie jesli chodzi o plec to gin powiedzial ze dziewczynka 🤪 ale niedaje mi 100 procent jak powiedzialam czy moge wkoncu kupowac ubranka rozowe powiedzial zeby sie wstrzymac 😁 😁

wiec bede od jutra kupowac wszystko uni -sex

nagralismy fimik fajnie bylo super widac wszystko wpozadku teraz mam zrobic badanie na cukrzyce i wizyte mam znowu za miesiac 🙂

pozdrowionka i buziaki brzuszki 🙂


Ania gratuluję dziewczynki- najprawdopodobniej 😁 Ale się dziś wysyp dzieczynek zrobił, chyba gonią chłopców 🙂
pammat spróbuj może z tym kremem Nivea i może jakoś do wizyty u lekarza przetrzymasz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
guga no nie mam takiej apteki zaprzyjaźnionej tutaj niestety..
a mamcia jak wróci z pracy zmęczona i musiałaby na drugi koniec miasta jechać do lekarza rodzinnego niechce ją obciążać 🤢


może Ci wyśle troche w pudełku 🙂
Kurde niepotrzebnie sie bedziesz męczyć... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga no myślę że do piątku by przyszło jakbyś wysłała przy dobrych wiatrach bym dostała przesyłkę z kołobrzgu 😁
no nic postaram się przeżyć jakoś .. nazwę kremu zapisałam sobie będę smarować nivea i oliwką na razie żeby dać jakoś radę..
z góry dziękuję za dobre rady 🙂
meliska bepanthen mam ale będę go w ręce miała w piątek lub sobotę jak zląduję do domu 🤢
ania- gratuluję udanej wizyty dzidzia dosyć spora 🙂
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze juz dzisiaj gorzej byc chyba nie moze,
wspolczuje candyns, biedna pammat... 😞
dobrze ania ze u ciebie ok, tak na pocieszenie, i jaki olbrzym 🤪, moj mial dzisiaj marne 515g!!
powodzenia doriana, szkoda ze nie ma wi-fi w szpitalach....

guga - mnie kazala brac magnez i nospe, a miejscowo gynalgin. ja sie boje juz cokolwiek tam wkladac 🤢 podobno moje krwawienie wynika ze stanu zapalnego (nadal ta bakteria???). zastanawiam sie tez co znaczy "ziejaca" szyjka... 😮 z powodu samego krwawienia mialam tylko zwolnic tryb zycia, ale jak zobaczyla moj brzuch to definetywne lezenie juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...