Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Depresyjna Guga nadrobiła zaległości...

Zjadłam bez smaku obiad ugotowany przez męża.... nie chciałam zeby mu było przykro bo sie starał ale ja i tak bardziej lubie swoje gotowanie... ☺️

Dzien zapowiadal sie xxxx..... i tak sie stało... sis mnie wkurzyla na maxa... czlowiek chce dobrze a na niego z ryjem wyskakuja.... 😠

Trojaczki powiadacie.... ja marzylam o blizniakach... nie udało sie 😁 ale trojaczki to szok prawdziwy 😜

NovaM , mysle ze masz anielska cierpliwosc...z tym swoim niedoszlym i jego familia 😠
Pammat czekamy na Was z niecierpliwoscia 😆
Asia - to ja Ci smaka narobilam na szarlotke...mam ostatnie 3 kawałki swojej i brak lodow waniliowych... 🤨 ale mama cos tam eksperymentuje...jakis biszkopt z makiem i wiorkami kokosowymi...podobno pycha...jak tak bedzie to wrzuce przepis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ta laska nowa po terminie wstawając PIERŁA! a u mnie był mój M i ona poszła do wc wiec mateusz tak sie smiał ja prawie z łożka spadłam ze smiechu prawie sie osikałam serio :-D


Hahahahahahahhahahahahaha
Pammat bo ja zaraz popuszcze 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
dorianna napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny obczajcie do czerwcówek pojawiła sie dziewczyna w ciąży trojaczej ja pierd... pochlastałabym się chyba

Faktycznie, ale to dopiero poczatek i dziewczyna jeszcze sama sie z tym nie oswoila 🙂 Ale szok, dwojka to duzo, a trojka to ja juz nie wiem czy bym dala sobie rade, ale pewnie rodzina jej pomoze.
Potrojne szczescie 😆

No to grubo !!!!!!!
Tym bardziej, że pisze że w ogóle się ciąży nie spodziewała 🤪
Fuck ja nie wiem co bym zrobiła w pierwszej chwili jak bym się dowiedziała 😮

Ciekawa jestem jak sobie poradzi...
Ja tez nie wiem jaka bylaby moja reakcja, ale jak sie ma juz jedno dziecko to czlowiek sobie zdaje sprawe czym to pachnie taka trojka maluszkow 🙂 Pewnie na okraglo przewijanie, karmienie i spanie, a dla siebie brak czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ta laska nowa po terminie wstawając PIERŁA! a u mnie był mój M i ona poszła do wc wiec mateusz tak sie smiał ja prawie z łożka spadłam ze smiechu prawie sie osikałam serio :-D

Pammat to jeszcze nic... ja miałam taką typkę, po której do kibla wejść się nie dało, to był w dodatku 1 trymestr i za każdym razem musiałam walczyć z falą mdłości 🤢 nie wiem - wody nie spuszczała czy szczotki nie używała 🤢 i po każdej jej wizycie ubywało mi pół rolki papieru, więc zabrałam i trzymałam przy łóżku 🤢
jak widzisz jeden malutki bąk to nic wielkiego 😜

A te trojaczki... faktycznie wypas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Rozłożyliśmy łóżeczo, przymierzyłam na próbę pościel, powiesiłam organizer. Szału nie ma ale wygląda ładnie. Tylko ściana taka pusta, chyba poszukam naklejek na allegro


Wanilia u mnie pusto poki co tez. Tylko lozeczko rozlozylam i wsadzilam do niego posciel 😜 A na sciane przmocowalam cos w rodzaju "zaslonki" bialej, powiesze obrazki wlsnorecznie robione i chce kupic filc i uszyc ladne pirdolki do powieszenia - moze nawet zdecyduje sie na jakis jeden motyw.
Ale u mnie pojawil sie ponownie temat przeprowadzki, MOZE jeszcze przed porodem, wiec w rezultacie nie wiem jak Mala bedzie miala. W weekend jakas szfke chcemy dla niej upolowac.

Pammat smiejesz sie z biedaczki, a ona pewnie speszona 😎

Trojaczki - bylabym przerazona i pewnie ryczalabym na poczatku ciazy. My bylismy nawet z mezem przerazeni na mysl o tym, ze moga byc bliznieta - to w koncu dwa razy wieksze wydatki i dwa razy wiecej pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zbieram się już... aż mi szkoda, bo pewnie życie dopiero zacznie tu "kwitnąć" 😉
Jeszcze planuję kąpiel + golenie, więc czeka mnie nie lada wyzwanie 😉
Jutro mój szwagier hiszpańsko-niemiecki dolatuje, więc trzeba go z lotniska odebrać... i znowu zakupy w wielkim mieście 🤪
Dobranoc 😘 i nie klikajcie za długo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Ja zbieram się już... aż mi szkoda, bo pewnie życie dopiero zacznie tu "kwitnąć" 😉
Jeszcze planuję kąpiel + golenie, więc czeka mnie nie lada wyzwanie 😉
Jutro mój szwagier hiszpańsko-niemiecki dolatuje, więc trzeba go z lotniska odebrać... i znowu zakupy w wielkim mieście 🤪
Dobranoc 😘 i nie klikajcie za długo 😜

