Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Mam pytanie. Chciałabym zamówić w aptece doz parę rzeczy i jak sprawdzam gdzie je moge odebrac to mi sie wyświetlają 3 apteki tu u mnie ale doz która jest na miejscu nie...Czy to oznacza że skoro mam stacjonarną doz to moge tam iść zrobic zakupy i ceny będą takie jak w necie?

nie 🙂) ceny w necie sa nizsze i to duzo... zamawiasz przez www.doz.pl wybierasz apteke doz gdzie chcesz to odebrac i idziesz i mowisz ze zamawialas na nazwisko i wtedy cene masz z netu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Mam pytanie. Chciałabym zamówić w aptece doz parę rzeczy i jak sprawdzam gdzie je moge odebrac to mi sie wyświetlają 3 apteki tu u mnie ale doz która jest na miejscu nie...Czy to oznacza że skoro mam stacjonarną doz to moge tam iść zrobic zakupy i ceny będą takie jak w necie?

nie 🙂) ceny w necie sa nizsze i to duzo... zamawiasz przez www.doz.pl wybierasz apteke doz gdzie chcesz to odebrac i idziesz i mowisz ze zamawialas na nazwisko i wtedy cene masz z netu...

To ja nie rozumiem dlaczego w spisie aptek w których moge odebrac zamówione leki nie ma tej doz - a są trzy inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
wanilia z novaM nie grozi depresja poporodowa

tyle że tradycyjnie szewc bez butów chodzi. więc my na novąM musimy mieć oko 😉


Hahah nooo Wanilia uważaj żebym rozśmieszając Ciebie sama nie urodziła 😜
A co do szewca to fakt...teraz ja świruję przy Was a później będę specjalnie ryczeć i żebrać o pocieszenie 😉

Jejjj no kocham Was i to forum 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):

Jejjj no kocham Was i to forum 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja sobie właśnie przypomniałam jak się przyłączałam do forum dawno tem i napisałam że nie jestem specjalnie interaktywnym typem - a tu patrzcie, pół roku juz tu siedzę a nigdy wczesniej po żadnych forach się nie szlajałam 😉

Próbuję znaleźć sprzedawcę na allegro który będzie miał wszystko czego potrzebuję - sporo tego. Ale odpadł rożek i przewijak bo mi rodzice wczoraj przywieźli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fakt Wanilia...jakoś przyciągamy siebie wszystkie nawzajem 🙂
Ja pomimo tego, że wszystkie macie małżonów i nie raz miałam taki fucking nastrój, że ja go nie mam a Wy o nich non stop piszecie to nie zrezygnowałam z podglądania Was i wciskania się na chama w Wasze wątki hahahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Mam pytanie. Chciałabym zamówić w aptece doz parę rzeczy i jak sprawdzam gdzie je moge odebrac to mi sie wyświetlają 3 apteki tu u mnie ale doz która jest na miejscu nie...Czy to oznacza że skoro mam stacjonarną doz to moge tam iść zrobic zakupy i ceny będą takie jak w necie?

nie 🙂) ceny w necie sa nizsze i to duzo... zamawiasz przez www.doz.pl wybierasz apteke doz gdzie chcesz to odebrac i idziesz i mowisz ze zamawialas na nazwisko i wtedy cene masz z netu...

To ja nie rozumiem dlaczego w spisie aptek w których moge odebrac zamówione leki nie ma tej doz - a są trzy inne

no to nie wiem ale wybierz apteke z listy i tam odbieraj bo ja juz sie nacielam myslac ze te ceny obowiazuja tez w aptece i na glupiej pregnieplus bylo 8 zl roznicy ostatnio.... bo ja mam ta karte mama i malenstwo to dodatkowa znizka byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane moje super razem z wami się cieszę że weronika już lepiej i mała ania też i z każdym dniem będzie coraz lepiej. ja u mamy dziś na obiadek więc nie muszę nic robic mam total lenia. i tak dziś będę się lenic tylko biustonosz do karmienia ide sobie kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
novaM napisał(a):

Jejjj no kocham Was i to forum 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja sobie właśnie przypomniałam jak się przyłączałam do forum dawno tem i napisałam że nie jestem specjalnie interaktywnym typem - a tu patrzcie, pół roku juz tu siedzę a nigdy wczesniej po żadnych forach się nie szlajałam 😉

Próbuję znaleźć sprzedawcę na allegro który będzie miał wszystko czego potrzebuję - sporo tego. Ale odpadł rożek i przewijak bo mi rodzice wczoraj przywieźli 🙂

jak chcesz to moge podac ci nazwy uzytkownikow od ktorych ja zamawialam...annapurna3 i wiktor-sklep a ten wiktor sklep to super wrazenie zrobil i super kontakt z nimi... i nawet gratisy dostalam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki pepuszki i ich rozpakowane dzieciaczki niektore 🙂 🙂
Ja dzis sie obudzilam i od nowa przypomnialo mi sie ze mala Ania jest juz na swiecie i wyobrazilam sobie jak Weronika musiala sie obudzic i jeszcze raz sobie to uswiadomic. Ja bym chyba nie uwierzyla poki bym malej nie zobaczyla jeszcze raz przy lozku haha. Super! 🙂

Holi - jesli moge ci cos podwpowiedziec , bo tez nalazilam sie za tymi biustonoszami i wszedzie byly strasznie brzydkie - to najbardziej znosne znalazlam juz w H&M na dziale dla mam 🙂

A ja dzis az musiala zdjecie zmienic bo druga rocznica u nas stuknela dzisiaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaglądnęłam co się dzieje na forum, choć ostro od rana pisze prace, bo jak się tak rozkleję ja Wercia to co ja zrobię 😉 odkąd zobaczyłam maleńka nie mogę doczekać się swojego bobaska 🙂 i stresuję się wizytą u gin., bo tak dawno nie widziałam bobasa na USg, że głupoty mi się już roją po główce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...