Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

meliska pojawił się 2 godziny się szykowałam by wiedział ze baba w ciazy to nie szara mysz w rozciagnietym swetrze i wiecie co mi powiedział ze moze zapadac czasem w wekendy był 1.5 godziny ani jednego dobrego słowa ... i k.....serce mi peka bo kcoham tego gnoja a on 3 lata zwiazku od tak przekreslił bo on nie chciał miec dzieci toz sama sobie nie zrobiłam !! ... ale sama wychowam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
meliska pojawił się 2 godziny się szykowałam by wiedział ze baba w ciazy to nie szara mysz w rozciagnietym swetrze i wiecie co mi powiedział ze moze zapadac czasem w wekendy był 1.5 godziny ani jednego dobrego słowa ... i k.....serce mi peka bo kcoham tego gnoja a on 3 lata zwiazku od tak przekreslił bo on nie chciał miec dzieci toz sama sobie nie zrobiłam !! ... ale sama wychowam

no to stanął na wysokości zadania 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
meliska pojawił się 2 godziny się szykowałam by wiedział ze baba w ciazy to nie szara mysz w rozciagnietym swetrze i wiecie co mi powiedział ze moze zapadac czasem w wekendy był 1.5 godziny ani jednego dobrego słowa ... i k.....serce mi peka bo kcoham tego gnoja a on 3 lata zwiazku od tak przekreslił bo on nie chciał miec dzieci toz sama sobie nie zrobiłam !! ... ale sama wychowam

no to stanął na wysokości zadania 🤢 🤢


po prostu brak słów 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
weronika i w takim momencie zaluje ze to nie faceci chociaz polowe ciazy nie maja okazji nosic pod sercem dziecka...moze dostałby ludzkich uczuc....zrobic było łatwo... bawic sie tez.... miec super dziewczyne przed kolegami tez... ale wziac odpowiedzialnosc teraz za ciebie i dziecko to on juz malo dorosly.... dasz rade... my kobietki silne jestesmy....dasz rade.....bedziemy trzymac kciuki.. a tatus weekendowy to powiedz mu zeby zapomnial i ze placic i tak bedzie....chociaz zadne pieniadze nie wynagrodza dziecku takiego ojca;/
no wlasnie co z novam i kasia????
spijcie dobrze dziewczynki... buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry...

Przesłodki dzionek mamy...tzn Guga ma... jedzie pić świństwo...cytrynka w kieszeni 🙂

Buziaki o do pozniej laseczki...

ps. Brzuch rośnie bo.... Wczoraj nie mogłam \'\'ogolić\'\' sobie porządnie częsci intymnych ☺️...z nogami też sie robi niecikawie! 🤪 A jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂
Ja cały weekend spędziłam swojsko na wsi. Zważyłam się po powrocie i szok + 9kg. No ale tak mleczko od krówki, talerz ciasta, obiadek na wiejskiej kurce zrobiły swoje. Chodzicie juz do szkoły rodzenia? Ja właśnie zaczełam i jestem bardzo zadowolona, chyba bardziej z tego że mój mąż dzięki tym zajęciom bardziej się wczuje w ciążę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dzien dobry...

Przesłodki dzionek mamy...tzn Guga ma... jedzie pić świństwo...cytrynka w kieszeni 🙂

Buziaki o do pozniej laseczki...

ps. Brzuch rośnie bo.... Wczoraj nie mogłam \'\'ogolić\'\' sobie porządnie częsci intymnych ☺️...z nogami też sie robi niecikawie! 🤪 A jak u Was?


ja chyba zaczne rosic meza o pomoc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
dopiero wstałam 😜 a noc miałam ciężką, kręciłam się z boku na bok, usnęłam dopiero rano jak mąż poszedł do pracy. I odkryłam, że mi najlepiej śpi się na prawym boku 🤢 co prawda kręcę się, ale i tak większą część nocy właśnie na tej stronie. No i zauważyłam już jakiś czas temu, że wiecznie mam spuchniętą tylko prawą stopę i dzisiaj przemyślenia - czy to może mieć jakiś związek? może uciskam jakieś naczynia i dlatego? cholera, chyba najlepiej spać jak nietoperz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Dzien dobry...

