Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska wazne zeby Tobie smakowalo 😜 Nie odpowiada to restauracja, albo stolowka.

Przyszedł, wpier... aż uszy mu się trzęsą, a jak siorbie... 😠


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zastanawiam sie czy jest lepszy w siorbaniu od mojego wariata? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska wazne zeby Tobie smakowalo 😜 Nie odpowiada to restauracja, albo stolowka.

Przyszedł, wpier... aż uszy mu się trzęsą, a jak siorbie... 😠


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zastanawiam sie czy jest lepszy w siorbaniu od mojego wariata? 😁

mojego nikt nie pobije 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz po moim pięknym dniu w kinie nie było co ogladać więc pojechaliśmy na obiad wyglądała pięknie ryba za kwasna za duzo cytryny ziemniaki suche wrrrrr az mnie nosi a mój cudowny męzczyzna poszedł sobie własnie spąc
sweterek mi nie wychodzi wiec robie czapke az komus rypne zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obudziłam się... 😮 I chyba mi trochę lepiej. Ale na obiad to ja dziś nic nie mam więc albo zamówimy pizze albo zostają kanapki 😜 Chyba że się szybko zabiorę za placki ziemniaczane. Ale mój nie z tych co narzekają - zje wszystko a jak nic nie ma to też ok.
Co do remontów to coś w tym jest bo ja w szpitalu ze skurczami i skroconą szyjką też wylądowałam po sprzątaniu. I teraz staram się zrobić codziennie coś a nie wszystko od razu. Jak czuję że brzuch zaczyna się napinać to wracam na kanapę.
Katja ja myślę że Twoje nastroje wynikają też z postawy męża, to że jesteś w ciąży nie oznacza że nie możecie się gdzieś razem wybrać. Nie może Cię wiecznie samej zostawiać a samemu imprezować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide sie wykapac, bo dzis pracuje z domku wiec nadal leze sobie w lozeczku. O 17:00 wsiadamy do samochodu i jedziemy do Sacza. Ja jeszcze wogole nie jestem spakowana ani nic. Strasznie mi sie nic nie chce dzis 🙂 Praca z domku strasznie rozleniwia, ale mozna sie wyspac i wstac 2 minuty przed rozpoczeciem.
Zycze wszystkim milego weekendu 🙂 odezwe sie w Poniedzialek po poludniu 😁 Uwazajcie na siebie i nie sprzatajcie za duzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za to często komplementują mój kształtny (jeszcze) brzuszek i o dziwo brak boczków 😉 ...oczywiście kobiety bo faceci widzą tylko jedno...a raczej dwie rzeczy hahaha CYCE jak donice hihihih 😁 😁 😁
Ich ograniczenie często w tym temacie sięga moim skromnym zdaniem zenitu hahaha 😁


cos mi sie przypomniało...mój szwagier był ostatnio na weselu u kogoś (jest "iluzjonistą-samoukiem", ale swietnie mu to wychodzi i ludzie zapraszaja go na rozne imprezy). No wiec pytam go u kogo był, podal mi imie i nazwisko tej dziewczyny, wiec pytam, czy ona jest blondynką, bo chyba ją kojarze...a on mi na to, że nie wie... nie zapamietał....może mi co najwyżej pokazac, jak głeboki miała dekolt... 🤪 🤪 🤪 faceci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na spacerku i ja 🙂 z Julcią moją rozbrykaną.plan przeprowadzki rodziców dalej aktualny więc na cholerę mi porządki??nakurzą, nanoszą błota i białych śladów od gipsu więc piękny leniwy weekend. no chyba,że do dziadka się wybiorę ale nadal wisi to w powietrzu.teraz to chyba poprasuje,bo tak sobie obiecuj i obiecuje...a tyle mam jeszcze do prasowania...z siostrą rozmawiałam i ma cesarkę 3 listopada a termin porodu na 8 listopada.mam nadzieję że wytrzyma do 3 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coquelicot juz mi lepiej bo wielce szanowny pan doktor wstał i w piecu pali z łaski swojej 😉

no i tak zerkam co u kwietniczek bo daajana to moja sąsiadka haha nie ma to jak spotkac sie na forum z jednej małej wsi haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga pisalas ostatnio, ze w dyskusje o aborcji sie wdalas na fb. Ja akurat trafilam na cos takiego:
Zmartwiona kobieta udała się do swojego ginekologa i powiedziała:

„Doktorze, mam poważny problem i bardzo potrzebuję pana pomocy! Moje dziecko nie ma nawet jednego roku życia, a ja jestem ponownie w ciąży. Nie chcę dzieci w tak małym odstępie czasu. "

Tak więc lekarz odpowiedział: „Dobrze, czego pani ode mnie oczekuje?”

