Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

macie coś takiego że wam się dziecko przesuwa w brzuchu i zaraz po lewej albo po prawej stronie takie twarde wybulone wygina się chyba dziecko wtedy no nie!!! Bo skurcze to są raczej bez wybuleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
macie coś takiego że wam się dziecko przesuwa w brzuchu i zaraz po lewej albo po prawej stronie takie twarde wybulone wygina się chyba dziecko wtedy no nie!!! Bo skurcze to są raczej bez wybuleń


Mam coś takiego, w ogóle czasami odnoszę wrażenie, że cała główka odciska mi się na brzuchu, jakby nią sobie kręciła 🙃 A co do powrotu do pracy holi to faktycznie nie jest to łatwa sprawa. Moja siostra urodziła z końcem marca i 10 października wraca do pracy, małego Filipka będzie musiała z nianią zostawić. Ale już to przerabiała z córeczką, która do żłobka chodzi.
A w ogóle dzień dobry wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuski 🙂 kurcze jeszcze tydzień urlopu a juz takie zaległości-miesiąc bede musiała je nadrabiac hehe
wpadłam tylko na chwile zeby podzielić sie radosną nowiną-bedziemy mieli córeczkę hehe cały Świat pewien był na chłopca a tu niespodzianka i mamy małą Majkę 🙂 🙂 🙂
dziewuszka jest zdrowa i ma wyjątkowo długie nogi hihi waży ponad pół kg, mamy nagranie z usg i terroryzujemy nim wszystkich do okoła hi
kurcze steskniłam sie za Wami jak diabli ale jak wrócimy juz z urlopu bede miała niezłą lekture do czytania tyyyyyle postów hehehe mam nadz ze u Was wszystko dobrze 🙂 pozdrawiam goraco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje też się ciesze-bylismy nastawieni na chłopca ale jak sie dowiedzielismy ze jednak dziołcha to radość chyba nawet wieksza 🙂 tylko mała chyba nie zadowolona z wizyty była bo na filmiku miała taka obrażoną mine że aż lekarz sie usmiał-mam nadz że jej tak nie zostanie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
a moja mała była ruchliwa, a teraz od 3dni jej nie czuje 😞 nie wiem co się dzieje

SŁONECZKO JA KILA DNI TEMU,TEŻ PISAŁAM NA FORUM DO DZIEWCZYN ,BO MÓJ MAŁY TEZ PRZESTAŁ SZALEĆ ....PRZEZ PRAWIE 3 DNI SPOKÓJ.BAŁAM SIE ŻE COŚ NIE TAK,DZIEWCZYNY NAPISAŁY ŻEBYM SIE NIE MARTWIŁA BO PEWNIE GDZIEŚ SIĘ WGRAMOLIŁ KOŁO KRĘGOSŁUPA.WYOBRAŹ SOBIE ZE NA NASTEPNY DZIEŃ ZNOWU ZACZĄŁ SZALEĆ I TO ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ 🙂 WIĘC JA TEŻ JUZ NIE BEDE SIE MARTWIC BO TAK JAK KOLEZANKI PISAŁY TAK BYŁO 🙂 PO PROSTU MALUSZKI MAJA JESZCZE MIEJSCE W BRZUSZKU I PŁYWAJA SOBIE TO TU TO TAM NIE MARTW SIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Rita gratuluję dziewczynki 🙂
SŁONECZKO nie przejmuj się dzidzia na pewno się odwróciła a spróbuj ja pobudzić czekoladką albo colą :P
Ja dzisiaj nie spałam prawie w ogole 😞 cała ręka prawa mnie rwała w nocy normalnie takie nerwo-bóle mam nadzieje że jednorazowo bo jak oparłam się o ścianę to przestało a jak się tylko położyłam to znowu masakra taki ból 😞 nie wyobrażam sobie spania na siedząco 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARZENKO ZOBACZYSZ ŻE WSZYSTKO CI SIE UŁOŻY,JESZCZE ZAZNASZ TAKIEGO SZCZĘŚCIA -BO ZASŁUGUJESZ NA TO!!!ZDAJE SOBIE SPRAWE ŻE TERAZ POTRZEBUJESZ "KOGOŚ"KTO BY CIĘ WSPIERAŁ,POMAGAŁ ALE Z DRUGIEJ STRONY JAK TEN TWÓJ OKAZAŁ SIE TAKIM........WIESZ KIM ,TO MOŻE I LEPIEJ BYC SAMEMU ,A TWOJE DZIECI DADZĄ CI TYLE MIŁOŚCI SZCZEREJ,PRAWDZIWEJ,I TWOJA CÓRCIA TEŻ JEST.NIE JESTEŚ SAMA KOCHANA.GŁOWA DO GÓRY BO ZOBACZYSZ"UŚMIECHNIE SIE I DO CIEBIE TEN LOS" :*
KOBIETKI CHCIAŁAM WAS POPROSIC O TO ABY KAŻDA NAPISAŁA ILE JUZ OD POCZĄTKU CIĄŻY PRZYBRAŁYŚCIE????PORÓWNAMY SOBIE JAK TO U NAS JEST 🙂 U MNIE JAK NARAZIE4,5 KG DO PRZODU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
MARZENKO ZOBACZYSZ ŻE WSZYSTKO CI SIE UŁOŻY,JESZCZE ZAZNASZ TAKIEGO SZCZĘŚCIA -BO ZASŁUGUJESZ NA TO!!!ZDAJE SOBIE SPRAWE ŻE TERAZ POTRZEBUJESZ "KOGOŚ"KTO BY CIĘ WSPIERAŁ,POMAGAŁ ALE Z DRUGIEJ STRONY JAK TEN TWÓJ OKAZAŁ SIE TAKIM........WIESZ KIM ,TO MOŻE I LEPIEJ BYC SAMEMU ,A TWOJE DZIECI DADZĄ CI TYLE MIŁOŚCI SZCZEREJ,PRAWDZIWEJ,I TWOJA CÓRCIA TEŻ JEST.NIE JESTEŚ SAMA KOCHANA.GŁOWA DO GÓRY BO ZOBACZYSZ"UŚMIECHNIE SIE I DO CIEBIE TEN LOS" :*
KOBIETKI CHCIAŁAM WAS POPROSIC O TO ABY KAŻDA NAPISAŁA ILE JUZ OD POCZĄTKU CIĄŻY PRZYBRAŁYŚCIE????PORÓWNAMY SOBIE JAK TO U NAS JEST 🙂 U MNIE JAK NARAZIE4,5 KG DO PRZODU


