Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chloe napisał(a):
witajcie, ja wracam z wizyty i nie mam zbyt dobrych wiesci.
okazuje sie ze mi sie bardzo stawia macica, szyjka jest "ziejaca" i krotka, a przy pobiraniu wymazy zas krew!!
czeka mnie tydzien lezenia w domu a jak to nie pomoze to do szpitala...no i czekam na wyniki z wymazu, jesli nadal bedzie ta bakteria to leczenie dozylne 🤢

Widze, ze ty tez nie masz za bardzo udanej wizyty, bo podobnie do mnie, z tym ze ja jutro ide do szpitala, a ty mozesz lezec w domu...
Jakis pechowy ten dzien...
Moze ma ktos jakies dobre wiesci z wizyty dla poprawienia nastroju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przykro mi dziewczyny, że wieści niezbyt dobre.. ale na pewno się wszystko dobrze ułoży.. ja też mam Doranna żylaki.. Miałam zabieg na nie i znowu wylazły na tej samej nodze, z daleka wygląda to jak wielki siniak na łydce... i bolą mnie nogi, kurczą żyły.. i pajączki mam... maskara.. aż się boję co będzie potem..a lekarz co na to? nie jest źle... i nic nie biorę na to... co można brać, żeby to jakoś złagodzić? zatrzymać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
chloe napisał(a):
witajcie, ja wracam z wizyty i nie mam zbyt dobrych wiesci.
okazuje sie ze mi sie bardzo stawia macica, szyjka jest "ziejaca" i krotka, a przy pobiraniu wymazy zas krew!!
czeka mnie tydzien lezenia w domu a jak to nie pomoze to do szpitala...no i czekam na wyniki z wymazu, jesli nadal bedzie ta bakteria to leczenie dozylne 🤢

Widze, ze ty tez nie masz za bardzo udanej wizyty, bo podobnie do mnie, z tym ze ja jutro ide do szpitala, a ty mozesz lezec w domu...
Jakis pechowy ten dzien...
Moze ma ktos jakies dobre wiesci z wizyty dla poprawienia nastroju...


dorianna widze wlasnie ze masakra jakas.. 😞
ja ide za tydzien do szpitala i ale nie wiem czy tylko na kontrole czy mnie zostawia...
wszystko zniose, trudno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ehh..ty chloe przynajmniej mialas wymaz i mozesz zapobiegac, a ja nawet wymazu nie mialam i tylko mi co 4 tyg zaglada, mowi ze "czysto" i tylko krew i mocz. sa jakies objawy ze sie ma bakterie? chcialabym miec wszystko sprawdzone ale widocznie musze sie uzbroic w cierpliwosc i slepo wierzyc ze jest ok. usg tez mam zrobione na odwal sie i wiem tylko ze wydaje sie ze budowa dziecka jest prawidłowa, i tak z dnia na dzien żyje - oby do następnego tygodnia, zeby dziecko bylo bardziej rozwiniete i zdolne do zycia i tak jeszcze 15 tyg bede odliczac


ulka ja tez tak odliczam.. dokladnie tak samo!
wymaz mialam bo poprosilam w sumie sama... nie mialam zadnych objawow. ale ja juz to paskudztwo mialam w zeszlym roku, dlatego bylam wyczulona.
i w ogole moje, a w sumie dziecka, lozysko nadal nachodzi na szyjke..... 🥴 eeeehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tylko chyba u mnie dobry dzień i wieści ale u was tez bedzie wszystko w porządeczku zobaczycie
aha i dostałam skierowanie na to wstrętne badanie z glukozą bleeeeeeee aż się lekarz ze mnie śmiał ale jak wy to przeżyłyście to ja też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA DZIS WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU.JAKIEŚ SKURCZE MNIE ZŁAPAŁY I TO NA TYLE MOCNE ŻE NIEWIEDZIAŁAM CO JEST! A ŻE BYŁAM W PRACY TO ZADZWONIŁAM DO LEKARZA I KAZAŁ JECHAC NA "OSTRY DYŻUR"-WYMACALI MNIE,USG.BADANIA I PODOBNO TO PRZEZ MOJĄ CYSTE,ACZKOLWIEK NIE WYDAJE SIE MNIE!!!!NO CÓŻ TERAZ LEŻE I ODPOCZYWAM BO NAJADŁAM SIE STRACHU ŻE HEJ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
CHLOEIDORIANNATRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY!!!MUSI BYC DOBRZE!!! AHH TE CHOLERNE SCHORZENIA!!!!!! :/ CZEMU NIE MOŻE BYĆ DOBRZE TYLKO ZAWSZE "COŚ"!!!!