Przesłodki dzionek mamy...tzn Guga ma... jedzie pić świństwo...cytrynka w kieszeni 🙂

Buziaki o do pozniej laseczki...

ps. Brzuch rośnie bo.... Wczoraj nie mogłam \'\'ogolić\'\' sobie porządnie częsci intymnych ☺️...z nogami też sie robi niecikawie! 🤪 A jak u Was?


ja chyba zaczne rosic meza o pomoc 🤪

ja swojemu już ostatnio nadmieniłam 😁 co my kobiety musimy znieść... łącznie z zarośniętą czipą 😁

Guga na zdrowie!!! SALUT!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ja też już wstałam i spałam na lewym boku ale ścierpłam teraz przez to co napisałyście boję się spać na prawym boku i na plecach 😮
dzisiaj zobaczę swoją kruszynkę jadę po między 15-16 do szpitala na usg do mojego gina już nie mogę się doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek mamuski 🙂
ja juz po kawusi i nadrobiłam zaległości z wczoraj. nie zagladałam tu nawet na chwile bo chciałam kozystać z każdej wspólnej minuty z Adamem,do konca nie było wiadomo czy i w te niedziele bedzie pracował ale na szczescie miał wolne 😁 byliśmy na spacerku,poogladaliśmy kilka filmów,zagralismy w karty i razem zrobilismy obiad-moze to nic takiego alee przez ostatnich 8 dni widzieliśmy sie tylko wieczorami i przyjemnie było spędzić cały dzień razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj wymoczyłam się w wannie i przy okazji postanowiłam zrobić ze sobą porządek, tak się nakombinowałam żeby dotrzeć do niektórych miejsc ze jak w końcu wylazłam z łazienki to wysapałam mężowi: matko, ale jestem zmęczona 😁 Najbardzej mnie męczą paznokcie u stóp, jak tu ogarnąć sprawę kiedy się zgiąć/schylić nie można?? 😮 I mam Ulka podobne refleksje w kwestii brzuchów, głównie męskich - jak można z czymś takim funkcjonować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Dziś nowa dostawa w najlepszym lumpku tu u mnie i nawet mi się nie chce tam iśc, mimo że mam naprawde blisko. Bo niby czego tam szukac skoro przez najblizsze 3 m-ce bede rosła?? Nawet jak jestem w CH gdzieś to mi się nie chce po sklepach łazić, jednak to trochę deprymujące że rozmiar 38 chwilowo nie dla mnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no malowanie paznokci u nóg to jest maniana ja ostatnio malowałam ostatni raz teraz jak będę miała już brzudkie to zmażę i nie będę malować albo pójdę do kosmetyczki bo męki na chama 🤢
a o tych dolnych częściach ciała to już się nie wypowiadam jak ciężko się odrestaurować teraz a co dopiero później ja nie wiem 🤢 oczywiście muszę sobie lusterkiem pomagać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki 😘
Ja dzis na nogach od 7.30 🙂 Od dwoch dni mam male problemy z usypianiem, bo jak sie klade na bok to mi sie twarda gula-nie mylic z Guga - robi z brzucha 🤨
Katja szczerze zazdroszcze Ci tego mleka od krowy. I niczym sie nie przejmuj, przynajmniej jadlas zdrowo, taki kurczak co biega po podworku to rewelacja w porownaniu do tych napompowanych ze sklepu.
Guga pij glukoze dzielnie! A mnie ginekolozka o tym nie wspomina, a zapominam zapytac. Nie wiem, co miesiac badam mocz i wlasciewie sprawdzaja tam bialka i glukoze - czy to jakas inna metoda?
Wanilia odbijesz sobie ciuchy po porodzie. Poki co ja nosze wszystkie ciuszki, procz t-shirtow, bo nie ogarniaja brzucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Wiecie co? Dziś nowa dostawa w najlepszym lumpku tu u mnie i nawet mi się nie chce tam iśc, mimo że mam naprawde blisko. Bo niby czego tam szukac skoro przez najblizsze 3 m-ce bede rosła?? Nawet jak jestem w CH gdzieś to mi się nie chce po sklepach łazić, jednak to trochę deprymujące że rozmiar 38 chwilowo nie dla mnie....

a ja zaraz idę na spacer i w ramach szukania cienia zamierzam właśnie do kilku wstąpić 😉
trzeba korzystać ze słoneczka, to już ostatnie takie dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...