Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki!
Rubi jak się czujesz? Teraz ja chora, może przez ten pęcherz osłabiona jestem i coś złapałam, straszny ból gardła, jak na anginę, katar, ból głowy i kaszel... masakra... brałaś jakieś leki? pewnie nic nie można.... tylko naturalnie? ochh... jak nie urok to sraczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dzień dobry bardzo 😆
Co tam u Was śpioszki 😉 ???
Ja już od 5:30 na nogach...kawka wypita i ciacho obowiązkowo z rana do kawki wciągnięte 🙃
Teraz przygotowuję się psychicznie na tą kolejną nuuuudną niedzielę... 😉


Wow NovaM ale z Ciebie ranny ptaszek 😉
Dzien dobry Brzuszkom wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
Dzień dobry bardzo 😆
Co tam u Was śpioszki 😉 ???
Ja już od 5:30 na nogach...kawka wypita i ciacho obowiązkowo z rana do kawki wciągnięte 🙃
Teraz przygotowuję się psychicznie na tą kolejną nuuuudną niedzielę... 😉


Wow NovaM ale z Ciebie ranny ptaszek 😉
Dzien dobry Brzuszkom wszystkim.


Hihi ale ja nie mam tak "fabrycznie" 😜
Trochę już się zaczynam przyzwyczajać do wstawania do Kajtka 🙂 przez mojego psiaka, bo codziennie mnie budzi koło 6:00 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 🙂 🙂

nie odzywałam się wczoraj cały dzień, bo po prostu nie miałam czasu... o godz 9.30 do drzwi zawitał mój mąż!!!!!! zrobił mi ogromną niespodziankę nieplanowanym przyjazdem, aż się popłakałam ze szczęścia jak mnie przytulał 🙂 🙂 🙂 🙂

potem od 12 mieliśmy moją chrześnicę pod opieką 😁 roczne dziecko daje popalić. ale usnęła nam o 21 i spała do 7 rano. w nocy się obudziła 2 razy, ponosiłam troszkę, poprzytulałam i usnęła z powrotem. a teraz przedobiednia drzemka Leny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki 🙂
ja tylko na chwilkę wpadłam życzyć miłej niedzieli 🙂
my bylismy juz na fluhmarku alee się nabiegałam między tymi straganami a Adam kupił naszej małej komplecik do odebrania ze szpitala- taki cuuuudny, leży nałózku i nie mam serca schować go do szafy hehe
zaraz zjemy obiadek i jedziemy do szefa na kawkę a potem jakis spacerek
a więc do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
Ja dziś pospałam do 11, jak nigdy, takie ekstrawagancje ostatnio chyba w 1 trymestrze. Ale czuję się fatalnie... spuchnięta i obolała. I tak dziwnie puchnę - z prawej strony - prawa stopa jak serdel, obrączki też nie włożę... nad ranem łapały mnie takie skurcze łydki, że stawiały mnie na baczność. Więc jak wstałam to od razu poleciałam zakupić magnez i ciepłe bułeczki. I dopiero zjadłam śniadanie, obiad to chyba na kolację będzie. Mąż zaraz do pracy idzie, a ja będę się nudzić sama... nawet nie mam ochoty nigdzie wychodzić, pogoda piękna, ale w moim stanie dla mnie zabójcza. Kolana też dają mi popalić... 🤢
Aaagaaa to Ci mężuś zrobił niespodziankę 🙂
Nadia kuruj się bidulko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry mamusie i Brzuszki 🙂
u mnie pogoda nie za ciekawa, taka strasznie senna. Ja spałam dzis do 10:30 i tez preferuje wysypianie sie poki moge, bo potem to nie wiadomo. Jesli corcia wda sie w tatusia to mamy nocki z glowy a jak za mamusia to sobie pospimy. Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze do konca niewiele czasu zostalo a tak niedawno zaczynalysmy rozwijac Grudniowki. Jeszcze troche i zamiast zdjec brzuszkow i fotek usg zaczniemy wrzucac zdjecia naszych Skarbow. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
...Wlasnie zdalam sobie sprawe, ze do konca niewiele czasu zostalo a tak niedawno zaczynalysmy rozwijac Grudniowki. Jeszcze troche i zamiast zdjec brzuszkow i fotek usg zaczniemy wrzucac zdjecia naszych Skarbow. 😆


Jak dla mnie to oby to jak najszybciej nastąpiło bo ciężko się zaczyna z brzuszkiem już robić różne rzeczy hehehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Marzenka mi tez juz ciezko zaczyna sie robic, zwlaszcza przy schylaniu. A golenie nog to juz wogole zaczyna byc co najmniej wyczynowe 😉


Heh Beatko nogi to jeszcze da się zrobić ale "bikini ogarnąć" przed wizytą np. to już wyższa szkoła jazdy hahahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to już nic nie widzę zza mojego brzucha, tylko jak w lustrze się oglądam... masakra...
Coraz gorzej się czuję, taka ładna pogoda, a ja na kanapie leżę 😠
Mam nadzieję, że nasze dzieci docenią ile robimy dla nich, ile wyrzeczeń, itp...
I że nigdy nie usłyszymy "Ja się na świat nie prosiłem..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...