Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wcześniej jak pisałam i byłam taka zdeterminowana to było mi łatwiej ale teraz po tylu próbach,ręce mi opadają i nie wiem co robić,bo obiecywał a z gęby dupe robi...ze znajomymi się nie spotykamy bo to by znaczyło ze zapraszam gości mężowi zeby miał z kim pić.do nikogo nie jeździmy bo na chlanie to ja go wozić nie będę i takie GÓWNO mam.jak sama sobie nie pojadę z Julką w odwiedziny to siedzimy w domu jak te burki.już nie chcę myśleć co będzie jak się Milenka urodzi,bo przecież pępkowe!! jasna cholera,mówię Wam dziewczyny,że długo tak nie dam rady....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia... nie mozesz sie spodziewac ze bedzie lepiej... bo nie bedzie 😞
To jest choroba, ktora pożera jego umysł...dopoki tego nie zrozumiesz , nie pomozesz ani jemu, ani sobie ani dzieciom...
Poradnia albo patrz jak sie bedzie staczał.... 😞
Brutalne ale kurde niesety prawdziwe!!! Przepraszam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ceszc Brzuszki! 😘

Siedze "juz" przy mojej owsiance. Ach jaka jestem szczesliwa. Maz wyszedl przed momentem do pracy, sprawdzil skrzynke pocztowa i otrzymal karte pobytu!!!!!! 🤪 Wczoraj wlasnie wygasla mu stara, do 5 listopada mial jeszcze polska, ale coz z tego wszystkiego skoro od karty tak duzo zalezy... w koncu wychodzimy z dolka w ktorym siedzimy od jakis dwoch tygodni. 🤪
Mam ochote wszystkich wycalowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiadudzika mysle ze sama/sami sie nie uporacie z problemem mimo wielkich checi z twojej strony - tutaj trzeba chyba specjalisty. Szkoda, ze ktos nie mysli o zonie, ktora nosi dziecko i nerwy to ostatnia rzecz jaka powinna ja spotkac!!! 😠
Wanilia ciesze sie, ze udalo sie namowic tesciowa na walke, tak trzymajcie!
Weronika czyli ze " tesciowa" jest w porzadku? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Ceszc Brzuszki! 😘

Siedze "juz" przy mojej owsiance. Ach jaka jestem szczesliwa. Maz wyszedl przed momentem do pracy, sprawdzil skrzynke pocztowa i otrzymal karte pobytu!!!!!! 🤪 Wczoraj wlasnie wygasla mu stara, do 5 listopada mial jeszcze polska, ale coz z tego wszystkiego skoro od karty tak duzo zalezy... w koncu wychodzimy z dolka w ktorym siedzimy od jakis dwoch tygodni. 🤪
Mam ochote wszystkich wycalowac 😁


Super ze papierologia załatwiona...wiem ze to moze spedzac sen z oczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuchatki!!
a w sumie juz dobry wieczor prawie, moja dzian ,a juz prawie 5 godzin 🤪 bylam dzisiaj na krzywej cukrowej, powiem wam ze nie wiem o co chodzilo wam z tym napojem, jakd la mnie byl pyszny i boglabym go pic codziennie 🙂 🙂 najgrosze bylo siedzenie na czczo przez godzine, ale spoko, poszlismy na spacer z psami, jako minelo 🙂
o 14 wyniki.

i wstawilam PIERWSZE PRANIE 🤪 na pierwszy rzut poszly kremowe rzeczy, czyli cala posciel, rozek i kilka ciuszkow. ladna pogoda to fajnie wyschna bo potem w zimie to by predzej stechly niz wyschly...

asiadudzika - wspoczuj, mnie moj strasznie wkurza jak jest pijany, na szczescie nie jest to czesto, takze wspoczuje jak ciebir to mus denerwowac 😞 😞

Ulka daj znac jak tam ci z ty pessarem sie chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wieronika
- u mnie w sumie tesciowa sie lepiej zachowuje niz moja wlasna mama, hehe, tez licze ze sie mojej odmieni po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teściowa jak człowiek haha jadę ja dziewczyny do pgm po worki na śmieci bo chce wywalić trochę dziadków rzeczy i kupic zelazko bo mam przedpotopowe po babce i czajnik elektryczny haha az mi się morda usmiecha na mysl o zakupach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
tak teściowa jak człowiek haha jadę ja dziewczyny do pgm po worki na śmieci bo chce wywalić trochę dziadków rzeczy i kupic zelazko bo mam przedpotopowe po babce i czajnik elektryczny haha az mi się morda usmiecha na mysl o zakupach


to udanych zakupow!! 🙂 ja tez uwielbiam takie wypady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a to jak by któraś myslała że jest za gruba he 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/homewwws0zmniejszaczplm.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4669/homewwws0zmniejszaczplm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Siusiaczki" nasze kochane w brzuszkach mam jeszcze siedzące - wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta Waszego od cioci wiewióry 😉
Uprzejmie donoszę, że "wypasiony wiewiór" się melduje 😉
Chloe ty łasuchu - pogromczyni glukozy 😜
Weronika no to Ci się "teściowa" jednak z tych luzackich trafiła...super 🙃
Asia - echhhh faceci 😠 Pozwól, że się nie wypowiem 😠

Ja od rana jak zwykle na nogach dzięki Bonduelle mojej 🤢...niedawno właśnie wróciłam z ogniska klasowego z okazji Dnia Chłopaka 😉
Dzieciaki męczą jak cholera i nawet zjeść nie dadzą 😠 Więc wróciłam do chaty głodna... Teraz przed kompem zaległości nadrabiam i pożeram jajoburgera hahah (czytaj: dwie kromki chleba i połówki jajka pomiędzy z dużą ilością majonezu hahaha ) bo to najszybciej dało się zrobić 😉

Zaraz foty wrzucę mojej łepetyny 😉
Tylko proszę "jechać po mnie" umiarkowanie i po kolei heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko ale bęben moge smiało powiedziec jaka ja szczuplutka haha wróciłam z zakupów kupiłam dwa wory na babki ubrania i dziadka i czajnik i żelazko aż normalnie miło a i neleciało mnie na frytki hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...