Odpowiedziała: “Chcę przerwać moją ciążę i liczę na pańską pomoc w tej sprawie.”

Lekarz zastanowił się chwilę, po chwili ciszy powiedział do kobiety: “Wydaje mi się, ze znalazłem lepsze rozwiązanie pani problemu. Będzie to również bezpieczniejsze dla pani.”

Uśmiechnęła się myśląc, że lekarz zamierza przyjąć jej prośbę.

Następnie kontynuował: “Widzi pani, aby nie musiała pani zajmować się dwójką dzieci w tym samym czasie, zabijmy to, które trzyma pani w ramionach. W ten sposób odpocznie pani zanim następne się urodzi. Jeśli mamy zamiar zabić jedno z nich, to nie ma znaczenia, które to jest. Nie byłoby ryzyka dla pani ciała, jeśli wybierze pani to, które trzyma w ramionach.

Ta pani była przerażona i powiedziała: „Nie, doktorze! To okropne! Zabicie dziecka to przestępstwo!”

„Zgadzam się” odpowiedział lekarz. “Ale wydawało się, że pani to nie przeszkadza, więc pomyślałem, ze może byłoby to najlepsze rozwiązanie.”

Lekarz uśmiechnął się, wiedząc, że osiągnął swój zamiar.

Przekonał matkę, że nie ma różnicy w zabiciu dziecka, które już się narodziło a takim, które jest jeszcze w łonie matki. Przestępstwo jest takie samo!

Razem możemy zaoszczędzić cenne życie!

Miłość mówi: "Poświęcenie siebie dla dobra drugiej osoby." Aborcja mówi: "Poświęcenie drugiej osoby, dla dobra samego siebie."


Do tego trafn zdjecie :
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/30391723394526999337610.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9347/30391723394526999337610.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aga pisalas ostatnio, ze w dyskusje o aborcji sie wdalas na fb. Ja akurat trafilam na cos takiego:
Zmartwiona kobieta udała się do swojego ginekologa i powiedziała:

„Doktorze, mam poważny problem i bardzo potrzebuję pana pomocy! Moje dziecko nie ma nawet jednego roku życia, a ja jestem ponownie w ciąży. Nie chcę dzieci w tak małym odstępie czasu. "

Tak więc lekarz odpowiedział: „Dobrze, czego pani ode mnie oczekuje?”

Odpowiedziała: “Chcę przerwać moją ciążę i liczę na pańską pomoc w tej sprawie.”

Lekarz zastanowił się chwilę, po chwili ciszy powiedział do kobiety: “Wydaje mi się, ze znalazłem lepsze rozwiązanie pani problemu. Będzie to również bezpieczniejsze dla pani.”

Uśmiechnęła się myśląc, że lekarz zamierza przyjąć jej prośbę.

Następnie kontynuował: “Widzi pani, aby nie musiała pani zajmować się dwójką dzieci w tym samym czasie, zabijmy to, które trzyma pani w ramionach. W ten sposób odpocznie pani zanim następne się urodzi. Jeśli mamy zamiar zabić jedno z nich, to nie ma znaczenia, które to jest. Nie byłoby ryzyka dla pani ciała, jeśli wybierze pani to, które trzyma w ramionach.

Ta pani była przerażona i powiedziała: „Nie, doktorze! To okropne! Zabicie dziecka to przestępstwo!”

„Zgadzam się” odpowiedział lekarz. “Ale wydawało się, że pani to nie przeszkadza, więc pomyślałem, ze może byłoby to najlepsze rozwiązanie.”

Lekarz uśmiechnął się, wiedząc, że osiągnął swój zamiar.

Przekonał matkę, że nie ma różnicy w zabiciu dziecka, które już się narodziło a takim, które jest jeszcze w łonie matki. Przestępstwo jest takie samo!

Razem możemy zaoszczędzić cenne życie!

Miłość mówi: "Poświęcenie siebie dla dobra drugiej osoby." Aborcja mówi: "Poświęcenie drugiej osoby, dla dobra samego siebie."


Do tego trafn zdjecie :
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/30391723394526999337610.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9347/30391723394526999337610.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]



ojjjj, mocne, takiego argumentu jeszcze nie słyszałam...az mi sie dziwnie zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aga pisalas ostatnio, ze w dyskusje o aborcji sie wdalas na fb. Ja akurat trafilam na cos takiego:
Zmartwiona kobieta udała się do swojego ginekologa i powiedziała:

„Doktorze, mam poważny problem i bardzo potrzebuję pana pomocy! Moje dziecko nie ma nawet jednego roku życia, a ja jestem ponownie w ciąży. Nie chcę dzieci w tak małym odstępie czasu. "

Tak więc lekarz odpowiedział: „Dobrze, czego pani ode mnie oczekuje?”

