Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
rubi napisał(a):
dzień dobry
ja właśnie wróciłam z przedszkola malutki płakał ale byłam na to przygotowana idę czymś się zająć bo później starszego do zerówki muszę zaprowadzić

Witam
Szkoda zostawiac takie maluszki w przedszkolu, ale co zrobic, pewnie oni lepiej to znosza niz ich mamy 😉 Mnie to czeka za dwa lata i na pewno nie bedzie to latwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w poniedziałek wszystki brzuszki...

Guga...jakby to powiedzieć po kolejnej ''imprezie''... na wpół nieprzespanej nocy,... ciekawe ile jeszcze pociągnę 😮

Po słonecznym weekendzie pochmurny poniedziałek i cd remontu...oby do piątku... teraz sniadanko...

Milo, ze brzuchole dobrze spedziły weekend...ale żdna na kawe do Gugi nie wpadła a robie takie pycha Machiatto !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
Rubi ja pracowałam kiedys w przedszkolu przy 3-4 latkach i powiem Ci ze takich płaczliwych akcji o poranku zaliczyłam setki ale jesli Cie to troszeczke uspokoi to wierz mi ze to trwa góra 15 min po rozstaniu z mamą -później dzieciom to mija i cały dzień się ładnie bawią,dopiero jak widzą mame jak po nie przychodzi to rozklejaja sie na nowo ale w ciągu dnia jest ok-pewnie Ci opiekunki to juz mówiły ja tylko chciałam potwierdzic że tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj nie zaglądałam bo doła miałam 😞
szef Adama chce auto sprzedać bo kupił sobie nowe i 2 mu nie potrzebne. wie że adamowi strasznie się te auto podoba i złożył mu "super" oferte a ten napalony jak diabli a ja załamana bo dzidzia w drodze a ten chce wydać 10.000euro na auto,którego zmieniac nie musimy bo nasze jest całkiem dobre wytłumaczyli mi ze ta kwota za ten model z tym przebiegiem i rocznikiem to jak za darmo i to tylko dla niego taka oferta aleeee haloooo my nie zarabiamy tyle co szef i nie stac nas na tak drogi nie potrzebny wydatek-zaraz nam sie dzidzia urodzi,zbieramy pieniadze na weselicho a ten tu w długi chce sie pakować 😞 niby mu to z głowy delikatnie wybiłam wieczorem ale dzisiaj cały dzień z szefem będą we 2 i boje się że ten go namówi buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu rita to tłumacz tłumacz i gadaj... my musielismy zmienic i zmienilismy jak zaszłam w ciaze to byly same poczaatki jeszcze nie wiedzialam ze sie udało i kupilismy... oczywiscie sie zapozyczylismy zeby kupic,... i powiem ci ze teraz jest cholernie ciezko... bo nie dosc ze splacamy raty za mieszaknie i wszystkie oplaty top mamy tez splate tych pozyczek na autko to zakupy dla malucha i polowa miesiaca a okazuje sie ze zaraz pod kreska... wiec tłumac ztłumacz tłumacz moze sie uda....
poza tym to miłego dnia brzuszki 🙂)))
wanilia wszystkiego najlepszego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia:

Najlepsze życzonka,
wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok
i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!

Mało zmartwień i agresji,
żadnych stresów i depresji,
dużo śmiechu i radości,
wiele szczęścia i miłości.
Aby wszystkie fajne dni
W żółwim tempie upływały,

By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały,
By nigdy nie było porannej pobudki
I wiatr rozwiewał wszystkie smutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 😉

Naj, naj wanilko oczywiście 🙂

U mnie słonecznie i mega gorąco !!!!!!!!
Zdążyłam już z rana zakupy w Lidlu z Olą zaliczyć 😉 Były w ofercie fajne płaszczyko-kurtki na jesień więc od razu kupiłam żeby później nie szukać 😉

Od kilku dni mam żołądkowe problemy 😞 Nie wiem czy to wina ciąży i uciskania na żołądek ale strasznie źle mi z tym... Espumisan nie pomaga i tak chodzę jakbym dopiero co w ciążę zaszła 😞
Też tak może macie ??? Może macie na to jakiś sposób ???
Włąśnie miętową herbatkę sobie zrobiłam...może na chwilę chociaż pomoże...

