Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ejjj na serio dziewczyny nie mogę się przez tą całą akcję skupić na Waszych postach...sorki 🥴
Jak się go pytałam jak on to sobie wyobraża to mi odpisał : "Spoko nie marudź będzie git" po moim kolejnym pytaniu jego odpowiedź brzmiała : " Może ci teściowie przywiozą" zapytałam czym?? ciężarówką???, a on na to: "Hhahaha noooo" !!!!!!

Napisałam, że to się musi wywietrzyć i że pościel trzeba uprać...ku*wa mać nooooo !!!!!!!!
A on do mnie: "ale wywietrzyć z czego?? Łóżeczko??? Po co???? "
😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja nie ogarniam już 🤢
Ale pomyślałam sobie, że to po raz kolejny jego matki pomysł .... Pewnie dała mu na to kasę i stwierdziła, że jeśli to ona wyłożyła to będzie u niej do czasu kiedy mi tego łaskawie nie przyśle bądź przywiezie (chociaż nie wiem czym 😠 )...Bo ona taka jest..."ja zapłaciłam to ja trzymam" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
eheeheh no co szczere !!!! wiadomo że tak mogą dawać na imię 🙂 🙂 🙂 🙂


Pewnie. Ja mialam psa Gustawa, a Pammat ma Stefana 😁


Holi ja tez mam "nocne czuwanie" 😉
Ja mialam chomika Gustawa 😜
A teraz mam kotke Mimi i czasami zdarza mi sie mowic do brzucha Mimi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ejjj na serio dziewczyny nie mogę się przez tą całą akcję skupić na Waszych postach...sorki 🥴
Jak się go pytałam jak on to sobie wyobraża to mi odpisał : "Spoko nie marudź będzie git" po moim kolejnym pytaniu jego odpowiedź brzmiała : " Może ci teściowie przywiozą" zapytałam czym?? ciężarówką???, a on na to: "Hhahaha noooo" !!!!!!

Napisałam, że to się musi wywietrzyć i że pościel trzeba uprać...ku*wa mać nooooo !!!!!!!!
A on do mnie: "ale wywietrzyć z czego?? Łóżeczko??? Po co???? "
😠 😠 😠 😠 😠 😠
Ja nie ogarniam już 🤢
Ale pomyślałam sobie, że to po raz kolejny jego matki pomysł .... Pewnie dała mu na to kasę i stwierdziła, że jeśli to ona wyłożyła to będzie u niej do czasu kiedy mi tego łaskawie nie przyśle bądź przywiezie (chociaż nie wiem czym 😠 )...Bo ona taka jest..."ja zapłaciłam to ja trzymam" 🤢


A moze szanowna mamusia ma w planach odwiedzic Was przed porodem? Zlozy Ci lozeczko i sama sie tam walnie spac skoro ona zaplacila 😁 Sorki za zarcik, ale to na poprawienie humoru 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
eheeheh no co szczere !!!! wiadomo że tak mogą dawać na imię 🙂 🙂 🙂 🙂


Pewnie. Ja mialam psa Gustawa, a Pammat ma Stefana 😁


Holi ja tez mam "nocne czuwanie" 😉
Ja mialam chomika Gustawa 😜
A teraz mam kotke Mimi i czasami zdarza mi sie mowic do brzucha Mimi ☺️

Jaki Gustaw popularny 😆 Beatka my mowimy do naszej Corki Kitka 😁 😁 😁 Wiec nie przejmuj sie Mimi.
Holi mnie tez czas szybko leci, kazdy tydzien jest bardzo krotki. A bez meza tez dasz rade. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha no ja nie wiem co ja zrobię i jak zareaguję jak ich zobaczę 😮
Szczerze Wam napiszę, że moim skromnym zdaniem to przez nią się cały czas z nim kłóciliśmy...no ale jeśli ktoś Wam mówi, że pieniądze z wypłaty należy odkładać i mówi Wam ile dokładnie i to jeszcze u niej to same sobie możecie dopowiedzieć i wyobrazić co to za Pani jest 🤨

Reasumując (bo nawet o niej myśleć nie chcę żeby się mały głową do góry nie odwrócił 😜 ) - najchętniej nie zobaczyłabym jej do końca życia na oczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Piszemy i piszemy pięknie heheeh!!! Fajnie że ten brzuszek istnieje!!! PAMMAT miłej nocki szybko żeby ci zleciała!!!
Wiecie co z tą szyjką to wcale nie jest tak że jak jest długa zamknięta to daleko do porodu może się właśnie w każdym momencie otworzyć!!!!
GOSIA ja cię jak najbardziej rozumiem ja tylko pytałam!!!! Ja na ćwiczenia też nie idę

holi mi to powiedzial ginekolog poloznik... jak jest twarda dluga i zamknieta i nie ma skurczów to nie ma szans na nagly porod za tydzien....
co do spania ja tez nie spie....
imie dla dziecka... hmmm ja mialam Chomika Kube ihihi tak nam sie przypomnialo z mama ostatnio... poza tym mam psa o imieniu Kajtek wiec imiona jak widac sa i dla zwierzaków i dla dzieci niekiedy te same
novam wspolczuje.... i jego i tej mamuski.... nienormalni.... a ty masz jakies wyjscie awaryjne? jakies lozeczko po małej albo od kogos pozyczyc... bo jak oni tacy nienormalnu to ehhhh ciarki przechodza
pammat ja cie podziwiam... mi sie w szpitalu ryczec chcialo a ty taka uhahana :P
gosia aaa to ty piszesz prace... a ja szukalam kto pisze... moze mnie zmobilizujesz... bo ja sie jakos nie moge a do 23 chcialabym ja oddac promotorowi do sprawdzenia jak grozi mi cesarka 23 albo 25 wrrr a ciezko z moja motywacja... ciuszki Kuby do prasowania leza od 4 dni i koszule meza ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
beata26 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
eheeheh no co szczere !!!! wiadomo że tak mogą dawać na imię 🙂 🙂 🙂 🙂


