Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Cześć dziewczyny miałam dużo dzisiaj spraw do załatwienia przyznam wam szczerze że z moim rocznikiem nie zdawałam egzaminu maturalnego i zdawałam dopiero w tym roku ale poprawiałam matematykę teraz w sierpniu wiem że siara ale ZDAŁAM I MAM EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI 🤪
gratuluję dziewczyną dzisiaj udanych wizyt 🙂


Gratulacje Pammat 🙂
Teraz na studia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie,
my juz po wizycie! 🙂
Julek ma 870g, a termin przesunal sie znowu o 3 dni do przodu i jest juz przed swietmi- 23.12.2011 🤪
Powoli mam sie uruchamiac, szyjka juz nie jest ziejaca, mamy zielone swiatlo tylko maz musi wyzdrowiec 🙃

Guga nie pytalam wprost o Twoja sytuacje ale zalezy co lekarz rozumie przez rozpluchniona szyjke, bo jesli to ze ziejaca to nam nie wolno bylo sie przytulac 😞 Ale moja szyjka to w ogole byla inna historia przez ten stan zapalny bakteryjny.

Aaaa i dzidzius jest juz glowka w dol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też po wizycie, wszystko w porządku, mała obróciła się (jestem przekonana że w niedzielę) i już nie siedzi na pupie tylko "wisi" głową w dół 😁 Martwi mnie tylko to, że szacowana waga wynosi.....1450g 😮 😮 😮 Lekarz stwierdził że to sporo jak na 29tc ale to wcale podobno nie oznacza że dalej tez będzie tak szybko rosnąć więc może przy porodzie będzie norma - oby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dziewczynki Rubi 🙂))) kolejna księżniczka bedzie... no i ogolnie fajnie ze po wizytach wszystko ok i ze maluszki rosna zdrowo.... ja dzis pierwsza na forum....a to dlatego ze dzis na badania krwi i moczu ide.. i przez te moje wstawanie siku co godzine dzis musialam od 2 rano siedziec i trzymac do 5 bo tak to bym chyba nie miala co w tym pojemniczku zaniesc.. no i tak sie rozbudziłam ze o 5 juz usnac nie moglam....bo 5;30 maz wstaje a ja razem z nim i mu sniadanko robie... no i zrobilam sniadanko on poszedl do pracy a ja postanowilam napisac do was bo nie oplaca mi sie klas na godzine spac... bo o 6;40 juz musze byc gotowa bo po mnie przyjedzie i zawiezie do laboratium na badania wiec tak sobie siedze jak ta wariatka o 5 na necie;p miłego dnia słoneczka wam życze ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się melduję 🙂
Po porannym spacerku, kawusi i lekkim śniadanku 🙂
...lekkim bardzo bo nadal dolegliwości żołądkowe mnie nie opuściły 😞
I doszedł nowy nieprzyjemny objaw ... ciężko mi się oddycha bo Kajtek już za dużo miejsca zajmuje... Pamiętam, że z Olą tak samo miałam tak właśnie około 7 m-ca...widocznie ja już mam tak fabrycznie 😜

Miłego poranka Wam życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😆 ale mamy ranne ptaszki na forum ! Obudziłam się też wcześnie ale jak zobaczyłam co za oken to poleżałam przed ty jeszcze godzinkę 😆 teraz szykuje się na zakupy. Może na reszcie uda mi się fajny kombinezon wy haczyć ! Postanowiłam sobie trochę pozwolić i umówiłam się do kosmetyczki i fryzjera - przynajmniej tak mogę sobie zrekompensować fakt że zaczynam wyglądać jak parówka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Coś ostatnio nie mam czasu się udzielać więc podczytuję jak tylko znajdę chwilę. Do mnie przykleiło się 8kg ale nie jest źle. Wczoraj się wkurzyłam bo sąsiad powiedział do mamy: yyy Kasia to już taka gruba jest że myślałem że już będzie rodzić. Normalnie wstać i piznąć patelką takiego, ciekawe co będzie mówił swojej żonie wrrr. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
hej brzuszki ja tez byłam dzisiaj na wizycie u mnie wszystko dobrze książkowo jak to stwierdził lekarz ale najważniejsze znam juz płeć DZIEWCZYNKA 🙂 nasza mała Lenka normalnie szał jaka jestem szczęśliwa


gratulacje kochana 🙂 🙂 🙂 cieszę się, że wszystko przebiega u Ciebie "książkowo" 🙂 ja dziś mam wizytę na 17 🙂 już było mówione 2 razy, że dziewczynka- mam nadzieję, że nic się nie zmieniło:P buziaki pozdrawiam życzę Wam miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 Coś ostatnio nie mam czasu się udzielać więc podczytuję jak tylko znajdę chwilę. Do mnie przykleiło się 8kg ale nie jest źle. Wczoraj się wkurzyłam bo sąsiad powiedział do mamy: yyy Kasia to już taka gruba jest że myślałem że już będzie rodzić. Normalnie wstać i piznąć patelką takiego, ciekawe co będzie mówił swojej żonie wrrr. 🙂


spoko, ja sie wczoraj wazylam --> 72,5kg czyli 8,5kg do przodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja nie śpię od 7, wstałam razem z mężem i tradycyjnie jestem już po wizycie w parku z psem i piekarni. Ale gdyby nie postanowienie że będę rano kupować mężowi świeże bułki do pracy to z pewnością bym nie wstała...Nawet Wam nie będę opisywać jakie pokręcone sny miałam 😮
W kwestii wagi - u mnie 7,5 kg na plusie, w sumie to nie wiem gdzie to wlazło bo obiektywnie patrząc raczej nie przytyłam, oczywiście oprócz brzucha i biustu (i sama sobie odpowiedziałam). Zresztą 1,5kg z tego 7,5 to moja "kruszynka" 😁 Dziewczyny czy Wy macie zwiększony apetyt albo zachciaki? Ja póki co niczego takiego nie zauważam, jem zupełnie normalnie czyli nie więcej niż przed ciążą. Fakt że nadal sporo owoców wciągam ale to chyba jedzenie z nudów, za dużo mam czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...