Odpowiedziała: “Chcę przerwać moją ciążę i liczę na pańską pomoc w tej sprawie.”

Lekarz zastanowił się chwilę, po chwili ciszy powiedział do kobiety: “Wydaje mi się, ze znalazłem lepsze rozwiązanie pani problemu. Będzie to również bezpieczniejsze dla pani.”

Uśmiechnęła się myśląc, że lekarz zamierza przyjąć jej prośbę.

Następnie kontynuował: “Widzi pani, aby nie musiała pani zajmować się dwójką dzieci w tym samym czasie, zabijmy to, które trzyma pani w ramionach. W ten sposób odpocznie pani zanim następne się urodzi. Jeśli mamy zamiar zabić jedno z nich, to nie ma znaczenia, które to jest. Nie byłoby ryzyka dla pani ciała, jeśli wybierze pani to, które trzyma w ramionach.

Ta pani była przerażona i powiedziała: „Nie, doktorze! To okropne! Zabicie dziecka to przestępstwo!”

„Zgadzam się” odpowiedział lekarz. “Ale wydawało się, że pani to nie przeszkadza, więc pomyślałem, ze może byłoby to najlepsze rozwiązanie.”

Lekarz uśmiechnął się, wiedząc, że osiągnął swój zamiar.

Przekonał matkę, że nie ma różnicy w zabiciu dziecka, które już się narodziło a takim, które jest jeszcze w łonie matki. Przestępstwo jest takie samo!

Razem możemy zaoszczędzić cenne życie!

Miłość mówi: "Poświęcenie siebie dla dobra drugiej osoby." Aborcja mówi: "Poświęcenie drugiej osoby, dla dobra samego siebie."


Do tego trafn zdjecie :
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/30391723394526999337610.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9347/30391723394526999337610.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]


no właśnie od tego zaczęła się owa dyskusja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle to dzień dobry....
ja dzisiaj po trzeciej nieprzespanej nocce, tak mnie napierdziela to spojenie łonowe ze nie wiem. Moja mama mówi, że mam torbe pakowac, bo jak już mnie boli w tym miejscu, to pewnie szybciej urodze...a wie co mówi, w końcu urodziła ośmioro dzieci 🙂
a poza tym już druga noc z rzedu mam praktycznie całą noc twardy brzuch...dotychczas twardnial w nocy może 1-2 razy, a teraz praktycznie bez przerwy. W ciagu dnia jest lepiej, kilka razy tylko sie stawia. Juz sama nie wiem, za 6 dni mam wizyte, mam nadzieje ze to jest normalne i wszystko jest ok z Maleńką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Meliska wazne zeby Tobie smakowalo 😜 Nie odpowiada to restauracja, albo stolowka.
Kurcze Agami zapytalam, bo ja mialam niby 4 cm, ale w dzien po wizycie przemeblowanie robilam 🤔 Mam nadzieje, ze te 4 sie utrzymuja - lae juz nie szaleje!
Marika niesamowiye, ze w 33 tygodniu i zdrowiutka - to daje nadzieje 🙂 a w ogole to slyszalam, ze dizecko urodzone w37 tygodniu nie jest juz uznawane za wczesniaka, wiec byle do 37 😁

coq spokojnie 🙂) jak nic cie nie boli nie ciagnie to pewno jest ok 🙂))
aqaagaaa jeden podpunkt cały drugi sie robi.. była przerwa na wypad na miasto po roslinki do akwarium, falbanke do lozeczka i teraz bedziemy z mezem wymieniac wode w akwarium 😉 100litrów wiec jest co robic
dziewczyny nie wiem czy to tanio czy to drogo ale w biedronce u nas wyrzucili po 9.99 3-pak husteczek huggies 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny obczajcie do czerwcówek pojawiła sie dziewczyna w ciąży trojaczej ja pierd... pochlastałabym się chyba

Faktycznie, ale to dopiero poczatek i dziewczyna jeszcze sama sie z tym nie oswoila 🙂 Ale szok, dwojka to duzo, a trojka to ja juz nie wiem czy bym dala sobie rade, ale pewnie rodzina jej pomoze.
Potrojne szczescie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny obczajcie do czerwcówek pojawiła sie dziewczyna w ciąży trojaczej ja pierd... pochlastałabym się chyba

Faktycznie, ale to dopiero poczatek i dziewczyna jeszcze sama sie z tym nie oswoila 🙂 Ale szok, dwojka to duzo, a trojka to ja juz nie wiem czy bym dala sobie rade, ale pewnie rodzina jej pomoze.
Potrojne szczescie 😆

No to grubo !!!!!!!
Tym bardziej, że pisze że w ogóle się ciąży nie spodziewała 🤪
Fuck ja nie wiem co bym zrobiła w pierwszej chwili jak bym się dowiedziała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...