Pewnie. Ja mialam psa Gustawa, a Pammat ma Stefana 😁


Holi ja tez mam "nocne czuwanie" 😉
Ja mialam chomika Gustawa 😜
A teraz mam kotke Mimi i czasami zdarza mi sie mowic do brzucha Mimi ☺️

Jaki Gustaw popularny 😆 Beatka my mowimy do naszej Corki Kitka 😁 😁 😁 Wiec nie przejmuj sie Mimi.
Holi mnie tez czas szybko leci, kazdy tydzien jest bardzo krotki. A bez meza tez dasz rade. 🙂


Ja widze, ze my duzo wspolnego mamy ze soba 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do rozwazania yasmin i jasmin wybrałabym chyba przez J jakos tak bardziej po polsku roznicy i tak nie ma w wymowie a moze ona bedzie chciala kiedys mieszkac w PL i bez sens za kazdym razem tlumaczyc ze nazywam sie .... tylko pamietaj prze Y.... 🙂 ale to takie moje zdanie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM -moje kondolencje... coq -tesnie za stefankiem wiesz..:-(


Oczywiście Pammat kondolencje przyjmuję w każdej możliwej ilości bo innym gestem nie da się tego opisać 🥴
A tak w ogóle to ile tam jeszcze Ciebie trzymać będą 🤨 ????????????
Ja za swoją suczyną też bym tęskniła na maxa więc rozumiem co czujesz 😘

Agami na szczęście mam kołyskę do pożyczenia po córce kuzyna...no ale nie uśmiecha mi się kupować całego "wkładu" do niej 😠 ...materacyk itp... skoro mam full wypas łóżeczko z mega zajebiście drogą pościelą na którą się szarpnęli a znając życie zostanie mi wypomniana całkiem szybko 😠 ...być może przy pierwszym nieudanym przewijaniu małego przez jedno z nich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
novaM -moje kondolencje... coq -tesnie za stefankiem wiesz..:-(


Oczywiście Pammat kondolencje przyjmuję w każdej możliwej ilości bo innym gestem nie da się tego opisać 🥴
A tak w ogóle to ile tam jeszcze Ciebie trzymać będą 🤨 ????????????
Ja za swoją suczyną też bym tęskniła na maxa więc rozumiem co czujesz 😘

Agami na szczęście mam kołyskę do pożyczenia po córce kuzyna...no ale nie uśmiecha mi się kupować całego "wkładu" do niej 😠 ...materacyk itp... skoro mam full wypas łóżeczko z mega zajebiście drogą pościelą na którą się szarpnęli a znając życie zostanie mi wypomniana całkiem szybko 😠 ...być może przy pierwszym nieudanym przewijaniu małego przez jedno z nich 😠


aż się coś we mnie buzuje jak to czytam... 😮 no co za ludzie? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
novaM -moje kondolencje... coq -tesnie za stefankiem wiesz..:-(


Oczywiście Pammat kondolencje przyjmuję w każdej możliwej ilości bo innym gestem nie da się tego opisać 🥴
A tak w ogóle to ile tam jeszcze Ciebie trzymać będą 🤨 ????????????
Ja za swoją suczyną też bym tęskniła na maxa więc rozumiem co czujesz 😘

Agami na szczęście mam kołyskę do pożyczenia po córce kuzyna...no ale nie uśmiecha mi się kupować całego "wkładu" do niej 😠 ...materacyk itp... skoro mam full wypas łóżeczko z mega zajebiście drogą pościelą na którą się szarpnęli a znając życie zostanie mi wypomniana całkiem szybko 😠 ...być może przy pierwszym nieudanym przewijaniu małego przez jedno z nich 😠

wiem wiem Marzenko ale z deb***lami tak juz jets ze nie zawsze w koncu pojmuja o co chodzi i w razie W fajnie bys mogla cos ewentualnie na szybko zorganizowac....ehhh wspolczuje serdecznie takiego "tatusia" oby kiedys trafila kosa na kamien i jakas laska odplacila mu za to co terraz robi tobie..... a Kajtek niech od poczatku wie jakiego ma tate...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami a Ty mobilizuj się do pisania pracy!!! szybko! 🙂 będziesz miała to z głowy 😁 ja już 3 prace napisałam w swoim życiu: inżynierską, magisterską i na studia podyplomowe i też mi było się ciężko zebrać do każdej z nich 😉 ale jak już siadłam to raz dwa trzy i praca gotowa 🙂 bo jeśli materiały już masz zgromadzone to teraz mniejsza część pracy przed Tobą, większą już masz z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM- napewno jutro zostaje jeszcze bo beda mi dawali 3 kroplowke.. w sobote moze wyjde bo trzeba byc minimum 3 doby w szpitalu! wczesniej cie nie wypuszcza bo zwrotu píeniedzy za ciebie nie dostana..


to dziwnie... bo ja w lutym miałam wyciągnięcie śrub z kolana. i z reguły w tym szpitalu, w którym byłam jest tak, że przychodzi się jednego dnia przed zabiegiem wtedy robią wszystkie badania, potem operacja. A ja umówiłam się z panem doktorem tak, że przyszłam w piątek rano od razu tego dnia miałam operację, a mogli mi ją zrobić bo przyszłam ze wszystkimi badaniami, sama sobie zrobiłam. a w sobotę o 7 rano już czekałam na męża, żeby po mnie przyjechał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...