Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...dzięki takim akcjom dociera do mnie smutna prawda...no bo jak tu można by było chcieć z kimś takim sobie życie planować...dobrze, że wyszło jak wyszło 😉
A w styczniu rzeczywiście po załóżmy... dwóch godzinach powiem "koniec odwiedzin" i na tym się skończy...dobrze, że jeszcze nie będę mogła nawet o sexie pomyśleć to będzie mi łatwiej go w drzwiach "pożegnać" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa, dziewczyny w Biedronce są fajne koszyki bambusowe pakowane po 2, jeden większy, drugi trochę mniejszy. za 14,90zł więc niewiele. Od środka są wyłożone jakimś materiałem. i są w kolorach: czerwony, fioletowy, brązowy, zielony. i w kształtach: prostokąt, kwadrat, koło. Ja kupiłam sobie czerwone prostokąty 🙂 i jestem bardzo zadowolona 😁 a jutro kupię sobie jeszcze jedne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Pammat ale za to Twoje podejście do szpitala to jak już pisałam uwielbiam Cię po prostu 😘 bo może dzięki Tobie i ja przestanę bać się szpitali 😉 chciałabym się tego od Ciebie nauczyć 🙂


Racja, Pammat jakby faktycznie do nas z wczasow pisala 😁
Aga Tobie rowniez za wypowiedz dziekuje. ale sobie tak teraz pomyslalam, ze Francuzi przez J beda mieli tendencje do wymowy \'żasmin\' tak jak mnie nazywaja \'żustin\' 🙂 - eh niewazne.
Chyba juz zmeczona jestem. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziekujemy za info aaaa!!! ja idę do spania bo coś mi się oczka powili zamykają i tak po 12 w nocy pobudka do kibla dobrej nocki i PAmmat szczegolnie


to Holi korzystaj z okazji i idź spać póki Ci się chce 🙂 ja przynajmniej mam tak, że jak przezwyciężę taką chęć snu, która się pojawi to potem do rana już mogłabym się nie kłaść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa no ma materialy... podyplomowe studia wiec krotka praca ale taaak ciezko usiasc....
ok to i ja ide spac... mały ma czkawke wlasnie... mam nadziej ze mu przejdzie bo nie usne;p hihi a jutro rano na mocz bo te bialko paskudne mam.... trzymajcie kciuki by jutro juz nic nie bylo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Pammi to znaczy, że jeszcze jedna nocka Cię czeka na elektrycznym łożu 😮???
No to niefajnie 🤨 I dziwię się, że po trzech dniach dopiero płacą bo np. w Szczecinie po porodzie nawet przez CC po równych 24 h wypisują 🤔

Ja też tak mam Aga...a później się męczę strasznie bo mnie drażni wszystko...i na drugi dzień jak zombie jakieś chodzę 🤢
W sumie nie chce mi się spać (chociaż kawy popołudniu drugiej nie piłam 😮 ) no ale mi tutaj net wariuje i strony mi się wieszają więc nie mogę i tak za Wami nadążyć 🤔
Ścieram się zaraz na spotkanie z TV chyba 😉
W razie co ...to spokojnej nocki życzę i bajecznych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova mysle, ze nawet te dwie godziny to za duzo!!! Czasami trzeba troche czasu, zeby sobie cos waznego uswiadomic. Ale Ty juz wiesz, ze niewart on niczego!

Heh no wiesz...w tych dwóch godzinach to się jeszcze muszą z łóżeczkiem uwinąć hahahaha 🙃
No i nie będę już taka zła jak oni wszyscy... dam im posiedzieć bo jakieś 350km przejadą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova mysle, ze nawet te dwie godziny to za duzo!!! Czasami trzeba troche czasu, zeby sobie cos waznego uswiadomic. Ale Ty juz wiesz, ze niewart on niczego!

Heh no wiesz...w tych dwóch godzinach to się jeszcze muszą z łóżeczkiem uwinąć hahahaha 🙃
No i nie będę już taka zła jak oni wszyscy... dam im posiedzieć bo jakieś 350km przejadą 😜


To Ty masz dobre serce, z emyslisz jeszcze o ich 350 km 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova mysle, ze nawet te dwie godziny to za duzo!!! Czasami trzeba troche czasu, zeby sobie cos waznego uswiadomic. Ale Ty juz wiesz, ze niewart on niczego!

Heh no wiesz...w tych dwóch godzinach to się jeszcze muszą z łóżeczkiem uwinąć hahahaha 🙃
No i nie będę już taka zła jak oni wszyscy... dam im posiedzieć bo jakieś 350km przejadą 😜


zrobisz dobry uczynek jak pozwolisz im chwilę posiedzieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...no taka już jestem...i pewnie też dlatego nie potrafiliśmy się z nim dogadać...bo ileż można ulegać i nic w zamian nie mieć tylko wiecznie wyżej poprzeczkę podniesioną... 🤨
Teraz przynajmniej wiem, że robię coś zgodnie ze swoim "JA" i robię to dla siebie i nie na siłę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
aaagaaa własnie mi tesciowa do pokoju kupiła te fioletowe koszyki ale ich nie widziałam! ja ciebie tez i lov you:-* a te co poszly spac dobrej nocy zycze:-)


a Ty czemu jeszcze nie śpisz???


Nasza Pammi pewnie o Stefanku na nowym narożniku rozmyśla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
aaagaaa własnie mi tesciowa do pokoju kupiła te fioletowe koszyki ale ich nie widziałam! ja ciebie tez i lov you:-* a te co poszly spac dobrej nocy zycze:-)


a Ty czemu jeszcze nie śpisz???


Nasza Pammi pewnie o Stefanku na nowym narożniku rozmyśla 😘


zapewne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ja tez jestem :-D kolezance z października czytalam co sie u nich dzieje i dotrzymuje jej towarzystwa bo zaczela sie stresowac.. o 6:30 ja zabieraja na wywoływanie..


będzie już miała swojego dzidziusia obok siebie 🙂 powiedz jej, że trzymamy za nią kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...