Dzieki i ty tez sie trzymaj, bo widze, ze z tym pechowym dnie dolaczylas do nas...
Musimy byc dobrej mysli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulka masz rację nawet jak mamie powiedziałam to strasznie się ucieszyła, gin stwierdzil ze widzi "motyw hamburgera " na usg i to sugeruje dziewczynke ale jeszce nie na 100% czyli dalej nie wiedza może na kolejnej wizycie się już potwierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny bardzo wam współczuję i trzymam za was kciuki !!
dorianna mam pytanie żylaki pochwy ty masz? coś cie boli czy co to jest 🤢
a ja noszę dzień i noc wkładki mam tak obszczypane i bolące krocze że nie wiem jak mam sobie poradzić bo ja tą luteine biorę 😮 i muszę mieć wkładkę i co? ma ktoś jakiś pomysł jak mogę sobie ulżyć ? ☺️ 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
witajcie, ja wracam z wizyty i nie mam zbyt dobrych wiesci.
okazuje sie ze mi sie bardzo stawia macica, szyjka jest "ziejaca" i krotka, a przy pobiraniu wymazy zas krew!!
czeka mnie tydzien lezenia w domu a jak to nie pomoze to do szpitala...no i czekam na wyniki z wymazu, jesli nadal bedzie ta bakteria to leczenie dozylne 🤢


Chloe...krew... przy pobraniu..podajmy sobie rekę... pamietasz moj krwotok?! 🤢
Z tą szyjka jak jest krótka to chyba jakies leki sa potrzebne... 🤢 no przynajmniej mi Gin kazał brac dalej Luteine ze wzgledu na skurcze macicy i groźbe skrócenia szyjki...
Jedno jest pewne, musisz odpoczywać, leżeć...i wszystko bedzie dobrze...come on...musi być!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny bardzo wam współczuję i trzymam za was kciuki !!
dorianna mam pytanie żylaki pochwy ty masz? coś cie boli czy co to jest 🤢
a ja noszę dzień i noc wkładki mam tak obszczypane i bolące krocze że nie wiem jak mam sobie poradzić bo ja tą luteine biorę 😮 i muszę mieć wkładkę i co? ma ktoś jakiś pomysł jak mogę sobie ulżyć ? ☺️ 😮 🤢

Wlasnie dlatego ide do szpitala, bo prawdopodobnie moge miec tez w pochwie, bo mam na wardze i w pachwinie... A ogolnie to az tak mnie to nie boli, tylko czasami, bardzie jest to niewygodne i czuje dyskomfort jak siadam, bo mam dosc powiekszona jedna strone (prawa), bo po lewj nic nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
No nic, ide sie pakowac do szpitala, potem prysznic i sprobuje zasnac...
Nie wiem kiedy wyjde, ale jakby cos to dam znac, mam nadzieje, ze nie dluzej niz tydzien 🤢
chloe i candyns trzymajcie sie 🙂
papa brzuchatki


trzymaj się kochana, będę mocno trzymać kciuki za Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny...martwie sie Wami i sobą..kurde .... 2 trymestr miał być taki piękny i bezstresowy....
Ale bedzie dobrze bo tu są same szczęsciary...
Musimy polubić swoje kanapy i tyle...mi jest trudno to pojąć ale chyba nie bedzie innego wyjscia....
Buziaki i slodkich snow...

Szpitalna Damo...wracaj do nas szybko i zdrowo !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dziewczyny...martwie sie Wami i sobą..kurde .... 2 trymestr miał być taki piękny i bezstresowy....
Ale bedzie dobrze bo tu są same szczęsciary...
Musimy polubić swoje kanapy i tyle...mi jest trudno to pojąć ale chyba nie bedzie innego wyjscia....
Buziaki i slodkich snow...

Szpitalna Damo...wracaj do nas szybko i zdrowo !!!!


ogólnie to tak dzisiaj zaczęłam myśleć, że nic mi się nie dzieje, moja ciąża przebiega bezobjawowo, nie miałam mdłości, nie wymiotowałam, nic mnie nie boli, żadnego krwawienia etc. i tak się boję, że jak teraz coś się zacznie to będzie już całkowicie źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny bardzo wam współczuję i trzymam za was kciuki !!
dorianna mam pytanie żylaki pochwy ty masz? coś cie boli czy co to jest 🤢
a ja noszę dzień i noc wkładki mam tak obszczypane i bolące krocze że nie wiem jak mam sobie poradzić bo ja tą luteine biorę 😮 i muszę mieć wkładkę i co? ma ktoś jakiś pomysł jak mogę sobie ulżyć ? ☺️ 😮 🤢


Guga Ci pomoże bo miałam podobnie od Luteiny...Doktor przepisał mi maść i super mi pomoglo...czekaj niech ja znajde... 🙃 Pimafucin 20mg/g w KREMIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna trzymam kciuki żebyś do nas jak najszybciej wróciła. Robię się powoli ociężała, może też przez te upały. Właśnie oglądałam zdjęcia ze wsi, masakra jakaś taaakaaa jestem wielka. Jutro mam wizytę o 17h mam nadzieję że mój zdolny lekarz mi pomierzy małą, bo jak nie to wkurzę się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...