Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziewczynki jak wy piszecie duzo tylko mnie wczoraj nie bylo!!!! Dzis i tak mam jeszcze do poczytania ide z kolezanka zaraz na kawe!!! o dzieciątko jest co przekroczylo kilo super!!! za niedlugo beda tylko rosly i rosly!!! pozdrawiam ja dzis na obiadek zupka koperkowa mniam


ja mam ogórkową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
ja prawie codziennie jem śliwki i kukurydzę 😁 i normlanie codziennie się wypróżniam 😁
też tyjecie ok 0,5kg w tydzień? bo mam tak od ok 2 miesięcy.Ja już przytyłam od początku ciąży 7,300 🙂 a wy ile?


stan sprzed 2 tygodni -> 6kg + 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
ja prawie codziennie jem śliwki i kukurydzę 😁 i normlanie codziennie się wypróżniam 😁
też tyjecie ok 0,5kg w tydzień? bo mam tak od ok 2 miesięcy.Ja już przytyłam od początku ciąży 7,300 🙂 a wy ile?


9kgs na plusie ale mam 180 cm wzrostu, wiec nie widac ...a bylam niedozywiona przed ciażą....i liczylam sie z tym ze jak zaczne normalnie jesc to beda kilogramy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
A ja mam znowu -1kg...
Nie wiem co ta dzidzia tak ze mnie ciagnie, ale wszystkie wyniki sa ok wiec sie nie martwie 🙂


Ale ty masz jeszcze jedno dziecko... i zapewne pełne rece roboty a ja moge sobie pozwolic na \'\'kanapowanie\'\'

Aaaaaa różnica wynika z tego ze ja mam 27 tydz,,,, jak doliczycie 0,5 kg/tyg to juz nie pochwalicie sie 6 kgs na plusie hihihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
dorianna napisał(a):
A ja mam znowu -1kg...
Nie wiem co ta dzidzia tak ze mnie ciagnie, ale wszystkie wyniki sa ok wiec sie nie martwie 🙂


Ale ty masz jeszcze jedno dziecko... i zapewne pełne rece roboty a ja moge sobie pozwolic na \'\'kanapowanie\'\'

Aaaaaa różnica wynika z tego ze ja mam 27 tydz,,,, jak doliczycie 0,5 kg/tyg to juz nie pochwalicie sie 6 kgs na plusie hihihihihihi

To prawda, przy dwulatku nie posiedze 🙂 Najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko ok i ze dobrze sie rozwija, a dla porownania, przy pierwszej ciazy to mialam juz w tym samym tygodniu +10kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to się czuję przy Was jak hipopotam ☺️
możecie mówić do mnie Gloria, jeśli wczoraj ktoś oglądał Madagaskar to będzie wiedział o co chodzi...
12,5 kg + ☺️
ważę już 64 kg, jak przekroczę magiczne 70 to się chyba załamię, a raczej nie zapowiada się, żeby miało być inaczej...
staram się odżywiać w wersji light, słodycze praktycznie wyeliminowane, zastanawiam się nawet nad kupnem rowerka stacjonarnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny !! Ula wpisałam Lublin bo mieszkałam wcześniej a tu gdzie teraz jeszcze nie mam zameldowania a dopiero 3 tygodnie mieszkam i załatwiam papiery i robię malowanie bo to mieszkanie po dziadkach meble stare wszystko co po nich ale już pomalowałam pokój dzidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny !! Ula wpisałam Lublin bo mieszkałam wcześniej a tu gdzie teraz jeszcze nie mam zameldowania a dopiero 3 tygodnie mieszkam i załatwiam papiery i robię malowanie bo to mieszkanie po dziadkach meble stare wszystko co po nich ale już pomalowałam pokój dzidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
holi32 napisał(a):
dziewczynki jak wy piszecie duzo tylko mnie wczoraj nie bylo!!!! Dzis i tak mam jeszcze do poczytania ide z kolezanka zaraz na kawe!!! o dzieciątko jest co przekroczylo kilo super!!! za niedlugo beda tylko rosly i rosly!!! pozdrawiam ja dzis na obiadek zupka koperkowa mniam


ja mam ogórkową 🙂

ja mam gulasz po węgiersku w wersji baarrrrdzo pikantnej
a zjadłabym placki ziemniaczane z cukrem, no właśnie i tu się pojawia magiczne słowo... cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alee pracowity dzień sobie zafundowałam-posprzatałam cały dom,rozwiesiłam pranie i sie zabrałam za zielsko w ogródku -dzisiaj grilujemy to musi ładnie wyglądać 🙂 jeszcze tylko sałatkę jakąś na wieczór zrobie i mam wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haalooo,
wlasnie wróciliśmy z zakupów: zamówilismy łóżko do sypalni i kupilismy wózek 🙂 wersja 3 w 1(firma Grander czy cos takiego), z tego wzgledu, że nie wiem co urodzę zdecydowalismy sie na wersje czarno-czerwoną. http://allegro.pl/tutek-grander-alu-lekki-wielofunkcyjny-sprawdz-i1789329255.html
No i jestem padnieta, chyba musze iść sie polożyc na chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...