powodzenia w akrobacjach 😁 dpbranoc meliska śpijcie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Agami a jak tam pisanie Ci idzie...a może już "poszło" 😉

hehe szło do 15 pozniej jak małżon sie pojawił to juz 10000 innych zajec ale jutro od rana znowu siadam 🙂)) w sumie nie jest zle... materialy mam powybierane.. teraz trzeba przepisac przeedytowac troszke i damy rade... praca ma miec 40-50 stron wiec musi byc dobrze hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Agami a jak tam pisanie Ci idzie...a może już "poszło" 😉

hehe szło do 15 pozniej jak małżon sie pojawił to juz 10000 innych zajec ale jutro od rana znowu siadam 🙂)) w sumie nie jest zle... materialy mam powybierane.. teraz trzeba przepisac przeedytowac troszke i damy rade... praca ma miec 40-50 stron wiec musi byc dobrze hehehe


Łeee jak już wszystko przygotowane to większa już część z głowy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom tylko usioasc z tyleczkiem i napisac...a materialy od miesiaca gotowe... tylko slomiany zapal... ta cesarka mozliwa wcxzesniej mnie zmotywowala lekko ale jeszcze ciagle odwlekam ... ehhh moj Kuba dzis caly dzien ani razu sie nie ruszyl... i juz wlosy z glowy rwe 😞(( czekolada, cola, mleko, cwiczenia nic nie pomaga....
mam nadzieje ze sie paskudek zaraz obudzi...
a ja wlasnie ogladam sobie filmik z wesela mojego jaki sobie sama zrobiłam czy tez złozyłam... tzn taki teledysk...i mysle ze zakonczenie zamienie na foto z usg;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co...wychodząc z wanny postanowiłam obejrzeć swój brzuszek czy nic na nim nie "popękało"...
Na szczęście prócz tego jednego rozstępu sprzed miesiąca nowych na razie nie widać 🤪
Ale patrząc na te wszystkie żyły i murzyńskie cycki to stwierdziłam, że gdybym facetem była to sex tylko od tyłu by w grę wchodził 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
nom tylko usioasc z tyleczkiem i napisac...a materialy od miesiaca gotowe... tylko slomiany zapal... ta cesarka mozliwa wcxzesniej mnie zmotywowala lekko ale jeszcze ciagle odwlekam ... ehhh moj Kuba dzis caly dzien ani razu sie nie ruszyl... i juz wlosy z glowy rwe 😞(( czekolada, cola, mleko, cwiczenia nic nie pomaga....
mam nadzieje ze sie paskudek zaraz obudzi...
a ja wlasnie ogladam sobie filmik z wesela mojego jaki sobie sama zrobiłam czy tez złozyłam... tzn taki teledysk...i mysle ze zakonczenie zamienie na foto z usg;p


Heh dobrze, że zaczęłaś 😉

Co do Twojego spokojnego synka to ja się mogę zamienić z Tobą to odpocznę trochę 😉 Mój wierci się tak masakrycznie, że Ola już nawet koło mnie siadać nie chce bo mówi, że to nie jest normalne żebym ja go tam trzymała a przecież "on się tak rozpycha bo pewnie chce wyjść" 🤪 🤪 🤪

Super pomysł z tym zakończeniem ale też fajnie by było poczekać do pierwszego zdjęcia Waszego synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba poczekam 🙂) i dodam hihihi 🙂 moglabym ten fil w kolko ogladac bo to pierwszy wlasnorecznie zrobiony film... no i Kubus podczas ogladania wlasnie czkawki dostal hip hip hura.... wiec moge spokojnie isc sie kapac.. znaczy ze zyje nic mu nie jest tylko chcial mnie przeczołgac dzis...
heheh wiesz Marzenka...Ola pewno mysli ze malego boksera tam nosisz i moze sie bi ze jak sie urodzi to sie na nia przezuci mlodszy braciszek ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest udało mi się wszystko ładnie poczytać. ja dziś rano na badaniach moczu i krwi byłam zobaczymy co to będzie, musi być ok. potem byłam u mamy na kawie posiedziałam i przyszłam obiadek do domku robić. nieźle z tymi naszymi myślami już!!!
Aniqua ja to mam w nocy też twardy brzuch cały nie mam skurczy ale brzuch twardy jak po godz się budzę on jest twardy przed sikaniem!!!!
Byłam dziś na szkole rodzenia z Gosią i jestem coraz bardziej przerażona tym porodem połogiem hmm ale uda nam się wszystkim!!!!
ja sobie leżę w łóżeczku i piszę do was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...