Miłego dzionka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NovaM dla mnie własnie na takie problemy mięta jest najlepsza ,mam nadz ze Ci pomoże 🙂
a ja jade do domciu: 😁 😁 😁 we środe albo czwartek jade do PL sama bo Adam musi pracować ale posiedze z tydzień u rodziców i na usg się umówie jupiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
NovaM dla mnie własnie na takie problemy mięta jest najlepsza ,mam nadz ze Ci pomoże 🙂
a ja jade do domciu: 😁 😁 😁 we środe albo czwartek jade do PL sama bo Adam musi pracować ale posiedze z tydzień u rodziców i na usg się umówie jupiii


Nio oby pomogło ...
A co do wizyty u rodziców to ja mam tak samo jak Ty z usg tyle, że ja z fajnego usg skorzystam jak do rodzinnego miasta pojadę za tydzień 🙂
Fajnie, że nowe fotki będą 🙂 Chociaż u mnie to w końcu filmik zamiast fotek...ale zrobię zrzuty z ekranu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a ja wczoraj nie zaglądałam bo doła miałam 😞
szef Adama chce auto sprzedać bo kupił sobie nowe i 2 mu nie potrzebne. wie że adamowi strasznie się te auto podoba i złożył mu "super" oferte a ten napalony jak diabli a ja załamana bo dzidzia w drodze a ten chce wydać 10.000euro na auto,którego zmieniac nie musimy bo nasze jest całkiem dobre wytłumaczyli mi ze ta kwota za ten model z tym przebiegiem i rocznikiem to jak za darmo i to tylko dla niego taka oferta aleeee haloooo my nie zarabiamy tyle co szef i nie stac nas na tak drogi nie potrzebny wydatek-zaraz nam sie dzidzia urodzi,zbieramy pieniadze na weselicho a ten tu w długi chce sie pakować 😞 niby mu to z głowy delikatnie wybiłam wieczorem ale dzisiaj cały dzień z szefem będą we 2 i boje się że ten go namówi buuuuu


ostatnia rzecza , na której zakup bym pozwoliła to auto na kredyt - szczegolnie nowe...jak sie ma czym jezdzic i sie nie psuje to po cholere... dla szpanu ?!
Popieram Rita...przemów do rozsadku i wybij gumowym młotkiem 😜!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedys sobie powiedziałam ze dopuki nie jesteśmy małżeństwem nie bede mu niczego zabraniała kupować i jak dowiedział się ze w ciąży jestem sprzedał motocykle itd byłam z nigo dumna jak diabli a teraz znowu 2 stoją w garażu ale jak pytał czy może kupic to sie zgadzałam ale to auto to już przesada-nie jesteśmy milionerami żeby sie wozic takim autem i co z tego ze za 1/3 kwoty-nawet na tyle nas teraz nie stac!! ale ja mam swoje babskie sposoby hehe i kupi auto po moim trupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Rita napisał(a):
a ja wczoraj nie zaglądałam bo doła miałam 😞
szef Adama chce auto sprzedać bo kupił sobie nowe i 2 mu nie potrzebne. wie że adamowi strasznie się te auto podoba i złożył mu "super" oferte a ten napalony jak diabli a ja załamana bo dzidzia w drodze a ten chce wydać 10.000euro na auto,którego zmieniac nie musimy bo nasze jest całkiem dobre wytłumaczyli mi ze ta kwota za ten model z tym przebiegiem i rocznikiem to jak za darmo i to tylko dla niego taka oferta aleeee haloooo my nie zarabiamy tyle co szef i nie stac nas na tak drogi nie potrzebny wydatek-zaraz nam sie dzidzia urodzi,zbieramy pieniadze na weselicho a ten tu w długi chce sie pakować 😞 niby mu to z głowy delikatnie wybiłam wieczorem ale dzisiaj cały dzień z szefem będą we 2 i boje się że ten go namówi buuuuu


ostatnia rzecza , na której zakup bym pozwoliła to auto na kredyt - szczegolnie nowe...jak sie ma czym jezdzic i sie nie psuje to po cholere... dla szpanu ?!
Popieram Rita...przemów do rozsadku i wybij gumowym młotkiem 😜!!!


