Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


chyba pierwsze grudniowe dzieciatko ktore przekroczylo 1 kg 🤪 🤪 🤪 gratulacje 🙂 🙂


no właśnie też sobie o tym pomyślałam 🙂 to już ponad kilogram 😁 dużo 😁 😁 😁 i fajnie tak 🙂

Twoje dziecko waży pół kilo więcej niż moje 🙂


no tak, ale sprawdzalam dzisiaj tabele i w 28 tyg. dziecko powinno ważyc ok. 1100g, więc moje Maleństwo tylko minimalnie przekracza norme, wiec sie nie martwie ze duże, tylko sie ciesze ze rośnie


ale przecież ja nie pisałam, żer Twoje dziecko waży za dużo 😁 Ty jesteś w dalszej ciąży niż ja, chyba 2 tygodnie wcześniej. chodziło mi po prostu o fakt, że magiczna bariera kilograma została przekroczona 😁 i zeby zauważyć, jak szybko nasze dzieci rosną 🙂


przeciez wiem, wcale tego tak nie odebrałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Guga wiem, ze grzesze, ale liczylam, ze ktos mnie tu rozgrzeszy 😜 Z reszta w watku o kawie na forum ^poczytalam sobie jak to laski trzy kawy dziennie sobie zapodaja i sa dumne z siebie 😮
Gosia u mnie z kochaniem ok, ale mam czasami takie schizy, ze po calej akcji ujrze krew 🤢 mimo, ze wszystko z malenka i ze mna w porzadku.


ja w książkach czytałam, że można pić kawę nawet codziennie jedną. ja od czasu do czasu sobie wypiję i nie mam sobie nic do zarzucenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
halo halo brzuchole.
dzieki za sugestie odnośnie materaca, chyba zdecydujemy sie na lateksowo-piankowy, tylko jak napisała Agami musze zwrócic uwage na jak długo jest gwarancja.

Byłam wczoraj na wizycie i znowu moje uparte dziecię nie ujawniło co ma miedzy nogami!!!!!!!!!!!!!
i 😮
no i okazuje sie ze raczej juz sie nie dowiem, bo na kolejnej wizycie bedzie już za duże, ułożone raczej główkowo i raczej nie ma szans poznac płci do konca ciąży!!!!! Niby bedzie fajowo mieć taka niespodzianke przy porodzie, ale narazie to dla mnie problem, bo nie wiem jakie rzeczy mam kupowac! narazie mam kilka bodziaków ecrie, zółte, białe, ale nie ukrywajmy, że w sklepach najwiecej jest niebieskiego i różu, a z tych kolorów musze narazie zrezygnować 🤢

poza tym wszystko dobrze, Maleństwo jest długonogie i waży 1260g! 😁 😁 😁 😁


chyba pierwsze grudniowe dzieciatko ktore przekroczylo 1 kg 🤪 🤪 🤪 gratulacje 🙂 🙂


no właśnie też sobie o tym pomyślałam 🙂 to już ponad kilogram 😁 dużo 😁 😁 😁 i fajnie tak 🙂

Twoje dziecko waży pół kilo więcej niż moje 🙂


no tak, ale sprawdzalam dzisiaj tabele i w 28 tyg. dziecko powinno ważyc ok. 1100g, więc moje Maleństwo tylko minimalnie przekracza norme, wiec sie nie martwie ze duże, tylko sie ciesze ze rośnie


ale przecież ja nie pisałam, żer Twoje dziecko waży za dużo 😁 Ty jesteś w dalszej ciąży niż ja, chyba 2 tygodnie wcześniej. chodziło mi po prostu o fakt, że magiczna bariera kilograma została przekroczona 😁 i zeby zauważyć, jak szybko nasze dzieci rosną 🙂


przeciez wiem, wcale tego tak nie odebrałam 🙂


to dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny ja tez mialam miesiac celibatu 😜


ale na pewno już sobie odbiłaś celibat 😜


😁


mina mówi sama za siebie 😆 i tego "odbicia" zazdroszczę, bo ja już nie mogę się doczekać 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
niestety "tatus' dał nogi za pas rodzinka cóż wstyd itd mieszam sama w mieszkaniu po dziadkach jak pracowałam było znośnie teraz musiałam zrobic przerwe bo juz nie daje rady


masz największe szczęście jakie tylko można mieć, nosisz pod sercem małe cudo, które zostało przez Ciebie stworzone.

wiem, że musi Ci być ciężko samej, ale musisz sobie dać radę i przezwyciężyć wszystkie niedoskonałości losu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
niestety "tatus' dał nogi za pas rodzinka cóż wstyd itd mieszam sama w mieszkaniu po dziadkach jak pracowałam było znośnie teraz musiałam zrobic przerwe bo juz nie daje rady


wstyd to krasc i z d... spasc... zmadrzeje rodzinka jak Małego zobaczy 🙂
''Tatus'' niech placi alimenty jak taki ''mądry i dojrzały'' a Ty masz najwieksze szczescie w sobie !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
niestety "tatus' dał nogi za pas rodzinka cóż wstyd itd mieszam sama w mieszkaniu po dziadkach jak pracowałam było znośnie teraz musiałam zrobic przerwe bo juz nie daje rady



ojjj, to rzeczywiście niewesoło 🤔 co za gnój z takiego tatusia...ale moja droga najgorsze co mozesz zrobic to sie załamać, trzeba sie trzymać, a rodzinka jak zobaczy maleństwo napewno zmieni zdanie ipokocha małego Szkraba z całego serca 🙂 trzymam kciuki zeby sie wszystko ułożyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki znam z własnego doświadczenia Wasze rozłąki z mężem mój też był prawie 2 lata w Norwegii jeszcze jak zarabialiśmy na wesele na szczęście w porę zdecydowaliśmy że albo oboje w Polsce albo za granicą razem 🙂 pamiętam jaka byłam wytęskniona 😜 Więc wspieram Was aaaa i gugus z całego serducha !
Zbieram się do łóżeczka - dobrej nocki ! Mamunie do jutra !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...