Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie grudnióweczki 🤪
Przybyłam złożyc gratulacje dla pierwszej mamusi 🤪 Szybkiego powrotu do formy i oczywiście dużo, dużo zdrówka i sił dla tej maluśkiej ślicznej istotki 🙂 Wracajcie dziewczyny szybko do domu 🙂
A dwupakom jeszcze, życzę cierpliwości i zdrowia 😉 😉 😉 Dziewczyny lada moment i Wy będziecie juz mamami 🤪, my grudniówki 2010 już za chwilę będziemy świętowały roczek - ale zleciało 🤪 🤪 🤪
Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o k*.a. ja pie*le nasza wieronika!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
jaki hardkor, nie moge sie pozbierac 😮 😮 😮 😮 😮
co ja pier*le,! ze ja nie moge sie pozbierac, biedna weronika, taki szok!! Przeciez ona nie miala zadnej krotkiej szyjki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale zdjecie malej jest przecudne, widac ze profesjonalana opieka, i super ze bedzie zdrowa.... i wogole, gratulacje dla wieroniki!!!! 😘 😘 😘 😘 i malutkiej Ani 😘
jestem nadal w szoku 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
i dzisiaj zamawiam na Allegro wszystko co mi do szpitala potrzebne. i jak przyjdzie to pakuje torbę... Bo Weronika miała termin jeden dzień po mnie...

chyba Weronika wprowadziła tu popłoch jakiś 😉 bo ja też już zaczęłam w głowie listę braków robić... i z wyra się dziś nie podnoszę, bo po pierwsze przeziębienie, a po drugie strach mnie jakiś obleciał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
i dzisiaj zamawiam na Allegro wszystko co mi do szpitala potrzebne. i jak przyjdzie to pakuje torbę... Bo Weronika miała termin jeden dzień po mnie...

chyba Weronika wprowadziła tu popłoch jakiś 😉 bo ja też już zaczęłam w głowie listę braków robić... i z wyra się dziś nie podnoszę, bo po pierwsze przeziębienie, a po drugie strach mnie jakiś obleciał...

a ja wzielam sie za prasowanie malego ciuszkow ostatnich... torba moja spakowana dawno ale dzis spakuje rzeczy małego....:P dopiero teraz sobie człowiek uzmysławia ze to juz tak blisko... ja za 4 tyg juz chyba po...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w takim szoku, ze sie otrzasnac nie moge!!!!!!
Nasz ostatni nabytek grudniowy Weronika, urodzila jako pirwsza 🤪 🤪 🤪
Mocno ja sciskam 😘 😘 😘 😘 😘
Mam nadzieje, ze caly szok szybko minie a malutkka Ania bedzie zdrowiutka.

Widze, ze mam racje powtarzajac codziennie mezowi, ze owszem jeszcze mamy czas, ale ja urodzic moge w kazdym momencie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
arleta3razy napisał(a):
jejejej grudniówki oszlalały !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja mam wszystko gotowe....po tej akcji wziełam sie...
Nie jestem spakowana do torby ale wszystko jest obok torby... 😮


Ja nawet prania jeszcze nie zrobilam!!!!!!!!!!!!!!!!!! I szfke trzeba kupic.
Do torby tylko mgielka wodna mi potrzebna. W tym tygodniu wszystko zapinam na ostatni guzik, klade sie i czekam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Jestem w takim szoku, ze sie otrzasnac nie moge!!!!!!
Nasz ostatni nabytek grudniowy Weronika, urodzila jako pirwsza 🤪 🤪 🤪
Mocno ja sciskam 😘 😘 😘 😘 😘
Mam nadzieje, ze caly szok szybko minie a malutkka Ania bedzie zdrowiutka.

Widze, ze mam racje powtarzajac codziennie mezowi, ze owszem jeszcze mamy czas, ale ja urodzic moge w kazdym momencie...


Ja to samo powtarzam mojemu, bo jemu to czasem sie wydaje chyba ze to 3 a nie 30 tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam kobiety moje!!!! Chyba każda tu w szoku jest że Weronika urodziła dobrze że z malutką wszystko w porządku będzie dobrze musi być!!! Mała Ania poleży w inkubatorze dojdzie do siebie i luzik!!!
Ja dziś nudziarski dzień jak zwykle niedziela!!! Ja też zaraz się kładę bo jakoś mój mały jest aktywny i brzuszek mam twardy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo, dopiero co wszystko przeczytalam i tez sie zdziwilam 😲
GRATULACJE dla naszej Weroniczki i zdrowia dla male Ani 🙂
Wszystko bedzie dobrze, bo to jest szczesliwe forum 🙂
A pozostale brzuszki sie tak nie stresowac, bo bedziecie nastepne...
Malutka jest przesliczna i na pewno da sobie rade, oby jej mamusia tez dala rade, bo ona chyba jest w najwiekszym szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...