Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Ula mam tak samo jak Ty, jak mi się nie chce wstać i próbuję przetrzymać siusiu to wtedy zaraz brzuch mi twardnieje. więc teraz nie przetrzymuje i jak mi się zachce to idę do łazienki

tak tak, tez to zauwazylam, siusiu trzeba od razu bo potem brzuszek boli i twardnieje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
ja w nocy sikam 2-3 razy ale juz sie tak przyzwycziłam do tego wstawania ze mi nie przeszkadza, pozatym jak nie chce mi sie wstawac i probuje zasnac i przetrzymac choc na 5 min to zaraz mi twardnieje brzuch, mocz daje taki na badanie z siku np o 2 w nocy
Agami mysle ze dobrze wszystko robisz no chyba ze tym pojemnikiem na mocz cos robisz, dajesz psu do zabawy , czy grzebiesz w nim palcami, mysle ze masz bakterie w moczu jak to wiekszosc ciezarnych a lekarz powinien wiedziec o tym , ze moze byc taka sytuacja ze kobieta w ciazy ma bakterie w moczu, a nie ze zle sika, zreszta w kazdej ciazowej gazecie piszą o żurawinie zeby pic czy jesc na wlasnie drogi moczowe , mi dr kaze łykac urinal od dawna i łykam, moze cos pomaga, nie wiem


haha, ulka przypomnialas mi, bo ostatnio przed badaniem wpadl mi kubeczek do kibelka caly!!! na szczescie mialam jeszcze jeden w zapasie, bo zostalo mi chyba 15 min do zamknicia laboratorium:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc brzuszki
Aniqa gratuluje dziewuszki
Słoneczko super że u ciebie wszystko dobrze mamy ten sam termin więc w grudniu zobaczymy która pierwsza urodzi 🙂
Co do płaszcza zimowego ja z Grzesiem w zimie w ciązy chodziłam i nic nie kupiłam pożyczyłam płaszcz od mamy i jakos dałam radę 🙂
Męża juz nie mam pojechał dzisiaj ale od wtorku drażni się ze mną że nie będzie Lenka tylko Helenka i tak na przekór mi zreszta jak przegladaliśmy imiona dla dziewczynki to masakra a nie które sa tak idiotyczne że dziwię się że rodzice takie nadają ale to indywidualna sprawa każdego.
Oczywiście poszłam dzisiaj do przedszkola z moim Mariuszkiem a tu zaskoczenie synek się rozebrała dał byzi zrobił mi pa pa i poszedł nma salę 😮 szok zero płaczu i stresu. A do tego jeszcze dwa zebrania mam dzisiaj właśnie w przedszkolu i zerówce dobrze że nie daleko zaczynam poznawać uroki edukacji moich dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny. Ja dziś w doskonałym humorze. Dla poprawy nastroju wybrałyśmy się wczoraj do znajomej która wróży z kart. Nie wiem czy wierzycie czy nie w takie rzeczy ale mnie się akurat zawsze wszystko sprawdza co ona powie. Więc usłyszałam same dobre rzeczy, aż nabrałam energi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry w ten wietrzny i deszczowy dzionek...

Wstałam o 0712...
Macie świetą racje z tym sikaniem.... ze jak sie trzyma długo to potem twardnieje i boli...ja w nocy wstaje 2 razy...
Dzisaj dzien załatwiania spraw i ten jedyny w tyg gdzie jade autem.... tak wiec, kosmetyczka bo brwi mam po pachy 😁 , ZUS, bank, zakonczenia listew przypodłogowych....hmmmm było cos jeszcze ale zapomniawszy 🤪 no jedzonko oczywiscie....

z dobrych wiesci to mam takie ze dzisiaj skladamy mebelki do pokoiku maleństwa... po przeplakanym wczorajszym dniu czas na jakies pozytywy wiec troszke poza planem ale skladamy meble...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki, ja już od 3h na nogach 😲 Zaraz się chyba będę zbierać do miasta, muszę jakis prezent urodzinowy dla teścia znaleźć - łatwo nie będzie. Postanowiłam sama czegoś poszukać bo mąż z pracy wróci to się zabierze za kuchnie od razu. Oczywiście wszystkie terminy się rozjechały, babka od okien dzwoniła wczoraj że przyszli do niej pracownicy prosić o wolną sobotę i czy możemy przełożyć wymianę na inny dzień..No i co ja miałam powiedzieć, że nie? Żeby przysłała nam tu tych pracowników wku...ch że przez nas wolnego nie dostali? Zresztą im się nie dziwię, każdy chce kiedyś wolny weekend mieć. Tak więc część będzie wymieniana jutro a reszta w poniedziałek - tak na raty...Mebli ani widu ani słychu, zaczynam się denerwować. Chociaż nie powinnam chyba - przed nami budowa, tam to się będzie dopiero działo 😮
guga czekam na zdjęcia efektów Twojej pracy nad pokojem Emmy, jak tylko skończysz 🙂 U mnie kącik córci też zaczyna jakoś wyglądać ale nie ma i nie będzie się czym chwalić, mamy tu niestety mało miejsca więc liczy się funkcjonalność a nie efekty wizualne - szkoda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
z dobrych wiesci to mam takie ze dzisiaj skladamy mebelki do pokoiku maleństwa... po przeplakanym wczorajszym dniu czas na jakies pozytywy wiec troszke poza planem ale skladamy meble...

A czemu przepłakanym? Ja myślałam że spędzacie z siostrą miło czas....Ale ja też miałam wczoraj dzień do bani A jak szukałam tej ulicy na której InPost jest to sie prawie popłakałam, nie dość że mi prawie nogi do dupy wlazły - tak daleko - to jeszcze sie pogubiłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga kolezanko czy ty nie mialas sie oszczedzac i uziemic w domku???? nie biegaj tak.... 🙂)))fajnie ze mebelki skladasz... ja mam lozeczko malego u siebie w pokoju wiec nie bedzie mial swojego pokoiku a jedyne co kupilismy to komode jeszcze jedna od kompletu opd meblii sypialnioanych by bylo na rzeczy dla niego... pozleczko dostalismy uzywane.. 15 lat ma... maz je wyszlifowal, wygladzil, pomalowal lakierem i stoi w pokoju i wietrzeje 🙂) juz nie smierdzi ale ja wole go nie skladac.. niech sie wietrzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się właśnie zastanawiam co tu robić. i chyba wyjdę sobie po mamę do szkoły, dzisiaj ma mało lekcji, kończy chyba po 11, to bym sobie zrobiła spacerek w jej stronę, a potem razem na jakieś zakupki. zaraz do niej zadzwonię, żeby nie było że mama ma inne plany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
guga napisał(a):
z dobrych wiesci to mam takie ze dzisiaj skladamy mebelki do pokoiku maleństwa... po przeplakanym wczorajszym dniu czas na jakies pozytywy wiec troszke poza planem ale skladamy meble...

A czemu przepłakanym? Ja myślałam że spędzacie z siostrą miło czas....Ale ja też miałam wczoraj dzień do bani A jak szukałam tej ulicy na której InPost jest to sie prawie popłakałam, nie dość że mi prawie nogi do dupy wlazły - tak daleko - to jeszcze sie pogubiłam 😠


Ech dobija mnie ten burdel i kurz...z natury jestem Pani Porzadnicka a tu w syfie żyje juz od 2 tyg... męża mi brak jak cholera...a tu jeszcze miesiac prawie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...