Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
novaM ja mam teraz wizyty co 2 tygodnie, bo do konca za wiele nie zostalo, a co do ciuszkow to sadze tak samo jak ty 🙂 A co do tych skorczow to zadzwon do lekarza albo do szpitala to na pewno powiedza ci czy to normalne.

To tez spadam do wyrka, bo rano jade oddac krew, mocz i pobieraja mi wymaz 🙂 Good night 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
właśnie wzięłam udział w dyskusji na facebooku na temat aborcji. I ogólnie to jestem zaszokowana jaki niektórzy mają na to pogląd. bo ja uważam, że nasze dzieci są ludźmi od samiutkiego początku, a jak wiadomo każdy człowiek ma prawo do życia.

kurde, kocham tego małego brzdząca w moim brzuchu od momentu pierwszego usg, na którym był kropeczką wielkości 4mm. Bo dla mnie już wtedy było moim dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA no tak pewnie też uważam tak że od początku nasze maleństwa były człowieczkami maleńkimi i ja jestem takiego zdania jak ty!!!! ja siedzę bo tak bardzo mi się spać nie chce o 3 nad ranem jeszcze muszę nocny cukier zmierzyć to jest masakra!!!
Ja wizyty nie wiem jak będę miała 25 października idę do gina to go zapytam.
co do ktg to raz miałam robione w szpitalu ale pewnie mi się zacznie niedługo w ośrodku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echhh aborcja...strasznie ciężki temat 🤢
Ale najgorsze jest to, że lekarze czasami nawet z tego "tematu" sobie jaja robią 😠
Ja dwa lata temu wykryto u mnie komórki rakowe na szyjce i okazało się w ten sam dzień, że moja 11=to tygodniowa ciąża jest pustym jajem płodowym to lekarz mi powiedział ze stoickim spokojem, że będzie musiał mi po prostu "legalną aborcję" zrobić 😮 😮 😮!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyobrażacie to sobie 😲 😲 😲 ?????????
Po tym zabiegu dosyć długo depresję leczyłam...to był nawrót tej choroby...bo jeszcze dwa lata wstecz straciłam ciążę...wszystko w tym samym czasie 🥴
Dlatego teraz tak się sama o siebie boję... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
oj Marzenka to ty nieźle już w życiu przeszłaś podziwiam obyś teraz taka twarda była znowu!!!dobra idę spać bo coś nie morzy!!!!


No niestety trochę już na tym swoim życiowym koncie nieprzyjemnych zdarzeń mam...
ale jak widać los mnie nadal nie oszczędza więc pozostaje mi mieć tylko nadzieję na to, że to ma czemuś służyć w przyszłości...nie ukrywam, że z utęsknieniem na jakąś "nagrodę od życia" podświadomie czekam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
holi32 napisał(a):
oj Marzenka to ty nieźle już w życiu przeszłaś podziwiam obyś teraz taka twarda była znowu!!!dobra idę spać bo coś nie morzy!!!!


No niestety trochę już na tym swoim życiowym koncie nieprzyjemnych zdarzeń mam...
ale jak widać los mnie nadal nie oszczędza więc pozostaje mi mieć tylko nadzieję na to, że to ma czemuś służyć w przyszłości...nie ukrywam, że z utęsknieniem na jakąś "nagrodę od życia" podświadomie czekam 🤪


i na pewno się doczekasz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
Yyyy a KTG to jeszcze ani razu nie miałam 😮
...tzn. z Kajetanem teraz 😉


ja też jeszcze nie miałam. teraz będę mieć pierwszy raz


Mamy zbliżone terminy to i ja pewnie po wizycie kolejnej się załapię 😉
...no ale to dopiero za 2 tygodnie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czas wyłączyć już lapka 😉
W sumie to jeszcze film oglądam ale pozycję jak najszybciej z "piszącej" na "leżącą" zmienić muszę bo mi żebra eksplodują chyba 😮

Tym co jeszcze tu zaglądają życzę spokojnej i przespanej nocki, a śpioszkom już dzisiaj "mówię" DZIEŃ DOBRY 🤪

Buziaki laski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Czas wyłączyć już lapka 😉
W sumie to jeszcze film oglądam ale pozycję jak najszybciej z "piszącej" na "leżącą" zmienić muszę bo mi żebra eksplodują chyba 😮

Tym co jeszcze tu zaglądają życzę spokojnej i przespanej nocki, a śpioszkom już dzisiaj "mówię" DZIEŃ DOBRY 🤪

Buziaki laski 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


ja też oglądam 🙂 i jeszcze pewnie trochę pooglądam 🙂 ale dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami to z tą położną muszę dopytać.tak jak pisałam to było 5 lat temu.łatwiej by było cokolwiek teraz załatwić niż później o tym myśleć.pójdę do naszej przychodni i podpytam 😉
miałam wczoraj wizytę na 18.jako,że gin NFZ nawet nie zbadał mojej szyjki i nie zalecił badań kontrolnych na RZĘSISTKA którego hodowałam,poprosiłam moją panią o dokładne oględziny kaczuszki...okazało się ze szyjka jest w porządku,nie mówiła ile ma cm ale jest pozamykana i dość długa.do tego miękka ale szykuje się do porodu i tak musi być.miała jakiś czarodziejski paseczek (zapewne lakmusowy) i sprawdziła czy mam jakieś bakterie,NIE MAM.więc teraz jestem spokojniejsza,ze się pozbyłam cholerstwa.niestety zabrakło jej bloczka ze zwolnieniami i trzeba jechać w poniedzialek 🤢 jedna ciekawa rzecz jakiej się dowiedziałam,przy okazji nie robienia USG. w stanach podobno juz ograniczają ilość usg w ciąży,gdyż nie jest to do końca pewne czy usg aby na pewno dziecku nie szkodzi.do tego wszytskie aparaty są GENIALNE (jak to powiedziała moja gin) i wiedzą ile miałam usg.same to zapisują a później jak się kiedyś ktoś by przypiął ,że ilość usg była za duża to aparaty maja podpórkę,że przecież mówiły że za dużo! więc moja gin powiedziała że nie zrobi mi usg a ja się nie upierałam,bo przecież miałam 2 tyg temu na NFZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...