chyba wszyscy mezczyzni maja takie ciagoty... ale trzeba ich pilnowac, bo to duze dzieci czesto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
nooo Chloe jeszcze powiedział że śmiało da rade za niego zapłacic tylko będziemy musieli jakis czas oszczędzać! spytałam czy na pampersach czy na mleku? hahaha no oszalał

moj chcial kupowac subaru, co pali nie wiadomo ile, ale wybilam z glowy i jest puncior 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dziewczyny,
dziekuję za życzenia - tak się zastanawiam gdzie ja wpisałam datę urodzenia że wypatrzyłyście? 😮 🙂 🙂
Nie było mnie tu od piątku więc możecie sobie wyobrazić ile miałam do nadrobienia..Ale mi się z większego udało przeczytać, trudniej będzie się do wszystkiego odnieść więc tak w skrócie:
happysad mam nadzieję że już lepiej z bratem i jego dziewczyną, trzymaj się dzielnie i staraj się za bardzo nie stresować o ile to możliwe...
guga widzę że wizyta się udała i humorek trochę lepszy 🙂 A na czym w końcu z tymi wynikami stanęło? Jest jakiś wniosek, bo się pogubiłam ☺️
pammat postanowiłam kupić którąś z pościeli z Twojego linka, muszę się zdecydować na kolor paseczków 😁
novaM zdjęcia świetne (że też mi brakuje zapału... i baterii do aparatu 😉), a na tym w sukience normalnie powalasz. Mam nadzieję że po wizycie u lekarza i niespodziance na koncie nastrój trochę lepszy? 🙂
Pewnie sporo pominęłam ale koncentracja ostatnimi nie ta, pamięć też do d....Po ciąży wróci do normy chyba? 😁
Jeżeli chodzi o mnie to byliśmy znów u szwagierki, mąż jej pomaga po remoncie - zakładanie drzwi, listw maskujących, poprawy niedoróbek po "fachowcu" i takie tam. Ale póki co koniec z przysługami na zewnątrz, czas się zabrać za naszą kuchnię bo do weekendu mają być meble. Tymczasem kafle nadal na balkonie 😮 W sobotę byliśmy na zakupach w CH - zeszło 6h zanim kupiliśmy wszystko (w tym zlew, bateria, sprzęt AGD, półki, duperele w Ikei i inne cuda). Wróciłam ledwo żywa i zapowiedziałam że z mojej strony to ostatni taki wypad - całą niedzielę twardniał mi brzuch i myślę że to była reakcja na sobotnie przeforsowanie.
Dziś jestem niewyspana i generalnie nastrój bez urodzinowej euforii. W nocy Weronika tak kopała że cały brzuch "ożył" i nie mogłam spać. Naprawdę ma dziecko przyłożenie, nie powiem... 🙂 Jak juz zasnęłam to góra na 2-3h, budziły mnie kopniaki, skurcze łydek i brzucha i pełny pęcherz. Zdaje się że tzreci trymestr da jednak popalić 🥴 Jutro wizyta, muszę zapytać co robić jak mi sie taka seria skurczowa powtórzy...
Jeszcze raz dziękuję Wam za życzenia, przyznaje się że poprawiły mi nastrój 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia to ja ci podpowiem gdzie ;D na gg;D a teraz jak mamy sie na gg to widac 🙂)))
co do auta to my musielismy zmienic bo byl do robienia wiec sie nie oplacalo.. no ale pozniej juz poszlo.. fajnie auto kupiopne smiga... i co... po miesiacu sie popsulo;/ i pochlonelo 1000, do tego AC, OC teraz we wrzesniu 2 rata za AC i skad na to wziac???? do tego kupilismy go na letnich oponach a zima idzie wiec opony felgi ... czyli kolejne 1500 masakra....;/ naprawde jak ktos wam powie ze zmiana auta przed narodzinami lub tuz po jest mozliwa to sie usmieje... n o chyba ze ktos ma kase....
a co dzis na obiadek???? ja łazanki własnie robie :PPP
co do foteczek to fiu fiu moja figurka poszla na spacer;/ i juz nie ma sukienki w ktorej bym atrakcyjnie wygladala... a co lepsze w ktora sie zmieszcze.... bo ja ogolnie malo kiecek mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...