mi sie waha tak 3,5 - 4 kg :P w obwodzie brzuszka dobiłam do 99 ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
któraś, chyba chloe, kiedyś pytała się o kołysanki do ściągnięcia. tutaj jest fajna stronka 🙂 http://www.gralandia.pl/piosenki/83-Kolysanki.html


dzieki 🙂 kupilismy tez juz jedna plytke, ktora wychodzi mi juz uszami!!!! 😉

a'propos - na badaniu polowkowym, wykonywanym przez pediatre neonatologa, dowiedzielismy sie ze niemozliwe jest iz dziecko slyszy w brzuszku. podobno kotlet jakim jest macica i wody plodowe skutecznie chlona dziweki.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
macie coś takiego że wam się dziecko przesuwa w brzuchu i zaraz po lewej albo po prawej stronie takie twarde wybulone wygina się chyba dziecko wtedy no nie!!! Bo skurcze to są raczej bez wybuleń


Mam coś takiego, w ogóle czasami odnoszę wrażenie, że cała główka odciska mi się na brzuchu, jakby nią sobie kręciła 🙃 A co do powrotu do pracy holi to faktycznie nie jest to łatwa sprawa. Moja siostra urodziła z końcem marca i 10 października wraca do pracy, małego Filipka będzie musiała z nianią zostawić. Ale już to przerabiała z córeczką, która do żłobka chodzi.
A w ogóle dzień dobry wszystkim 😘


hihi, tez tak mam 🙂 podobno to plecki, jak dzidzius sie zwija w klebuszek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
u mnie cos waga dopiero ruszyła, w tydzien mi sie przytyło miedzy 0,5 a 1 kg i podobno tak juz zostanie, ze co tydzien sie tyje no nic, dziecko zaczyna rosnać i teraz sie zaczną przeboje, juz i tak nie moge spac i mnie kregosłup boli, ale chyba najlepsze atrakcje dopiero przede mną

oj tak, ja tez czasem narzekam na kregoslup. chco nigdy wczesnie nie dawal mi o sobie znac... 🙃

a tak w ogole to witam was z gor, taki weekendowy wypad, postaram sie wkleic fotke 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc Dziewuszki 🙂
Ja juz w domu i o 8 rano obudzila mnie okropna burza, wogole tak ponuro na dworzu dzis.
Co do przybrania na wadze to od poczatku 4kg na plusie. Ja na macierzynskie ide 21 listopada tj +- 6 tygodni przed porodem i 10 tygodni po porodzie musze wrocic do pracy. Tragedia, bo takie malenstwo musze dac do zlobka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór 🙂
Ja dopiero do domu dotarłam, jak wyszliśmy do kościoła na 10,30 - jestem padnięta - pojechaliśmy na zakupki i kupiliśmy meble na taras, a zupełnie tego nie planowaliśmy 😜
Dzięki dziewczyny za rady odnośnie witamin, muszę przyznać, że trochę namieszałyście mi w głowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie ! Przybyłam 4 kg od początku ciąży. Brzuch wystartował mi do przodu jak oszalały. Wczoraj przeżyłam zatrucie pokarmowe blee... Już myślałam że skończy się na pogotowiu na szczęście nie było takiej potrzeby. Nadal remontuje ostro i nie mam kiedy tutaj zaglądać nieraz czytam wasze posty 🙂 ale szkoda niestety nie mogę złapać wątku bo za mało mam czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...